Балони летят към небето,Февруарче ще празнува за първи път деня на детето (9)

  • 21 504
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 71
Аз ще направя опит да изляза, само дано да не завали.... е не се стои в къщи вече  Rolling Eyes

Ника, че аз даже си купих чехли от там и не ми дадоха такова нещо, ооо следващия път като отида ще си искам!

# 691
  • York
  • Мнения: 826
Майка ми купила за празника на детенцето ето такава кукла: http://store.goldbergertoy.com/PhotoGallery.asp?ProductCode=20910
Много е готинка, а и явно Анета е харесва - от един час се правя на маймуна с нея  Mr. Green

# 692
  • Мнения: 16
  ura  ura  :costumed034:ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛКИ БЕБОРАНЧЕТА И ТЕХНИТЕ РОДИТЕЛИ!Отдавно не съм писала , но се опитвам редовно да ви чета. Малкият Валентин е почти на 4 месеца и тежи 7 кг. Дълъг е 63 см. и е само на кърма все още. Не бързам със захранването за сега. Нощем се храни един или два пъти и не се отказва от тази възможност. Лошото е , че слъзното каналче още не се е отпушило и сутрин се боря с гурличките  Sad. Педиатърката ме съветва да изчакам и продължа с масажчето до 6 месец. Вие какво мислите , има ли някоя друга мама като нас?  Мамите на момченцата как е справят със забелването? Всъщност какво трябва да се получи?  Thinking Аз го правя по време на баня , издърпвам кожичката на долу леко. newsm78

# 693
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз ще направя опит да изляза, само дано да не завали.... е не се стои в къщи вече  Rolling Eyes

Ника, че аз даже си купих чехли от там и не ми дадоха такова нещо, ооо следващия път като отида ще си искам!
Приятна разходка! Аааа, не им се давай, искай си мерилката!  Laughing Странното е, че първите две мерилки ми ги пробутаха без да съм купила нищо. Чак после купихме обувки на малкия и на мен, ама ми стигат толкоз мерилки вече. Laughing

# 694
  • Мнения: 112
За Gymboree-то - има си програма за различните възрасти и всяка седмица е различно. Ние като питахме за последното занимание ни казаха, че са сложили бебчовците върху огромно огледало по коремче и си представям колко е било готино  Party Също така са разпъвали парашут с различни цветове и вероятно са стояли отдолу.  Simple Smile

Относно зъбките - като избият първите - Мяуче, Шаманче, не боли ли при сукане?  Thinking

Стефи, дано е само временно това при Ели  Hug

S.newa,  Hug представям си какво ти е без да можеш да се разходиш с количка  Confused Дано да происка в летния вариант  Peace

Ника, като ме подсети за майчинските - реших да проверя. Нашият счетоводител ми обеща преди две седмици, че ще подаде болничните за март и април. Днес вече е юни и познайте...Няма нищо в системата. Включих се в скайп, за да му пиша, той веднага излезе  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Мяуче,
може ли да се смени работодателят, докато сме в майчинство? Защото аз сериозно се интересувах, но разбрах, че не можело. Ако има някаква врътка - казвай, че направо полудявам вече с това непрестанно молене на счетоводителя да пусне документите...  #Cussing out


И да ви сюрпризирам с новината че от 1 юли се връщам на работа. Sad

Много кофти бе Бръмби  Confused

Снимките са супер сладки. много име радвам от вчера.  Heart Eyes

Айде някой се събуди и ме гледа гладно-гладно  Laughing

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 13 нови отговора.   Shocked

# 695
  • някъде тук
  • Мнения: 621
Неви правилно си видяла количката ни Хаук Малибу с летния кош сме от миналата седмица , еми реших че ще му е по добре като си разглежда навън леко съм повдигнала коша та да си клюкари детето  Laughing Мисля че се чувства добре не дава признаци на неудобство или пък нещо друго, само на мен ми беше малко притеснено че не го виждам през цялото време  та постоянно надничах да го видя , това не ми хареса на количката че дръжката не се обръща иначе засега нямам други оплаквания  Peace сега ако купувах количка може би щях да избера друга ама свършен факт Crossing Arms ако някой се отпусне да даде някой лев може ида му взема друга лятна Simple Smile

Пфуу... гадно време прибрах се подгизнала  неможеш да мръднеш  #2gunfire пък и мъжо на всичкото отгоре е с вирус ходихме да го прегледат  температура и червено гърло  гадост дано мине по бързо  Rolling Eyes

А имам и хубава новина дойдоха ми дрешките от ТАО сутринта като по поръчка за 1 юни  Laughing страхотни са Бръмби благодаря че ми каза за размера поръчах за 12 месеца и са ни почти точни , добре че не взех по малки на моя шишко Laughing Hug

# 696
  • София
  • Мнения: 166
Честит празник на всички бебеоци, на каките и батковците и на всички които на са загубили детското в себе си  Grinning !!! Аз лично няма да се разсърдя на никой, ако ми подари подарък на днешния празник  Joy !

Лек ден на всички!  Hug

# 697
  • Мнения: 304
Бобиш какво става-да не е нещо с кучето  Tired
Aхам,ама няма да ви занимавам точно днес!Само ще кажа,че нещата не отиват надобре! smile3518

# 698
  • София
  • Мнения: 835
Ауу Ника, по повод мерилките...
100 пъти ходих, ама и на мен не дадоха... явно с чар си ги впечатлила, дам  Laughing

Аз пък сега се присетих един бисер от вчера на мъжа ми. Къпеме ние Калина и аз за поредн път отбелязвам,  че Калинка е негово пълно копие и им се кефя на двамата. При което мъж ми ме поглежда сериозно и отбелязва: "леле, ама жена ми, аз съм бил много хубав!!!" и аз  Shocked , решавам да се позаям лекинко и го почвам - "що така реши, ама и междувременно се хиля" и той ми вика - "еми все казвате, че Калина на мене прилича, пък виж тя каква е хубавичка"  Joy. Та сега го бъзикам по темата  hahaha
Плами, без да съм авторитет от ранга на Мяу и Шамана, ако бебе не хапе не боли. Ама ако реши да хапеее ... жална ти майка... ако ме разбираш  Whistling

Бела, бързо да оздравява мъжа ти  Hug
Бобиш, стискам палци на кучо да се оправи и този път  Hug  Hug  Praynig

# 699
  • София
  • Мнения: 6 011
Да, Слънчи, 100 кила чар и прекраснотии съм аз!  Crazy Ся като се замисля верно май едно и също момче ми ги даваше /той все си е там/, може като малък да си е падал на главата и да са му объркани представите за грозно и хубаво.  Joy

# 700
  • Мнения: 157
Ох, Ника, шЪ мЪ умориш.....  hahaha

Бела, и мен това сега ме притеснява най-много, че няма да мога да си виждам бебката...Дано като поотраснат, да нямаме това безпокойство, или, както казваш - нова лятна количка....
Честити дрешки на Жорко и със здраве да си ги носи Simple Smile
И да се оправя бързо съпружето fingerscrossed

Слънчи, ми сигурно е Убав мъжа ти, щом Калина е одрала кожата му...няма друг начин  Joy

БобишHug

# 701
  • София
  • Мнения: 835
Ето, пак съм дискриминирана, щото и аз съм в този кг интервал  Joy
Един приятел ми викаше преди време, че мъжете не са кучета, че да харесват кокали, явно този младеж определено е от тез с такова мислене... Въпреки това, аз нямам против да взема да позаслабна малко  Sunglasses

# 702
  • София
  • Мнения: 6 011
Неви, а нямат ли някакво прозорче на сенника вашите каляски? Моята пък има цяла ивица от карй до край найлон на сенника, което също не е добре, защото много му пече в очите понякога.
Искам черно квадратно чадърче с УВ защита до 30 лв. пък Rolling Eyes

Слънчи, и аз нямам против да позаслабна малко, ама да можеше хей така просто една сутрин да се събудя и да съм пак 65 кг. като едно време... На мъжа ми не му пречи, той обича големи задници.

# 703
  • Мнения: 112
Въпрос към софийските майки има аз Simple Smile Ще ми препоръчате ли хотел в близост до стадион В. Левски, който да има апартаменти, да не е много скъп и да има паркоместа  Laughing

Има един точно срещу стадиона - "Акорд" май се казваше  newsm78 Не знам обаче дали има апартаменти...

# 704
  • Мнения: 3 718
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАЛКИ И ГОЛЕМИ ДЕЧИЦА  Hug

Цитат
Относно зъбките - като избият първите - Мяуче, Шаманче, не боли ли при сукане?  Thinking

Не, защото езичето е отгоре. Децата със зъби хапят само ако искат докато сучат, а това е друга приказка  Wink

Ето една весела снимка от нас  Peace

Общи условия

Активация на акаунт