Много контракции помощ!!!!!!!!!!!!!

  • 1 321
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Мамита ПОМОЩ !!!!!!!! искам да  ви помоля да споделите дали сте били като мен .Имам сирклаж ,защото имах разкритие и много контракции .предписаха ми гинипрал 4х1 и магнерот 4х2 + други медикаменти за разни вагинални инфекции породени от конеца ( сирклажа).от 26 седмица се увеличиха контракциите по 16-17 на ден .Приеха ме в болница вливаха ми гинипрал защото друго не ми помага . стабилизирах се,  но за 1 седмица и пак същото . отново влезнах в болница вливаха ми системи 4 дни и ми казаха да пия гинипрал на 3 часа  + магнерот 4х2  пия си хапчетата лежа и пак контракции пак са около 16 - 17 ако не и повече . Сега съм 29 седмица . Много се притеснявам ....

# 1
  • София
  • Мнения: 1 250
Не съм имала точно такъв проблем, но влязох да ти дам кураж. Не се притеснявай за лекарствата,няма да навредят,докторите си знаят работата. Защо не те оставят под постоянно наблюдение? Стискам палци да избуташ поне до 37-ма г.с.

# 2
  • Мнения: 355
И аз да дам кураж! Положението ми беше подобно. Наистина не се притеснявай от лекарствата и стрикно спазвай инструкциите на лекарите! Simple Smile)) В крайна сметки при мен така се получи, че не само не родих по-рано, а даже преносих няколко дена! Simple Smile))

# 3
  • Мнения: 1 897
Деска,мила,знам какво изживяваш,но спокойно,всичко ще се оправи.Поради 4 сп.аборта изкарах много тежка бременност,пих 10 вида лекарства през цялата бременност,от 8те месеца бременност,8 пъти лежах в болница с постоянни вливания,серклаж също имах и постоянни контракции.   

Сега ела виж какъв малчуган имам,направо всеки се чуди какво е това дете"натъпкано" с толкова лекарства и стрес,жив и здрав да е нищо не му се е отразило.Бъди спокойна,само това ще ти кажа.Знам,че се притесняваш,но вече си в период който е горе -долу добре.Пожелавам ти да износиш бебето си до край,леко раждане и едно прекрасно ylinfant бебе на финала.Успех!

# 4
  • Мнения: 2
Blagodarq vi mnogo 4e se otzovahte ....

Общи условия

Активация на акаунт