Балони летят към небето,Февруарче ще празнува за първи път деня на детето (9)

  • 21 482
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 219
Искам черно квадратно чадърче с УВ защита до 30 лв. пък Rolling Eyes

Такова ли http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … products_id/12086 ?  Simple Smile Имам същото и съм много доволна  Peace.

Нека е честит празника на дечицата ни!!! Да са здрави, усмивки да греят на лицата им и растат добри и любознателни!

Ходих днес да взема акта за раждане от общината и купих подарък на майка ми за нейния РД в събота. Купих и на Йони една играчка и сега я изучава.
Бебешката занималня ми звучи интересно, но през седмицата няма как да се дотътря дотам  Rolling Eyes. Аз мисля в скоро време да започна да водя Йо на английски за бебета, но не съм решила точно откога. Ако сте чували за курсовете по метода на Helen Doron, там искам да го водя. На 5 мин от нас е и ще ми е много удобно.

Шами, страхотни сте с Алекс!  Heart Eyes
Бобишанче,  Hug Hug Hug! Знам какво е и разбирам как се чувстваш! Кураж!

Отивам пак да мия мръсно дупе...За втори път за 30 мин.  Laughing


# 721
  • София
  • Мнения: 6 011
Рали, мерси!  Hug Гледах го баш това в Тойса по 11Е. Да видим Макс дали ще ги долюбва чадърите - Борис счупи 3.  #Crazy Нарочно ги чупеше, много яко дете - хване с две ръце и не пуска докато не се скърши. Едното беше скъпичко - пак на АБЦ.

Ние се поразходихме из МОЛ-а, накрая завършихме в детския кът на Арена-Младост, и бездруго му е любимо напоследък.

Детските се получават с един месец назад - значи до края на май трябва да се получат априлските пари. Друг е въпроса, че ги преведоха на 01.06. за април, важното е, че все пак ги плащат.

# 722
  • Мнения: 112
Нещо яко набрах на съквартиранта  smile3515

# 723
# 724
# 725
  • Мнения: 112
 newsm62
яко ме развеселихте  smile3532

# 726
  • Мнения: 304
що така бе Плами,защото не иска да дава Лорито ли?  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 157
 Joy Joy Joy smile3534

Посмях се и аз на чужд гръб...  Mr. Green

Айде, мацки, приятни сънища  smile3524

# 728
  • Мнения: 40
Добър вечер, душички!

Малко късничко, но и аз да се включа с поздрави към бебчетата, закръглящи месечинки и към всичките ни мили дечица по случай 1-ви юни.  bouquet Hug

През деня не ми остава почти никакво време за четене и писане, защото Алекса спи за по 20-30 мин и гледам някоя работа да свърша тогава.

БобишHug!
Рали, идеята за английски за бебета ми допада много. Възползвай се, щом можеш!  newsm10
Мемо, честит рожден ден и тук!  bouquet newsm59
Шаманче, прекрасна снимка! Hug

Да споделя с вас, че участвах в един конкурс за бебета по случай 1-ви юни със снимки на Алекса и днес се оказа, че сме едни от спечелилите от томболата. Сега си чакаме наградата, която не знаем каква ще е, но няма и значение... Просто се зарадвах, че Али е късметлийка. Дано все така да й върви!

Сега мисля да си лягам, че утре ми е малко натоварен ден- Лекси навършва 4 месеца и ще правим торта, брат ми има РД- пак торта, имам час за козметик...Лека нощ, момичета и сладки сънища! smile3524 newsm46 Sleeping

# 729
  • Мнения: 210
kseopea , слъзното каналче на Мартин все още е запушено Sad Масижирам 2-3 пъти, но често пропускам Embarassed А за пишлето, и аз не знам, нашият лекар каза,че до 6-ти месец трябва да го "оправим" newsm78
Аз вече втори месец очаквам еднократната помощ  и за двете деца ,взех си актовете преди месец  Confused
Е сега си направих труда да изгледам цялото "шоу" на Иван и Андрей  Sick Тия хора от къде са паднали #Crazy
Ника, Съни , подстрекателки такива  newsm48

# 730
  • Мнения: 45
Току-що разбрах, че кумовете от Шумен ще ни идват на гости в Петък  newsm44 Те имат 3 и половина годишно момиченце, та се чудя какъв подарък да и вземем  newsm78 Мамите с по- големи дечица, я кажете какво е "актуално" при 3 годишните? Куклите важАт ли още  Joy Joy Joy? Аз напр. миналата година като бях на държавна практика за пръв път чух за Бен 10  hahaha

Лека и от мен, че Краси се предаде вече  smile3507

# 731
  • Мнения: 219
Танче, суперрр!!! Много се радвам за Али и нека във всичко да й върви занапред! Пожелавам й го от сърце! Wink
Ника, Съни, ето така се противодейства на лошото настроение  Laughing Hug!

Лягам си и аз. Лека, мили мои!  newsm46

# 732
  • Мнения: 45
Ето какво забравих  doh Честит рожден ден на Мемория  newsm51 nbirthday

Танче, браво на Алекса. Дано наистина и в живота така да и върви  Flowers Four Leaf Clover

# 733
  • Мнения: 35
За пишлето. Като бяхне на консулт педи ми вика - Сега ще ви покажа каква хубава работа сте свършила - съвсем леко забели и се показа цялата главичка на пениса.
Това трябва да се получи. А аз съвсем не съм забелвала, просто като я отварям всяка вечер да почистя с памук и реданол от секрета явно малко по малко съм забелвала. Това е!
Лека вечер мацки!

# 734
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 425
Благодаря ви, мами, за подкрепата и честит 1 юни на всички, които го празнуват! По-късно, може би утре, или в сряда дори, ще отговоря на въпросите, на които Шамана не е отговорил.

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 00:20 от Мяуче

Общи условия

Активация на акаунт