Висок естрадиол на 14-ти ден след блокаж

  • 2 291
  • 5
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 520
              Здравейте мили момичета!
              Започнахме инвитро по дълъг протокол. На 20-ти ден от цикъла ми поставиха блокираща инжекция и ми казаха  след 14 дни да си пусна естрадиол и да отида, за да започнем стимулацията. Оказа се, че резултата ми е 108,1 pg/ml, а трябва да е под 50 pg/ml. Не мога да повярвам, че това се случва. Не можем да продължим, защото моето тяло си има собствено мнение и трябва да изчакаме следващия цикъл. С тубарен проблем съм (отстранени са и двете тръби), имам аденом на хипофизата, както и проблеми с щитовидната жлеза, но пия достинекс и л-тироксин, всички хормони са ми в норма и според ендокринолога ми няма проблем за успешна процедура. Моля, споделете, ако на някоя от вас се е сблъсквала с подобен проблем на толкова висок естрадиол и как продължихте след това. Уплашена съм до смърт, защото съм на 35 г. а единствения ми шанс е инвитро.
              Успех на всички в най-голямата битка за една жена-да стане майка.   

# 1
  • София
  • Мнения: 23 174
Мисля че изчакват още няколко дни и ако не е спаднал естрадиола отлагат процедурата.
Може да пробвате по къс протокол на следващия цикъл.

# 2
  • Русе
  • Мнения: 520
Да, трябва да изчакам следващия цикъл и вероятно ще бъда по къс протокол, но ми казаха да си изследвам естрадиола на 3-тия ден. Не знам дали тогава ще е паднал, колкото трябва.

# 3
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Миличка, аз също за първи път съм по дълъг протокол и много ме е страх да не се случи нещо подобно. В петък съм на преглед , а иначе от днес 13 ден след блокажа и 6 ден от новия цикъл имам някакви болчици ниско долу и ту от едната страна, ту от другата.
Ще видим какво се случва в петък.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 520
Стискам палци всичко да е минало както трябва  при теб. На мен при прегледа ми видяха няколко фоликула и оформена вече лигавица на матката. Нямах никакъв шанс, а срока от фонда много накъсява. Цикъла ми закъснява, не знам от инжекцията ли е или от притеснения. Никой друг ли не се е сблъсквал с подобен проблем? Моля ви споделете, отчаяна съм.

# 5
  • Русе
  • Мнения: 520
Отново неуспех, отново висик естрадиол, отново отлагане на процедурата.  Cry
Дали изобщо ще започна процедура вече не знам. Сега ми изписаха противозачатъчни и пак чакаме цикъл. Надеждата умира последна само дано не ми я убият скоро. smile3511

Общи условия

Активация на акаунт