Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 4

  • 63 876
  • 818
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 1 193
не мисля че ще я намериш, това е миналогодишния модел, ако има тук там останала някоя бройка

Ако се отнася за моите две колички м/у които съм раздвоена , и двете съм ги виждала в магазини в София.

# 361
  • Мнения: 1 650
geryaleksandrova тогава бих те посъветвал ако ще е Gio-то да го вземеш това което има по магазините са последните бройки,

# 362
  • Мнения: 1 750
Ето ме пак,

след обстоен преглед на гумите, май така са си направени смотано и сега съм в чуденка какво да правим.
В гумата има 2 части, едната дето хваща оста, и една капачка, която би следвало да захваща дрегата част и да стяга, за да не излиза оста.Но май не става това и затова гумите излизат, или капачето пада и освобождава оста.
Гледам, че и на Манхатън гумите изглеждат така, дали някой от вас продава този модел и може да погледне каква е сглобката и ако е подобна, може  ли и от къде да се купят тези чаркове  да мога да я ползвам проклетата количка. Толкова съм бясна, че не искам да чувам повече за тази марка.
Кой пък да предположи и да гледа и там, кое как е направено......

# 363
  • София
  • Мнения: 6 840
alexova, а свърза ли се с продавача, нищо, че е от Англия? Най-малкото би трябвало да е наясно за какво става въпрос. Thinking

geryaleksandrova, Джордани-то май се води малко по-висок клас от Хаука и мисля, че имаше вградена степенка за возене на по-голямо дете. Не съм я бутала, но съм виждала майки с такава да возят по-големи дечица, ок. годинката, което би трябвало да значи, че са добри. Хаук-ът пък е с цяла дръжка, ако държиш на това...

# 364
  • София
  • Мнения: 2 745
Ето ме пак,

след обстоен преглед на гумите, май така са си направени смотано и сега съм в чуденка какво да правим.
В гумата има 2 части, едната дето хваща оста, и една капачка, която би следвало да захваща дрегата част и да стяга, за да не излиза оста.Но май не става това и затова гумите излизат, или капачето пада и освобождава оста.
Гледам, че и на Манхатън гумите изглеждат така, дали някой от вас продава този модел и може да погледне каква е сглобката и ако е подобна, може  ли и от къде да се купят тези чаркове  да мога да я ползвам проклетата количка. Толкова съм бясна, че не искам да чувам повече за тази марка.
Кой пък да предположи и да гледа и там, кое как е направено......
Обади се на вносителите на Хаук за БГ,ако имат подходящи резервни колела вероятно няма да ти откажат да ти ги сменят с-у заплащане.
Друг вариант е някой сервиз за поправка на велосипеди.Майсторите там се справят удивително добре с поправянето и на колички  Peace

# 365
  • Мнения: 43
Моля запознатите да ми кажат кой внася Хаук за БГ, че имам лек проблем с количка, падат ми задните гуми и  ако не успеем да се  справим с монтажа, да ходим при тях за помощ. Явно нещо не сме нагласили разните там джаджи или са си смотано направени ooooh!
Количката ни е  от Англия, та  незнам какво и към кого да се обърна ако се наложи.
Някакви съвети?
Вносител е "Груп 74" в Пловдив

# 366
  • Мнения: 1 750
Да, писах им, незнам защо са решили че моделът ни е от 2010 и те не го внасят, затова отговорът им е да се обърна към продавача на количката....Сега пак им върнах  и чакам да видя колко са отзивчиви. Незнам защо като не е купена от тях веднага отговорът е - отидете при другите, при положение, че продават тази марка. Никой не иска от тях да стане без пари, сега даже им го подчертах, за да са спокойни, че ще си платим за всичко необходимо.
Ако не намеря начин да я оправят такива негативи ще види тази марка във форума,че въпросните вносители ще усетят отлива от копувачи на стоката си. #Cussing out
Недоволните клиенти са най- лошата реклама, затова се надявам да помогнат за да мога да ползвам въпросната стока, от тази марка, която ТЕ предлагат в БГ. #2gunfire

# 367
  • Варна
  • Мнения: 1 595
Ако не намеря начин да я оправят такива негативи ще види тази марка във форума,че въпросните вносители ще усетят отлива от копувачи на стоката си. #Cussing out

Въпреки, че не работя с колегите, че не ми е работа и вероятно ще обера негативите, ще си позволя няколко забележки:

В никакъв случай вносителите не са ви длъжни.
За каква антиреклама говорите, като причината за отказа е, че количката не е закупена от тях.

Значи вие може да си я купите от чужбина, печалбата да е за чуждия доставчик, а българския вносител трябва да поеме негативите.
Случайно да сте наясно, че продажната цена на количката се формира и от отчисления за сервиз и подръжка и др. разходи.
След като при покупката не сте си платили тези "разходи" нямате право да се сърдите на вносителите.

Сега би следвало, както сте си купили количката така и да направите рекламация - в магазина от който сте я закупили.

Недоволните клиенти са най- лошата реклама, затова се надявам да помогнат за да мога да ползвам въпросната стока, от тази марка, която ТЕ предлагат в БГ. #2gunfire

Вие не сте им КЛИЕНТ !!!!!!
Клиент сте на магазина от който сте закупили количката.

# 368
  • Sofia
  • Мнения: 2 742

А иначе видях, че коланите не се свалят и докато е малко бебето не пречат ли?
А дъждобрана може ли да се слага, когато е сложен портбебето с лице към майката или само в другата позиция?

Доколкото си спомням, издърпвах коланите настрани и подпъхвах катарамите под меката част. Не е имало проблем. Мисля, че даже можеш да ги издърпаш изцяло отдолу. Все едно ще сваляш да я переш.
А дъждобран не съм ползвала с портбебе. Много малко се вози малкия в него.

Честито! Вярвам, че няма да съжаляваш  Peace

Последна редакция: ср, 30 юни 2010, 10:44 от cutesmallcat

# 369
  • Мнения: 1 750
Аз не искам  услуга от тях, искам поправка срещу заплащане. А това, че не съм я купила от тях значи, че не съм клиент ли, грешите. Аз съм клиент на Марката, независимо как съм се сдобила с нея, и всеки мой проблем ще се превърне в техен негатив.

Ако намеря адекватно обслужване не мислите ли, че тази фирма ще ме запазят като клиент???? Аз мисля, и не само като клиент, но и бих ги препоръчала  на всеки,  който хареса количката ми, защото спокойствието ако нещо се развале след покупката е многа важно за нас купувачите!

Сега ми се обадиха и вече наистина отношението бе друго, но трябваше да си пишем няколко майла докато разберат, че грешат много с думите- Обърнете се към продавача....

# 370
  • Варна
  • Мнения: 1 595
Аз не искам  услуга от тях, искам поправка срещу заплащане. А това, че не съм я купила от тях значи, че не съм клиент ли, грешите. Аз съм клиент на Марката, независимо как съм се сдобила с нея, и всеки мой проблем ще се превърне в техен негатив.

Ако намеря адекватно обслужване не мислите ли, че тази фирма ще ме запазят като клиент???? Аз мисля, и не само като клиент, но и бих ги препоръчала  на всеки,  който хареса количката ми, защото спокойствието ако нещо се развале след покупката е многа важно за нас купувачите!

Сега ми се обадиха и вече наистина отношението бе друго, но трябваше да си пишем няколко майла докато разберат, че грешат много с думите- Обърнете се към продавача....

На тяхно място не бих отстъпил, още повече при заплахи от вида на цитираните горе.
Както казах, вие може да сте клиент на марката, но не сте клиент на вносителя, т.с. той не ви дължи гаранционно и извънгаранционно обслужване

# 371
  • Мнения: 156
Аз не искам  услуга от тях, искам поправка срещу заплащане. А това, че не съм я купила от тях значи, че не съм клиент ли, грешите. Аз съм клиент на Марката, независимо как съм се сдобила с нея, и всеки мой проблем ще се превърне в техен негатив.

Ако намеря адекватно обслужване не мислите ли, че тази фирма ще ме запазят като клиент???? Аз мисля, и не само като клиент, но и бих ги препоръчала  на всеки,  който хареса количката ми, защото спокойствието ако нещо се развале след покупката е многа важно за нас купувачите!

Сега ми се обадиха и вече наистина отношението бе друго, но трябваше да си пишем няколко майла докато разберат, че грешат много с думите- Обърнете се към продавача....
това изнудване ли беше или греша ??
Липсата на култура на пазаруване е сериозен проблем. Ясно е че купуваш евтин продукт и респективно качествата му не са като на висок клас такъв. Избираш си цена без сервиз. И накрая Simple Smile)) кои е виновен ! Мисля че не е това начина

# 372
  • Мнения: 21
baby max е евтината марка на чиполино, всичките им са толкова
количка колкото да се каже

gerganca аз вече разбрах .. в магазина на един приятел има такова, само количка и портбебе за 350 лв.

Еее браво...сигурно съм най-голямата балама щом ми се носи славата чак как съм се набутала.
А и ти никакъв приятел не си като не ми каза от къде да си я взема евтино, а само ми подхвърляш разни цени.
Имам разни смешни въпроси за количката, нали съм балама, мислиш ли, че ще можеш да ми отговориш? Simple Smile
 

# 373
  • Мнения: 21

А иначе видях, че коланите не се свалят и докато е малко бебето не пречат ли?
А дъждобрана може ли да се слага, когато е сложен портбебето с лице към майката или само в другата позиция?

Доколкото си спомням, издърпвах коланите настрани и подпъхвах катарамите под меката част. Не е имало проблем. Мисля, че даже можеш да ги издърпаш изцяло отдолу. Все едно ще сваляш да я переш.
А дъждобран не съм ползвала с портбебе. Много малко се вози малкия в него.

Честито! Вярвам, че няма да съжаляваш  Peace

Благодаря. Наистина се надявам да не съжалявам, защото освен таткото, на който му се струва огромна като палатка,  се оказа, че я има и мнооого по-евтина.
Толкова много гледах и се чудих, че дано всичко да е ок и да ми е удобна както на мен така и на детенцето.
А може ли бебето да гледа към мен, когато не е в порт бебето?
Ужас, имам хиляди въпроси и честно казано не знам как ще се справям с този малък човек като се появи Simple Smile

# 374
  • Sofia
  • Мнения: 2 742
Може да гледа към теб. Обръщаш сенника, махаш табличката (може и да не я махаш, просто го слагаш по-надолу) и готово  Peace Количката е доста широка и дълга, няма да имаш проблем. На предишния комп. имам снимки, щом ги прехвърля, ще ти пусна да го видиш как изглежда.
Питай, каквото те интересува на ЛС, колкото мога ще помагам.

Общи условия

Активация на акаунт