Странна случка

  • 3 293
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
                .

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 00:44 от oslo

# 1
  • Мнения: 6
човека е лудо влюбен в теб,
обаче има момчета които много се притесняват и за това само гледат,
а това че ти е казал чао, без да се познавате и като се има предвид, че сте ученици,
потвърждава моята теза.

Спомням си като аз и мъжа ми станахме гаджета той само ме зяпаше, лошото е ,че ме зяпаше дори като кара кола.
Един път пътувахме тримата с майка ми и жената щеше да получи удар от страх.
Започна да вика, абе стига си я гледал, гледай си движението, олеее сега няма да мога да спа спокойно, ти
ако винаги така правиш ще ми убиеш дъщерята  Laughing

# 2
  • Мнения: 1
човека е лудо влюбен в теб,
обаче има момчета които много се притесняват и за това само гледат,
а това че ти е казал чао, без да се познавате и като се има предвид, че сте ученици,
потвърждава моята теза.

Спомням си като аз и мъжа ми станахме гаджета той само ме зяпаше, лошото е ,че ме зяпаше дори като кара кола.
Един път пътувахме тримата с майка ми и жената щеше да получи удар от страх.
Започна да вика, абе стига си я гледал, гледай си движението, олеее сега няма да мога да спа спокойно, ти
ако винаги така правиш ще ми убиеш дъщерята  Laughing
хахах ,страхотна случка браво  Party
Абе как ще е влюбен като не се познаваме..виждали сме се само 2 пъти ,и + това просташкия смях,определено не е начина да покажеш на някой,че го харесваш  Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 25 891
oslo, на колко години си?
Спокойно, не е маниак, харесал те е. Но пък ти не се давай толкова лесно.  Laughing

# 4
  • Мнения: 722
Абе как ще е влюбен като не се познаваме..виждали сме се само 2 пъти ,и + това просташкия смях,определено не е начина да покажеш на някой,че го харесваш  Rolling Eyes
Защо му обръщаш изобщо внимание. Може би наистина те харесва. А случайно скоро да си ходила на някакъв купон, "да си се изложила " глупаво (примерно да си пийнала повечко) на обществено място... може да е бил там и затова да се смее. Варианти хиляди. Ако продължава в същия дух това момче, защо не отидеш при него и не го питаш какъв му е проблема с теб. Ако се притесняваш- взимаш някоя приятелка за кураж.

# 5
  • Мнения: 1
На 17 съм,защо реши да попиташ ,мисля,че е нормално да се страхувам,все пак той не постъпи правилно като се държа просташки..според мен.

# 6
  • Мнения: 6
човека е лудо влюбен в теб,
обаче има момчета които много се притесняват и за това само гледат,
а това че ти е казал чао, без да се познавате и като се има предвид, че сте ученици,
потвърждава моята теза.

Спомням си като аз и мъжа ми станахме гаджета той само ме зяпаше, лошото е ,че ме зяпаше дори като кара кола.
Един път пътувахме тримата с майка ми и жената щеше да получи удар от страх.
Започна да вика, абе стига си я гледал, гледай си движението, олеее сега няма да мога да спа спокойно, ти
ако винаги така правиш ще ми убиеш дъщерята  Laughing
хахах ,страхотна случка браво  Party
Абе как ще е влюбен като не се познаваме..виждали сме се само 2 пъти ,и + това просташкия смях,определено не е начина да покажеш на някой,че го харесваш  Rolling Eyes
божеее, аз в училище като сънувам някого и на другия ден съм влюбена,
е какво като не те познава.
Това е нормално за даскалото.
Имах един от училище много ме харесваше , но се притесняваше, искал човека да се усмихне,
а аз разказвах много вицове, той пък тренирал в огледалото, как да се смее на вицовете ми, за да направи спечатление,
и смеха му беше толкова изкуствен, че наподобяваше на вещица, направо зловещо,
след години при една среща ми го разказа, хахахаха  Hug

# 7
  • Мнения: 1
Абе как ще е влюбен като не се познаваме..виждали сме се само 2 пъти ,и + това просташкия смях,определено не е начина да покажеш на някой,че го харесваш  Rolling Eyes
Защо му обръщаш изобщо внимание. Може би наистина те харесва. А случайно скоро да си ходила на някакъв купон, "да си се изложила " глупаво (примерно да си пийнала повечко) на обществено място... може да е бил там и затова да се смее. Варианти хиляди. Ако продължава в същия дух това момче, защо не отидеш при него и не го питаш какъв му е проблема с теб. Ако се притесняваш- взимаш някоя приятелка за кураж.
Не,не съм..дори мисля,че го виждам за пръв път..ако съм го виждала някъде,то определено не съм запомнила как изглежда  Rolling Eyes

# 8
  • София
  • Мнения: 2 217
Ако е на твоите години нищо, но ако е по-голям и вече не е ученик.....не знам.
Дано да е само симпатия, но аз съм предпазлива и като жена, и като родител. Просташкото в случая не го виждам - пуберско ми се вижда.

# 9
  • Мнения: 25 891
На 17 съм,защо реши да попиташ ,мисля,че е нормално да се страхувам,все пак той не постъпи правилно като се държа просташки..според мен.

Не, не е нормално да се страхуваш, но останалата част от поведението ти е напълно нормална за възрастта ти - "Боли, сърби, драго ми е.".  Laughing
Не се сещам за друга причина едно момче на тази възраст да върви по петите на едно момиче, освен ако не го харесва. Дали ти ще го харесаш, си е лично твой проблем. Дано не прекаляваш със сериалите и розовите романи, обаче.  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 3 480
Ти пък.
Мен един съученик ме наби, госпожата като го попита защо ме е набил, каза, "че защото, госпожо, я харесвам".
А готин ли беше?

# 11
  • Мнения: 1
Ами не.Един с оправени вежди..по-хубави от моите.Не харесвам такива..от далече си личи ,че е чалгар,който видимо подражава на азис   Mr. Green а в моето семейство сме си само рокаджии.За това може би до някаква степен ми е странно,че е възможно да ме е харесал или да ми се подиграва поради някаква причина..

# 12
  • Мнения: 36 174
лелеее, как искам да съм на 17 и най-голямата ми драма да е 'що някой ме зяпа  Joy

# 13
  • София
  • Мнения: 3 480
Ау, аз бях уейвка.
И дискарите и метълите ми бяха много дразнещи.
А като си рокаджийка, как се обличаш?
В смисъл- яка мацка ли си?
Да не се се опитваш да наподобяваш Стив Тайлър, защото ако е така, вероятно и аз бих те наблюдавала с интерес.

# 14
  • Мнения: 25 891

Мен един съученик ме наби, госпожата като го попита защо ме е набил, каза, "че защото, госпожо, я харесвам".


И мен са ме били и скубали, ама беше в началното училище.  Laughing
В гимназията само ме следяха. Не, че не е по-гадно, де.

Общи условия

Активация на акаунт