Г-н Бойчев, все още ли може да разчитам на добри бъбречни донори?!

  • 4 493
  • 35
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 274
Ако проверяват Бойчев, то акцията трябва да е с название "Психопатите" или "Откачалките".  Whistling

# 31
  • Мнения: 13 512
Ако този човек е замесен по някакъв начин с изчезването на Веско ... ми се вижда по-логично да се скатава, отколкото да вдига още повече шум около себе си, да върши простотии и да привлича внимание.
Защо? Това е типично поведение. Навремето Влади Ковачев обяви 50 000 лева награда за този, който донесе информаци за убиеца не жена му....който се оказа самият той!

# 32
  • Мнения: 6 274
Защо? Това е типично поведение. Навремето Влади Ковачев обяви 50 000 лева награда за този, който донесе информаци за убиеца не жена му....който се оказа самият той!

Преди около две седмици припомних за този случай и за малко не ме линчуваха.
Дано този Бойчев е само плямпалник, но все пак...
 Confused

# 33
  • Мнения: 4 785
А законно ли е да подаваш фалшиви сигнали, за да добиеш популярност и да стартираш смс кампания? Или пък това да си подаваме фентъзи сигнали не спира разследването? Ми аз всеки ден мога да си измислям сигнал и Маринов да си обикаля по тях - сигурна съм, че се чувства като истински детектив така  ooooh!

# 34
  • Мнения: 1 192
А законно ли е да подаваш фалшиви сигнали, за да добиеш популярност и да стартираш смс кампания? Или пък това да си подаваме фентъзи сигнали не спира разследването? Ми аз всеки ден мога да си измислям сигнал и Маринов да си обикаля по тях - сигурна съм, че се чувства като истински детектив така  ooooh!
Peace

Щото и пари да му съберат на Маринов, ще отидат на халос с подвеждащата информация...

# 35
  • Мнения: 6 274
...Ми аз всеки ден мога да си измислям сигнал и Маринов да си обикаля по тях - сигурна съм, че се чувства като истински детектив така  ooooh!

Да, бе, така се обикаля то.
А пари?
Няма бензин, няма обикаляне.
Е, то вярно, че свършването на бензина някакси странно съвпадна и прекъсването от два дни на каквито и да било сигнали, ама кой ти обръща внимание на такива неща?!

Общи условия

Активация на акаунт