Ще имам близнаци! Тема с продължение....18

  • 38 299
  • 883
  •   1
Отговори
# 870
  • софия
  • Мнения: 1 201
Ето една хубава новина и от мен, която току що научих в августовската ни темичка

Gretta е вече мама на двама юнаци- Росен- 2500гр., 48см. и Стефан-2850гр.,49см.

Да са и живи и здрави момчетата  bouquet  bouquet  bouquet

# 871
  • София
  • Мнения: 1 969
Gretta, да са ти живи и здрави дечицата! Ех, че хубави новини

# 872
  • Пловдив
  • Мнения: 1 595
Честито на мама Gretta  newsm51!!! Живи и здрави да са и юнаците и много да я радват  Heart Eyes !
 Hug

# 873
  • Мнения: 148
ЧЕСТИТО НА ГРЕТТА !!! МНОГО МНОГО ЗДРАВИ БЕБОЦИ И ПОЖЕЛАВАМ  Praynig леле ще дойде и  нашият ред  Laughing
beb4o_fb ами аз просто на въпросната акушерка разчитам че ще се разбере с докторът на смяна.за да не плащам на болницата а тези пари да ги дам на доктора и акушерката.и те щастливи и аз.поне с каката всички бяхме щастливи  Grinning е вярно болницата не е луксозна ,но пък имат много добри специалисти,а и не е чак пък мизерия Laughing

# 874
  • Мнения: 3 638
Браво на девойките на Димяни и на мама! Нека новините са все така хубави!  Hug


Честити юнаци на мама Гретта!
  stork-boy stork-boy

Май заваля истински дъжд от бебета!  Heart Eyes

# 875
  • Мнения: 650
Честито на мама Грета, да са й живи и здрави малките мъже, много да я слушкат и да я радват!!!!

# 876
  • Мнения: 227
Честито на Gretta  smile3525 Живи и здрави мъжлета и пожелавам.
Наистина стана бебевалеж newsm62
А Gretta в коя седмица са родени?Разкажете повече, ако някой има инфо.

# 877
  • Пловдив
  • Мнения: 1 595
Гледам на 1 страничка, че термина на мама Gretta е 12.08.2010г., хубавата новинка е от 15.07.2010г.Значи току що е влязла в 9 месец и юнаците са изплакали Simple Smile
Хубав ден на всички и само хубави новинки  Praynig !

# 878
  • София
  • Мнения: 164
Момичета благодаря за поздравленията и скоро да ви се връща..
Честито на новите мами и много здрави и усмихнати дечица...
Раждането беше секцио при мен и цунках малките си съкровища когато се родиха...отидох на редовен преглед, а то се оказа че имам разкритие 2 см., което до следобед стана 3 см. и лекарката реши да не рискува да раждам по нощите, та в 19:40 проплака Стефи и 2-3 мин. след това и Вики...всичко мина добре, дано и при вас е така...

# 879
  • Мнения: 650
Юле, важното е, че са живи и здрави и всичко е наред!!!! Вече ги гушкаш, за което благородничко ти завиждам. Аз още тръпна в очакване, че и аз скоро-скоро трябва да си гушна двете принцески. Сега, само да заспят и почвам да ги будя, милите, да знам, че са добре, че мърдат и че не е станало нещо.

# 880
  • София
  • Мнения: 973
  bouquet честито на всички мамита героини
Аз си Ви чета редовно, мисля че още преди да знам че ща са близнаци  Blush , но такова предчувствие имах. А и коледното чудо на Мози се надявах да споходи и мен, тогава  Blush
И наистина тук за една седмица беше голям бебевалеж Simple Smile
Явно вече и те нямат търпение да видят мама и тате....успех на всички  Hug

# 881
  • Мнения: 361
Здравейте мами!!!


Следобед сме на свиждане на Димяни,та ще си поговорим повече,но иначе звучи спокойна по телефона.Малките са като две капки вода,с много коса и приличат на бате Hug
Тя е по-добре,вече става и ходи,но си наболява-нормално.Пазари се да я изпишат в Неделя,та скоро сама ще ви разказва Hug

Лек ден,момичета Heart Eyes

# 882
  • Варна
  • Мнения: 289
Честито на Грета  bouquet Да са й живи и здрави юнаците!!!

Браво на Дамяни, щом вече се пазари и да я изписват, значи се оправя  Wink

Силен сезон е за близнаци и въобще за бебоци... дано продължава все така добре  newsm10

# 883

Общи условия

Активация на акаунт