90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №97

  • 25 034
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
КАШАРЕЛ благодаря за новата темичка.Със здраве да си носиш новите дрешки,но ти пожелавам скоро да ги замениш с други с по-малък размер.

# 16
  • Мнения: 3 453
  Благодаря Дафи, те са ми S и М..и една рокля L, ще се стеснява полата и роклята като му дойде времето Laughing

   Някой писа че ще яде филии с лютеница..аз няма да повторя че си умрях от глад.Дори само 1парченце от бърканата пица ме наяжда повече от 3филии с лютеница Grinning

# 17
  • TX
  • Мнения: 590
честита нова тема  bouquet,
вчерашния плодов мена перфектно, днес съм на
з- ябълка
о- пилешко , зелена салата
в- ще е същото

# 18
  • Мнения: 1 777
Привет в новата тема!!!
Валенце изглеждаш чудесно,разликата е огромна!!!Успех със задържането на килограмите.  bouquet

Ели честит имен ден малко със закъснение.  bouquetБъди жива и здрава. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 616
Кашкавалче, мерси за темичката!Да ни е минусова на всички!  bouquet
Валенеце браво разликата е огромно и ти изглеждаш чудесно.

# 20
  • Мнения: 0
Sunny, от топла вода ми става лошо. За сега се наливам с водичка и аспиринче и чакам да дойде време за вечеря да хапна нещо сладко, па дано да ми мине, че имам да учааа -o-

# 21
  • Мнения: 0
Кашарел, благодаря за темичката!   bouquet Да ни е на късмет и естествено много минусова!

Момичета, имам въпрос. За прясното мляко беше споменавано, че трябва да е самостоятелно ядене. Мога ли да ям и салата към него?  newsm78 Защото само млякото със сигурност няма да ме засити, та ако не става, да мисля за друга вечеря.

# 22
  • Мнения: 1 700
blaithy, доколкото прочетох в книгата на едно ядене можеш да ядеш всякакви млечни продукти и се смятат за един белтък.Ако искаш се възползвай.Иначе салатата не пречи на прясното мляко.Хапни си!

# 23
  • Мнения: 0
Кашарел благодаря за темата   bouquet
Ох,да ви се оплача.Днес бях по магазините,да си купя спортен екип и маратонки и докато се усетя станало 16ч. и си останах без обяд.Когато се прибрах беше вече 17ч. Днес само на вечеря ще го изкарам.Салата айсберг и ориз със зеленчуци.
И с водата съм назад,но почвам да се наливам сега.

# 24
  • Мнения: 0
Харизанче, обичам да получавам отговора, на който се надявам.   Mr. Green По принцип знам, че всичко млечно се брои за един вид белтък, но по съвет на Елинор гледам да не смесвам мляко с нещо друго.
А прясното мляко ми е още по-притеснително, защото реално пиеш течност баш по време на яденето.  newsm78 Никога не ми е било ясно и как стои въпросът със супите, точно по същата причина. Но така или иначе супа си готвя сигурно 2 пъти годишно, та ще гледам готвенията да се паднат извън трите месеца.  Laughing

# 25
  • Мнения: 1 700
Щом изрично не са го описали, значи нищо му няма. Simple Smile

# 26
# 27
  • Мнения: 1
пак ми дойдоха лудите smile3514 доядоха ми се круши по никое време smile3506
да вземе да ми каца МЦто,че съм кат разгонена
мерси за новата темичка Кашарелче Hug
а дано в нея няма прегрешения Whistling

# 28
  • Мнения: 0
Ще го броим режимно до доказване на противното значи.  Mr. Green

Хипопотамче, и мен ме беше подгонил глад, и то не за круши, а за нещо сладко. Ама топлата вода с лимон си свърши работата. Едва за втори-трети път я пия, но действа страхотно. Hug Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 178
Охооо нова тема,много бързо се запълва ,ама така е лято идва и всички се стегнахме WinkАз днес белтъчен:З:диня О шопска салата ,1 яйце,печени гъби с кашлавал/тук ги омесих здраво/В: заешко и зелена салата.
Валенце страхотни резултати,браво!

Общи условия

Активация на акаунт