Луда работа.....

  • 3 418
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте! Ето я накратко и моята история : Преди време имах 2-годишна връзка с женен мъж.Преживях края, който сама сложих доста трудно и емоционално, но просто вече не издържах. През деня се молех да дойде вечерта с надеждата да го видя, а след това с часове гледах дисплея на телефона, чакайки го да ми звънне... Общо взето луда работа...направо не бях на себе си , а човека живееше живота си( забавляваше се, излизаше си, не с мен разбира се, но винаги на местата, на които бях аз ).Знам даже, че не съм била само аз и следваха едни сълзи ,молби и  т.н и всичко започваше отначало.. ooooh!.И така дойде един момент, в който просто вече нямах сили, но и до сега си поддържаме връза- само като познати  Naughty За мое щастие срещнах страхотен човек, с когото се разбирам добре и на когото адски много държа. Но преди месец някъде ТОЙ( бившия) започна да ми звъни все по-често,да плаче, да ми говори колко много ме обича, колко му липсвам, как не е спирал и за секунда да мисли за мен и тн. И това е всеки ден по 100 пъти.. Постепенно всичко започва да се връща, усещам се как все по-често започвам да мисля за него и това нещо ме побърква. Не искам, но някак си не мога да го преодолея и имам чувството, че наистина не мога да се побера в кожата си. Нямам с кого да споделя и ще полудея  Tired Дайте ми съвет, моля вииииииии   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 448
След като си свободна и тепърва ти предстои да създаваш сериозна връзка и семейство, след като и вече си срещнала страхотен нов човек, не виждам защо ти трябва изобщо да поддържаш каквато и да е връзка с бившия любовник дори само като познати. Не му вдигай телефона, кажи му, че не искаш нито да го виждаш или знаеш нещо за него повече, че слагаш край в пълния смисъл на думата и искаш да продължиш живота си на чисто. Не виждам защо се трогваш толкова при все, че си е бил лъжец и си му била само за забавление дори когато сте имали връзка. Тегли му една майна, бе момиче.

# 2
  • Мнения: 334
Хех държи те "подръка" ми се струва, а сега като вижда, че му се изплъзваш, почва пак с шоу програмата...Хич не ти и трябва, освен ако не ти харесва да си 2-ра, 3-та, 5-та и да чакаш да ти дойде реда, втренчила очи в дисплея на телефона...де да знам, има и такива жени, от криворазбрана представа за лИбоФфф (ли бе да я опишеш)

# 3
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Ако ти се играят игрички, точно сега е моментът да го направиш на луда калинка - да си плати, дет' се казва за безсънните ти нощи Twisted Evil
Но тая игра е малко за висшата лига, ако пак ще се увърташ в чувства, по-добре стой далеч.
А, да - също така и внимавай с новия страхотен човек, някои бивши могат да преминат всякакви граници в гадостта си.

# 4
  • Мнения: 139
Ако ти се играят игрички, точно сега е моментът да го направиш на луда калинка - да си плати, дет' се казва за безсънните ти нощи :twisted
Всичко се връща рано или късно в този живот Peace

# 5
  • Мнения: 5 370
Ако ти се играят игрички, точно сега е моментът да го направиш на луда калинка - да си плати, дет' се казва за безсънните ти нощи Twisted Evil
Но тая игра е малко за висшата лига, ако пак ще се увърташ в чувства, по-добре стой далеч.
А, да - също така и внимавай с новия страхотен човек, някои бивши могат да преминат всякакви граници в гадостта си.
Тц не, недей, тези игрички са за кучки. А авторката е далеч от тази категория.

Авторке-какво ще направиш си е твой личен избор, но имай предвид 2 неща:
1 > да не се окаже, че гониш дивото, наместо да си къцнеш кротко с питомното.
2. От два .....да седнеш на земята.

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Най-безболезненият за теб вариант е да го отрежеш веднъж завинаги. Сега ще е по-лесно защото не си сама. Това, което прави той е унизително, дръж си на достойнството.

# 7
  • Мнения: 289
За мое щастие срещнах страхотен човек, с когото се разбирам добре и на когото адски много държа.

А този човек обичаш ли го  Confused влюби ли се в него, или той се появи в момент, в който ти е трябвал някой, който да те "излекува"..
За мен това е малко притеснително в тази история. И понеже не зная в подробности фактите, ще се въздържа от съвет "бий им шута и на двамата, и продължавай да търсиш любовта", но все пак: отговори честно пред себе си  Peace Само ти знаеш решението. Ако всяко позвъняване от бившия ще те кара да полудяваш, не зная как ще го бъде евентуалното ви съвместно бъдеще с приятеля ти.

# 8
  • Мнения: 0
Замисли се искаш ли пак да попадаш в старата ситуация, т.е. да се превръщаш в жената, която не само е втора цигулка, но е и невротичка? Дори и новият човек да не се окаже мъжа на живота ти, поне е свободен. Недей да се примиряваш с този, който не само не те обича, ами дори и не те уважава кой знае колко, ако питаш мен.

# 9
  • Мнения: 268
Имай повече самочувствие и уважавай себе си!
Щом си успяла да го разкараш, когато най-си го обичала със сигурност ще намериш сили и сега , преди да те е завъртяла главата отново!
Такива мъже  не се променят- пак ще те ползва за "държанка".
Успех   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 2 840
Някои хора обичат да живеят във филм, явно.
Момиче, нямам идея на колко си години, но след време ще установиш, че животът е вълнуващ и без да се изживяваш като Ана Каренина.
Любовникът ти е смотльо. Нямам идея какво пък толкова има да го мислиш и к'ви са тези вълнения и трепети, дето те обземат.

# 11
  • Мнения: 33
Някои хора обичат да живеят във филм, явно.

Абсолютно. Не виждам какво пречи като ти звънне отново да се "разкайва" да го отрежеш възпитано, но категорично и да му обясниш, че словоизлиянията му не са желани. Също така, очевидно е, че да поддържате връзка "само като познати" във вашия случай не работи. Спри да ходиш там, където той ходи, спри да отговаряш на обажданията му и го отстрани от живота си. В противен случай рискуваш цял живот да бъдеш втора, всъщност във вашия случай n-та цигулка. 

# 12
  • Мнения: 5 370
Евала, една тема, в която до момента да цари тотално единодушие. Кой говореше в друга тема, че сме се били разделяли и владеели? Laughing

# 13
  • Мнения: 289
Евала, една тема, в която до момента да цари тотално единодушие. Кой говореше в друга тема, че сме се били разделяли и владеели? Laughing

Не бързааай, почивни дни са все пак, и сме едва на първа страница  Mr. Green

# 14
  • София
  • Мнения: 2 840
Не бързааай, почивни дни са все пак, и сме едва на първа страница  Mr. Green
Аз чакам трета страница, за да се повърна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт