Мъж под чехъл

  • 3 793
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 296
Ами такъв, от който не зависи нищо.

# 16
  • Мнения: 280
В този ред на мисли мислите ли, че все още някои мъже избвгват да помагат за обрижването на децата и в домакинството /особено пред свидетели/ именно, за да не ги кфалифицират като "мъж под чехъл"?

# 17
  • Мнения: X
В този ред на мисли мислите ли, че все още някои мъже избвгват да помагат за обрижването на децата и в домакинството /особено пред свидетели/ именно, за да не ги кфалифицират като "мъж под чехъл"?
Оо,да.Това е основния страх на 90 % от мъжете...и най-големия им комплекс,естествено!    Mr. Green
Сакън,да не ги видят да мият чиния,или да проснат дрехи на простора,или пък с прахосмукачка в ръце...
А ако осъзнаят колко са жалки в стремежа си да не са такива,сигурно ще се обесят...    Joy   

# 18
  • Мнения: 212
В последно време си задавам един въпрос. Какво значи за вас израза "мъж под чехъл". Естествено всички знаем какво значи, въпроса ми по-скоро е къде е границата за мъж, който уважава желанията на жената и мъж, който просто си е чехльо. Как възприемате един мъж, който помага в домакинството, от кой вид е за вас? Дано да разбирате въпроса ми. А дали на жените им харесват такъв тип мъже? И колко често според вас се срещат такива индивиди? Мисля, че темата е интересна...Моля модераторите да ме извинят предварително, ако има подобна тема.  1ironing clean newsm29
Не мога да говоря за всички мъже,мога да говоря за моя и да споделя какъв според мен е типичния чехльо.
Първо да кажа-за феновете на ББФ,не смятам че Давид е чехльо-той е на много по-ниско ниво от чехъл Laughing
Ако един мъж се превърне в тотален слуга на жена си,значи нещо не е в ред.
Няма нищо лошо в това мъжа да помага в домакинството,да гледа понякога детето,да пазарува вместо жена си и т.н
Но ако прави абсолютно всичко и седи като затворник вкъщи,очаквайки скъпата му жена като се прибере да го погали като кученце и да го прати в ъгъла (или там,където му е отредила тя да стои),нещата вече са кофти.

# 19
  • Мнения: 2 163
Мъж изцяло зависим от съпругата си.
Дори джобните му се определят"според,зависи"
Не харесвам такъв типаж!

# 20
  • Мнения: 212
Аз друго се чудя.
Какви са тия жени,които харесват такива мъже? newsm78

# 21
  • Мнения: 1 310
Аз друго се чудя.
Какви са тия жени,които харесват такива мъже? newsm78

Вече написах - властни.  Peace

# 22
  • Мнения: 212
Аз друго се чудя.
Какви са тия жени,които харесват такива мъже? newsm78

Вече написах - властни.  Peace
Е,то не е задължително.
Според мене има и  други жени,които се радват да са с такъв мъж...
Това беше въпроса,да се разграничим от логичния отговор-властни и да помислим дали има и други такива.
Май ще трябва да пусна нова тема Laughing

# 23
  • Мнения: 1 310
Аз друго се чудя.
Какви са тия жени,които харесват такива мъже? newsm78

Вече написах - властни.  Peace
Е,то не е задължително.
Според мене има и  други жени,които се радват да са с такъв мъж...
Това беше въпроса,да се разграничим от логичния отговор-властни и да помислим дали има и други такива.
Май ще трябва да пусна нова тема Laughing

Хм! Аз друга комбинация не съм виждала.  newsm78

# 24
  • Мнения: 364
Това е безгръбначен човек, който винаги е под нечия подметка. За съжаление познавам само такива жени, но на тях не им се присмиват така, както на мъжете в тази роля. Те предизвикват съжаление.

# 25
  • Мнения: 4 740
Познавам двойка /даже не са семейство/, в която мъжа е под чехъл. Направо трогателна картинка, за мен това е недопустимо в 21 век. Момчето е свястно, но под влияние на жената се е превърнал в мухльо... А жената не е нито красавица, нито е добра, нито е умна, просто не знам с какви очи я гледа той???? Тя го командва, тормози го, непрекъснато му мърмори и е все недоволна... направо ужас /и това пред други хора/... А той се е превърнал в една пионка без собствено мнение и желания.... Когато тя кресне, той става по-нисък от тревата и даже да не е на нейното мнение пак това прави, само за да й угоди....   Смешна картинка.... и това продължава вече има няма 10 години.....  Всички приятели се чудим защо не й "бие шута" /деца нямат/?????? newsm78 newsm78

# 26
  • Мнения: 46 594
В този ред на мисли мислите ли, че все още някои мъже избвгват да помагат за обрижването на децата и в домакинството /особено пред свидетели/ именно, за да не ги кфалифицират като "мъж под чехъл"?

Мъж под чехъла на приятелите си Peace което е много грозно.

...
Няма нищо лошо в това мъжа да помага в домакинството,да гледа понякога детето,да пазарува вместо жена си и т.н.

Не само, че няма нищо лошо, но и би трябвало като нормален член на това семейство да си поеме задълженията - искал дом, ето ти, поемаш половината, искаш дете - ок, половината пак е твое. И не, не помага, а си поема отговорността и задълженията, свързани със съответното нещо. Може да помага на комшията, вкъщи не е помощ, иначе ще излезе, че и жената помага, гледайки детето  Laughing

# 27
  • Мнения: 6 958
А знаете ли как се нарича жената на мъжа под чехъл?

# 28
  • Мнения: 268
Чехъл?  newsm78

# 29
  • Мнения: 4 569
Мъж изцяло зависим от съпругата си.
Дори джобните му се определят"според,зависи"
Не харесвам такъв типаж!
...включително и кога да им е изключен телефона  Tired

Общи условия

Активация на акаунт