Жената ОВЕН - 13

  • 15 607
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Знам, Бенджолинче, знаааам smile3521 от преди няколкУ денааааа. Ама викам да не пиша тука, за нашите моряшки рабУти и терзания, че и за радостите ни същУ.
МИРАМИЧ Hug
Ами на мама и на Калина не и ли купихте бе? Я каши Калинка-балеринка, колко чифта сандалки има? Ама и аз какво те питам smile3538 Те крачката и сега постоянно растат.

# 61
  • Мнения: 608
Все като слагам кафенце, диря снимки в нета. Днес снимах моето  кафе. Внимавах да не хвана бъркотията  Joy Joy
Черпя:

# 62
  • Мнения: 22 541
И за добавка към кафето...)

# 63
  • Мнения: 348
Момичета Hug

Сега да кажа за изследването.Вчера бях при ендото и той видя един възел извън ЩЖ.Пусна ми едно изследване,което щеше да покаже дали ще се налага да правя биопсия и отстраняване на част от ЩЖ.Слава богу резултата е добър. Peace
Благодаря на всички за палчетата. HugХайде сега се почерпете.
Днес имам и друг повод за почерпка-синът ми завърши първи клас с отличен.
Заповядайте

# 64
  • Варна
  • Мнения: 113
Браво момиче Hugмного се радвам и за теб и за отличника.
Най-голямата чаша пу за мен

# 65
  • Мнения: 348
Neri,аз си пускам изследванията в МЦ"Младост".Понеделник като излязох от там и видях жената на шосето.Колкото бях притеснена и само това ми липсваше.Че ми се наложи и да мина до нея.Мъжът ми е видял как са я ударили.Беше много гадно.Тя лежя там повече от час.
Ти там ли някъде живееш?Моят син учи в "Гео Милев".

# 66
  • Мнения: 608
Коколинке, ама как се радвам за теб  newsm44  Най-много за изследванията и разбира се за първокласника отличник. Все така ученолюбиво да е детето   bouquet

# 67
  • Мнения: 157
Neri, поздравления за позицията на мъжа ти и за това, което е направил! Дано стане реалност светофара, който е необходим!
КоКолина, няма нищо по-хубаво от хубавите новини, свързани със здравето. Много се радвам за теб!
Делте, както казва Маргалото - на тръстиката сме аз и бизнесът  Joy
Много дини под една мишница, ама не ме жалете, не съм се особено преработила - назначавам си качествен персонал.
Елинор, на теб желая здрави нерви, щото като прочетох какво правиш, мисля, че ще са ти необходими.

Мире, скоро не си пускала снимки на прекрасното същество, което има най-невероятния и уникален начин да се усмихва. Снимките й предизвикват желание да я мачкаш и целуваш!

# 68
  • Мнения: 2 139
А мама и тати живеят до Мебелна палата WinkНери ти май си им комшийка!

КоКолина, честито, и за двата повода се радвам Hug  Абе, жена, за бермудите искам снимка, теб си те знам каква си чаровница Peace

Няма да ходя на Морска гара, защото моя мил съпруг решил да купи сафрид без да ме е питал JoyСега го чисти, а аз трябва да го изпържа #Cussing outМразя, мразя, ама много мразя да пържа риба #Cussing outЗатова си своеволие утре ще ме води на обяд Mr. Green



# 69
  • Мнения: 348
Фран,няма да ги пусна на снимка,щото са потури Naughty.А вие не си падате по тях.Май само ти ги харесваш.Освен на теб да пратя Thinking
И аз мразя да пържа каквото и да е.Затова в нас мнооого рядко се пържи.

# 70
  • Мнения: 410
ало-здравейте компанията.добавих във фейса нери,боби и цвети...ако не се бъркам де...аз чистя като луда всеки ден,че с тия ветрове у наше село-много прахоляк.хайде ще ви видя после-лек ден!!!честито на всички които имат имен ден днес!

# 71
  • Мнения: 638
Коколина  Hug, страхотни новини! Дано нямаш повече ядове със здравето. И честит ти отличник, все така ученолюбиво да е детето!
И покажи потурите, аз си падам Simple Smile
Момичета, след два часа отивам да ми върнат  две ембриончета и си ги прибирам вкъщи на топло. Стискайте много палци този път да им хареса при мен и да забременея.
 Hug за всички!

# 72
  • Мнения: 348
Зайче,ще им хареса толкова много,че 9 месеца там ще стоят Hug.Стискам палци  твоето чудо да стане. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed stork-boy stork-girl
Потурките може и да ги пусна.Ще видим.

Последна редакция: пт, 21 май 2010, 16:09 от КоКолина

# 73
  • Мнения: 2 590
Коколина  Hug, страхотни новини! Дано нямаш повече ядове със здравето. И честит ти отличник, все така ученолюбиво да е детето!
И покажи потурите, аз си падам Simple Smile
Момичета, след два часа отивам да ми върнат  две ембриончета и си ги прибирам вкъщи на топло. Стискайте много палци този път да им хареса при мен и да забременея.
 Hug за всички!
Зайче много здраво захващам всички палци, Praynig Praynig Praynig които имам и след 14 дена да ни се похвалиш , ей Wink

# 74
  • Мнения: 2 139
Зайче, искрени пожелания за успех този път Peace  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт