Завъртя се календарът пак, а ний сме в ПЛОВДИВ - най-хубавият град - 27

  • 39 512
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 134
Добро утро мамита,аз днес малко по до късно поспах ама поне си починах.....
но като гледам пак май съм първа.
Прочетох ужасната новина за Веско и много се натъжих,отвратително е.
Вие как сте хайде събуждайте се и пишете....
Аз о6те веднъж да се извиня на Краси за срещата,ще я отложим за друг път.. Embarassed Embarassed Embarassed Mr. Green

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
Термина ми е октомври месец,твоя?Ако искаш да се разберем за другата седмица да отидем да видим в поликниниката аз също знам за тези курсове
Има и безплатно училище във Вис Виталис Wink
Аз съм много доволна от него и завърши ли курса там, ще се запиша някъде и на платено...

Относно раждането - и аз все още се чудя newsm78 Бах се ориентирала към Селена, но от една страна се разубеждавам, понеже при мен винаги се случва нещо и... #Crazy Уф... И аз не знам, а времето си тече...

# 77
  • Мнения: 134
Може ли да напишеш по подробно за това училище...
къде се намира точно,какво се учи,колко време и т.н.

# 78
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
Всяка нечетна сряда от месеца се провежда от 11:30 във Вис Виталис на "6ти септември"
Не е нужно предварително записване Simple Smile
Сега на 09.06 темата е "Бебешката стая - препоръчителни и задължителни покупки"
Самите лекции продължат около час, като след това има време за всякакви въпроси. Водят го акушерки от София, които са много любезни и дават полезни съвети за всичко, което ни вълнува Simple Smile
Обникновенно всичко продължава около час и половина, ако няма представяне на някоя марка. Ако има, обикновено дават подаръци и тогава продължителността е 2 часа...

# 79
  • Мнения: 354
Здравейте, пловдивчанки,
най-сетне имаме нова тема, аз не бях много активна в последната, но ще се постарая да пиша в тази.

Вчера се провалиха празниците на открито с този дъжд, но какво да се прави.

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 22:53 от tanzen

# 80
  • Мнения: 134
Добро утро мамита,как сте днес?
Благодаря за инфото за лекциите определено ще отида другата сряда.
А за лекцията в Селена няма да ходя,не ми е необходимо не мисля да раждам в
тази клиника,по скоро съм заинтересувана дали има отворени врати в Окръжна болница скоро ще разбера и ще пиша
доколкото разбрах има и други мами които искат инфо за там.
 tanzen да не забравиш обещанието да си по активна..... Wink
sweet_maniche   това да не е един магазин към Изгрев?Поне аз там се сещам че съм го виждала...

# 81
  • Мнения: 354
Ето, активна съм Simple Smile

За лекциите на "9 месеца" - аз бях много доволна, както от темите, така и от самите лектори ( да не споменавам и подаръците - едно шише не съм купила с техните Авентски награди Simple Smile ) а и се запознах с доста мами.

За отворените врати - мисля,ч е всеки месец имаше дни във всички болници из града, пак в "9 месеца" си спомням ,ч е публикуваха програмата.

# 82
  • Мнения: 134
Е сега вече ще разгледам сайта им..... Flutter

# 83
  • Мнения: 134
Ден на отворените врати.:
МБАЛ “Свети Панталеймон”, Пловдив, бул. Никола Вапцаров 9
За записване: ст. акушерка Виолета Ветренска – тел.: 0896 646 318, 0888 806 309
1, 8, 15, 22, 29 юни, вторник 14:30 ч.
Ето това би трябвало да е втора градска болница,нали?Мисля да се запиша за това посещение

# 84
  • Мнения: 397
Аз няма да мога този месец да се запиша, но и аз се интересувам от Втора градска.Хайде ,моля те дай отзиви, че съм на работа и вторник ми е адски неудобно. Praynig

# 85
  • Мнения: 134
Разбира се че ще дам отзив след като отида.
За сега две мой приятелки раждаха там едната миналото лято а другата преди две седмици,
и двете са на различни мнения относно отделението и по точно отношението на лекарите .
Аз затова искам да посетя 'отворените врати',ама няма да е другия вторник,сигурно ще е чак към 15 ...

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 6 675
bebetuuu, точно там е Simple Smile

# 87
  • Мнения: 354
Аз рядко чувам добри мнения за Втора градска.Може да видиш и в здравния подфорум, има доста теми за болниците. Аз раждах в Селена, не съжалявам за минута, вярно всичко беше с мен и бебо нормално.
Но не очаквай на "Отворените врати" да ти кажат какво нямат...  Rolling Eyes

# 88
  • Мнения: 344
Бах се ориентирала към Селена, но от една страна се разубеждавам, понеже при мен винаги се случва нещо и... #Crazy Уф... И аз не знам, а времето си тече...[/color]
Докато си с нагласата, че нещо се случва или ще ти се случи - то няма как да бъде по-различно.
Think possitive! Peace

# 89
  • Мнения: 134
Добро утро момичета,как сте днес...надявам се да сте добре
Зачетох се в октомврийската тема аз нали съм ''октомврийка'' така да се каже,такива филми там че чак сега изчетох всичко и 'наминах да ви поздравя.
Darlin права си за позитивното мислене и аз съм оптимистка по принцип,но в случая немога да си позволя да се осланям на позитивизъм и надежди става въпрос за нещо много важно.
За Селена нищо лошо немога да кажа , както и нищо добро просто предпочитам по голяма утвърдена болница.Та дори и само за мое успокоение.
Не бих заминила професионализма на добрите специалисти(не казвам че в Селена няма такива) и отличното оборудване със милото отнощение в която и да е частна клиника.
Мое лично мнение...

Общи условия

Активация на акаунт