Покажете си детските стаи -11

  • 117 666
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 715
Да не изоставам с материала Simple Smile

# 31
  • Мнения: 308
И аз при вас!  bouquet

# 32
  • Мнения: 763
запис! Дано в края на лятото да мога да се похваля  и аз, че засега сме още на вълна проект. Confused

# 33
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Още сме далеч от детските стаи (все още са в строеж), но да ви следя и да събирам идеи.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Хайде и аз при вас да не изпусна нещо Simple Smile
Ние захванахме ремонта,ама сега сме още на изолация,прозорци и вратите чакаме,после идва ламината,но от сега мисля и премислям обзавеждането,имам избистрена идея,ама още се чудя .....мебелите ще са в синьо и бяло,трите стени ще са в светло синьо,а тази на която ще е само телевизора искам в по тъмно синьо с бяло,ама да видим мъжо дали ще я издокара.Сега се чудя и моля за мнение,понеже малчо е любител сега на Маккуин се чудя дали в обзавеждането да вкарам и червен цвят или да си остане само в аксесоарите.Давайте съвети  Praynig

# 35
  • Мнения: 673
Благодаря за похвалите по-горе!  Embarassed Остана ми да купя едно килимче и ще я снимам за да ви я покажа.

# 36
  • Мнения: 2 467
Нахлувам с един въпрос - къде мога да намеря принцески балдахин за легло  Grinning
Да е йозов (розов), прозрачен и принцески е поръчката от госпожица дъщеря ми.

# 37
  • Мнения: 723
Хайде и аз при вас да не изпусна нещо Simple Smile
Ние захванахме ремонта,ама сега сме още на изолация,прозорци и вратите чакаме,после идва ламината,но от сега мисля и премислям обзавеждането,имам избистрена идея,ама още се чудя .....мебелите ще са в синьо и бяло,трите стени ще са в светло синьо,а тази на която ще е само телевизора искам в по тъмно синьо с бяло,ама да видим мъжо дали ще я издокара.Сега се чудя и моля за мнение,понеже малчо е любител сега на Маккуин се чудя дали в обзавеждането да вкарам и червен цвят или да си остане само в аксесоарите.Давайте съвети  Praynig

Според мен остави червеното само в аксесоарите. По-късно като си смени вкуса, ще ти е по-лесно да променяш  Peace

# 38
  • Мнения: 673
Нахлувам с един въпрос - къде мога да намеря принцески балдахин за легло  Grinning
Да е йозов (розов), прозрачен и принцески е поръчката от госпожица дъщеря ми.


Мисля, че гледах нещо подобно в люлинското Айко, но не съм сигурна...  newsm78

# 39
  • Мнения: 592
Здравейте момичета,хайде и аз да се разпиша в темата.Ние вече сме към края на ремонта на детската ни стая.Чакаме си мебелите,днес купихме матраците,абе вижда му се края.
Искам да ви попитам къде мога да намеря някакви оригинални пердета в лилаво?
И още една молба,много ми хареса рисунката на стената на Black Lady,и аз искам нещо да им се нарисува ,но нямам идея какво да е.Стаята е в лилаво а мястото за рисуване е около вратата,но дали да са някакви цветя или нещо друго. 
http://buba1.snimka.bg/other/spalnya.271977.18848027

# 40
  • Мнения: X
Нахлувам с един въпрос - къде мога да намеря принцески балдахин за легло  Grinning
Да е йозов (розов), прозрачен и принцески е поръчката от госпожица дъщеря ми.

Някой наскоро ми каза, че в Джъмбо има, но не съм проверила лично. Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 9
и аз се интересувам от къде мога да купя такъв балдахин? Аз съм от Варна.......

# 42
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
buba_dokeva, може би нещо много нежно и семпло, за да не стане претоварено. Иначе стаята е чудесна  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 592
Благодаря ти menina,да и аз искам нещо много нежно,но хем и нещо по оригинално и не мога да измисля.Утре като ни сложат вече и мебелите ще им закача старото перде,че така голи прозорци ме дразнят,но все пак на нова стая си трябват и нови перденца.
После ще трябва и нещо да измислим и за рисуване,нещо страхотно като при Black Lady.

# 44
  • Мнения: 189
Нахлувам с един въпрос - къде мога да намеря принцески балдахин за легло  Grinning
Да е йозов (розов), прозрачен и принцески е поръчката от госпожица дъщеря ми.


На пазара в Димитровград има

Общи условия

Активация на акаунт