Жената ОВЕН - 13

  • 15 561
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 113
,

Последна редакция: пн, 21 май 2012, 12:17 от Neri

# 31
  • Мнения: 348
Добро утро! Heart Eyes
Пуснах си едно изследване и сега чакам.Лейди,благодарско. Hug

Фран
,така става като хайманосваш! NaughtyКафето е трепач! Hug

Делте,хубава закусчица си сложила Hug!Лошото е,че почвам пак да се ограничавам сериозно!

Нери,незнаех,че си ти Embarassed!Хубо,че стана въпрос,че да разбера!Е значи ние сме си приятелчета! Hug

Маргалче,страшно много ме зареждаш Hug!Вчера ми беше доста напрегнато и цял ден само за теб си мислих и за твоите думи! Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 22 430
Добро утро и от мен...)
Днес денят обещава да е хубав....на вън времето е слънчево, леко прохладно. ) Малко по-късно ще излезем на разходка с Калина. )
Мерси за кафенцето, определено имам нужда, напоследък се чувствам все недоспала. )

lady_Blu, мерси за милите думи, с нетърпение ще чакам да си дойдете насам, за да се видим. ) А за дневниците на Бриджит, не съм ги чела, но ме заинтригува да седна да ги прочета...)
Теб не знам дали съм те добавила във фейса, аз съм Mira Yotkova

# 33
  • Мнения: 2 590
lady_Blu, и аз благодаря за комплиментите Hug, леко се засрамих, признавам Blush

Дам Мира, днес е супер времето, слънчево и топличко, е не колкото ми се иска де.
Обачееееееее се очертава да е доста натоварен.

# 34
  • Мнения: 2 132
Eй, мацки, хелоу.
Делте, три или четири бяха, да не те излъжа.Преди Морска гара ги видях, а на самата колко има- нямам си на идея.Голяма красота са.
Маргалич, повечето неща ми допаднаха, но не съм съгласна с грандиозните планове за бъдещето.Трябва да се правят.
Лейди, разсмя ме.Каква бизнес дама, бе JoyВиж за дяволицата съм съгласна Whistling

Излизам да купя едни закачалки и малко цветя за довечера, че имаме на танците и рожденичка и именичка.
Нали нямаме тук Елена? newsm78

А утре е черешова задушница, нали знаете?Някой беше писал, че след нея ще пзднат цените на черешите.А дано, че едно кило да си е само за мен LaughingСега го деля с щерката Mr. Green

# 35
  • Мнения: 348
И аз се чудех дали имаме Елена? newsm78
Фран,и ние сме така с черешите-делим,че даже за малкия са повече и по-узрелите.За мама по-зеленките Mr. Green.Кво да прайш? Grinning
Между другото и аз като ти видях снимките за първи път придобих същото впечатление като Лейди.
За Бенджито също съм съгласна. Peace

# 36
  • Мнения: 2 132
Не сте добре JoyАйде чао.Бизнес дамата ще обиколи домашните потреби!

# 37
  • Мнения: 678
Добро утро
Franceska ,ти въобще ляга ли бе жена,гледам много рано си писала?
От снощните череши и помен не остана.Детето много ги хареса,и кучето също,успях да хапна и аз,но мъжо не. Wink
Ще видя кого не съм добавила във фейса.
Благодаря за кафето още не съм пила,но закусих с Фитнес.
КоКолина чакаме резултатите,вярвам ,че ще са добри.

# 38
  • Мнения: 348
Алоу,бизнес дамата, Mr. Greenи аз вчера си купих бермуди,ама пак са тип потури.
Елито нещо ми се губи. Thinking

Пепито,дано,дано. Hug

# 39
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Ако Еличкова е почнала рЮмонта, може временно да е откачила НетО. Това ми щукна да мислЪ азззз newsm78
КОКОЛИНКЕ Hug
Ти пък, за кО ще се въздържаш отново? Или там заради ония рабУтИ?
ИначИ като те видях последния път си беше бомбиЧ newsm10
ЛЕЙДИ Hug
Благодаря ти Hug Много ме зарадва със това което каза за мен. Аз така обичам да разсмивам хората. А когато ми се е случило нещо кофти, сама сЪ разсмивам. Те затова комшиите все ме питат, кога ще ме видят намръщена и не бързаща. Това второто, защото все препускам, не мога да вървя нормалнУ.
Аз като ти видях аватара си помислих- това бизнес май шиЙ newsm78
Ще се радвам много да те видя и тебе на живичко Hug
Аз сготвих, отивам да плащам телефонЯ, че нИзнам що, чак по това време излизат сметките за него newsm78
И май шЪ трУша пари за мене си, видОф вчера нЯщУ newsm03

# 40
  • Мнения: 7
Добро утро мерси за кафето и закуската Mr. GreenHug
Франчи, честно да ти кажа и аз съм останала с такова впечатление като Лейди. Приличаш на сериозна и успяла жена, на човек който можеш да се довериш Peace.
Коколинке, да знаеш не съм пускала палци, чакам да се похвалиш с добри резултати fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower. А ти имаш най-прекрасната усмивка на света Hug.
Бенджито, е моят идеал за жена, висока, слаба, дълга чуплива коса и най-вече тези прекрасни сини очи Heart Eyes Hug.
От Елито, дъха много доброта, винаги е готова да ти подаде ръка Hug.
Кака ми Делта си ме кефи много, защото е толкова весел човек, винаги ще намери как да те разсмее в най-трудният за теб момент. Hug
И вас останалите ви обичам Hug макар, че ви познавам виртуално, но се надявам скоро време да ви опозная лично Wink разбира се Hug Heart Eyes.
Абе с две думи ОБИЧАМ ВИ ВСИЧКИ!
 NaughtyИ да не съм чула от някой да каже , че се чувства пренебрегнат Crossing Arms.

newsm51 love001 newsm47

# 41
  • Мнения: 7
Ще ме дават по телевизията Joy Joy Joy TV7 са тук и снимат разбитата ни улица Joy спират колите и им вземат интервю hahaha.
Ако не друго ще ни направят реклама на офиса, отивам да си опрая косата 4470 pletka да съм убава де smile3503 newsm62 newsm62 newsm62....

# 42
  • Varna
  • Мнения: 2 594
ФРАНЧИ Hug
Благодаря ти. От балконЯ гледам два или три големи клипера. Другите не се виждат, добре, затова те попитах. След обяда отивам да снимам, че обожавам клиперите.
МЕДУЗКЕ Hug
Душе, като ти вземат интервЮ, насоли ги ония безхаберници, които не са ви оправили улицата. Насоли ги както ти си знаЙш Hug
Хайде да си бия аз камшика сИга Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug и ви обичам всичките. Как искам да се съберем всички, както се събрахме момитетата във Истанбул. Нека да си помечтая да съм и със вас де Hug

# 43
  • Мнения: 608
Маргалче, как може бе душицо да ми пишеш такива глупости? Да се сърдя?? Че ти да не си награбила моя мъж, че да ревнувам и се сърдя  newsm62
Темата ще я прави който свари, защото си е наша обща, а не нечия  Grinning Прекрасно си я изтипосала, брависимо  Hug
Нямам време да ви чета, че ремонта у дома тече с пълна сила. А снощи беше бурна вечер, нощ и т.н. , а вие сте говорили, писали-нямате изчитане  Laughing
Целувки и прегръдки на всички, аз изчезвам пак.  Hug  love001

# 44
  • Мнения: 2 132
Oу, медуза, питай ги в колко часа ще те дават да засядаме пред ТВ. Laughing

КоКолина, ядосваш ме вече Crossing ArmsКъде е снимката, а? Thinking

Искам да разбера кака ми Делта за какво ще троши пари днес!!!

Пепи, лягала съм, но в 6.30ч. дивото ме зове LaughingОбещала съм да караме всяка сутрин и няма как.Аз си спазвам обещанията и както е казала медуза, на мен може да се разчита.Ако имам препятствие ВИНАГИ ще се обадя да отменя ангажимента. Crazy

Делте, май към 16ч. ще е официалната част на гарата.Може и да се видим.Гледай за една руса с фото Joy  http://www.moreto.net/novini.php?n=86474

Айде, бай, отивам на кафе, че така ме цепи главата от снощи.Мислех си, че вятъра сутринта ще ме оправи, но не би!

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 11:49 от Franceska

Общи условия

Активация на акаунт