Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 66

  • 27 317
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
След дълги анализи, мерки и теглилки по заповед на Попа на селото (Лакуна) беше измерен простора на Мелиха   Сравнен в мащаб 1:1000 открих ,че дължината му е точно 5 метра и 37 сантиметра.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy          

# 677
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

а по колко чаршафа събира на едно простиране Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 678
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

а по колко чаршафа събира на едно простиране Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Точно 2 и един нагънат на 3  hahaha hahaha hahaha Проследен с мащаб 1:1000  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 679
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
След дълги анализи, мерки и теглилки по заповед на Попа на селото (Лакуна) беше измерен простора на Мелиха   Сравнен в мащаб 1:1000 открих ,че дължината му е точно 5 метра и 37 сантиметра.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy          


Е вече знам,че действаш сериозно към измерванията tooth tooth tooth tooth tooth Hug Hug Hug Hug Hug
На Ейшан простора успя ли да измериш(който липсва)
Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И само 2  Shocked чершава и един нагънат ...малко ми се виждат newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 680
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Да оточним бельото на фемилито:
1: Десет чифта наполеонки на Мелиха.
2: Осем чифта боксерки на Мюмтаз
3: Девет чифта на Мерт
Ризи: 4 на Мюмтаз., 5 на Мерт, 3 пеньоара на Мелиха.
Ризите на Езел са под въпрос, защото са по-големи и искат допълнитено изследване Shocked Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 681
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
След дълги анализи, мерки и теглилки по заповед на Попа на селото (Лакуна) беше измерен простора на Мелиха   Сравнен в мащаб 1:1000 открих ,че дължината му е точно 5 метра и 37 сантиметра.  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy          


Е вече знам,че действаш сериозно към измерванията tooth tooth tooth tooth tooth Hug Hug Hug Hug Hug
На Ейшан простора успя ли да измериш(който липсва)
Crazy Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

И само 2  Shocked чершава и един нагънат ...малко ми се виждат newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Ейшанката няма простор  Joy К'во да мерим?  Thinking Joy Joy Joy Joy

# 682
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Изгледах епизода.
 Интересно ми стана наемника що беше в съда на делото на Дженго  Thinking.
 Езел си е направил плана, но не е включил много лица, които сега го спъват и го карат да се замисли - Джан, Бахар и Сердар. Ако не е `уйчо, ко прайм? Добре че той му даде инфото за Сердар, ама и това май ще излезе недомислено, щото бабаджим цъфна при зетко да му разкаже истината за Езел, Ейшан и Али.
Не се ли замисли поне за миг какво причинява на Джан, отделяйки го от баща му. Или на Бахар, играейки си така с нея. Уж само с нея можел да диша, пък награби аблата кат куцо пиле домат. И хич да не ми излиза с изтъркания номер "Ама аз си отмъщавам", не минава  Naughty. Баш като я види и му се навирчва .... перископа. Хади бе! Отмъщавал си той. Аз ако тръгна да си отмъщавам, ще го направя както Ейшаната с Дженго, ще я нагорещя, нагорещя и вече като почне да вика ДАВАААЙ, ще и рекна на уше Аз съм Омер, ма! да и увисне носльона.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
 Май наистина Омер умрял отдавна. Не мисли вече като Омер той, мисли като Езел, сътворен от Франкенрамиз.

# 683
  • Мнения: 417
Оооо,гледам попа се е пременил Laughing
Прясна клюка-в ТВ предаване са казали,че Езелито имал нова любов-известна актриса...

# 684
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Оооо,гледам попа се е пременил Laughing
Прясна клюка-в ТВ предаване са казали,че Езелито имал нова любов-известна актриса...

Много бързо си намери  Shocked ooooh!,ех........... Confused

# 685
  • Мнения: 417
На нашта булка нали и взеха книжката,наела си шофьор

http://www.haber3.com/artik-soforsuz-gezmiyor-581827h.htm

# 686
  • Мнения: 0
тук са качени до 3-та част

# 687
  • Мнения: 0
[url][http://www.diziizle.net/index.php?kategori=Dizi&part=11289/url]
сори тук са

# 688
  • Мнения: 417
и аз от там ги гледам Grinning

# 689
  • Мнения: 0
Eмка, изтрий си пощата , че ти е пълна. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт