Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 5 762
Ами боли си ме ама то няма как нещо пито един път да ми подейства иначе взех някакво хомеопатчино за смучене много ми го препоръча моята позната аптекарка пък ще видим как ще съм утре!

Аз готвя,а малкяи гледа детско днес не го изкарвах следобяд!

Иринополис,имаш си вече синя папионка!  Crazy Party

# 691
  • Мнения: 1
 Grinning Grinning Grinning Честито Андрея!Браво и на смелия татко!Дано са живи , здрави бебоците и да радват всички около тях!
Момичета от Варна,срещата беше много зареждаща и весела.Може по-честичко да се виждаме нали е лято,време за разходки.
Цвети,ще правим май футболен отбор Simple Smile
На мамите с болни гърла мога да препоръчам гаргара ог 1 с.л.сол и малко вода.Много е гадно ,но е ефикасно.Правят се няколко гаргари без да се пие веднага вода,може само езичето да се изплакне на чешмата.На мен ми помага,дано съм полезна и на другите.
Днес ходих на консултация и ми казаха да спра витамините,но понеже желязата ми е 106 ми изписаха Феро-Фолгамма и Биосин.Видя ми се доста нещо и си купих само Феро-Фолгамма.Сега се чудя дали не съм сгрешила.Има ли някой с моята комбинация на хапчета?
Бобче,добре дошла реши ли къде ще водиш детето утре на празника?
На момичетата,които сега се включват-бъдете смели и споделяйте.Тук всички са много отзивчиви и добронамерени,/говоря от опит./
Хайде на салатите и лека нощ!

# 692
  • София
  • Мнения: 483
Качих в албумчето два смшшни снимки от края на 4-ти месец http://oktomvri2010.snimka.bg/maternity/arim.477840.19002776
Приятна вечер, сладурчета  Heart Eyes

# 693
  • Мнения: 42
Мирче, много си хубава )))

Лека сладка нощ от мен!!!

# 694
  • София
  • Мнения: 5 762
Мирче  Heart Eyes Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 12 304
Сетих се да попитам някой получва ли е този месец детски?[/color]
  Не детските ги забавиха този месец. И отсега да ти споделя, че детските за близнаци общо са 105 лв, за три деца става към 140 лв  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 790
7 страници за един ден  Crazy засрамете се  Laughing

Утре в 11 имам ФМ и се развълнувах сега, та реших да споделя  Hug

# 697
  • Мнения: 103
Скъпи бъдещи октомврийски мамчета 2010, аз съм от мами октомври 2009!
Само се включвам, за да кажа на Андреа да бъде силна и да вярва! Аз ще се моля за нея и дечицата й!
Спокойна вечер!

# 698
  • Мнения: 1 298
Здравейте момичета,
аз докато се добера до нет...

Много новини. Честитих на Ния малките бебчовци.
Прекрасни са и мисля, че ще се справят с трудният старт.

Ние сме си в Бургас вече и се радваме на топлото време, хубавата храна и близките.
Сега отивам да ви чета.

# 699
  • Мнения: 2 286
Arim, прекрасна си! А пупата ти каква е голяма Hug
Oleto, късмет утре на ФМ и после да докладваш! Мойта е чак след месец-нямам търпение. И много ми е вълнуващо като си споделяте Heart Eyes
Много се моля за бебетата и чакам добри вести Heart Eyes
Сладки сънища Hug

# 700
  • София
  • Мнения: 5 762
Aila,мерси за инфото!  Hug   bouquet

Олето,успех утре и ще чакаме новинки!  Hug

Сега си пиша с Ник!
Ния вече спинка,а той както винаги е при нея в болницата!
Сега се е успокоила и заспала едва....
Става но не може да ходи  Confusedоще..... едно, че още има проблеми с чувствителността и второ
след операцията и е трудно да се изправи, а сега и предстои и друга операция!  Confused
след секциото са бързали да я затворят, защото е  започнала  да губи много кръв и сега ще оправят кашата.......мускули нерви...звучи странно но някои неща не са си по местата Cry
Освен това са и  извадили матката и яйчниците (за това не може да има др деца) Cry
Тай е добре! Но Фил  е развил белодробна инфекция и състоянието му не е хич добро! Confused
Нека се молим за тях! Praynig Praynig Praynig  

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 00:48 от ♥Димяни ♥

# 701
  • Мнения: 367
цялата се разтреперих Sad подозирах, че е без матка, но щом и яйчниците са извадили няма да е никак лесно да се бори не само с операциите, но и цял живот с хормоналните промени. дано там имат достатъчно добри лекарства за да регулират нещата.

силно се моля за филип  Praynig ние чакахме новини, че е проплакал, а тя каква била работата. вярвам се, че под добрите медицински грижи, любовта на мама  и тате, и нашата положителна енергия нещата ще се подобрят и при него

а как ли е семейството на андреа в пловдив ? сигурно изживяват голям кошмар далече от нея без да могат да я видят

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 07:33 от veselina miteva

# 702
  • Мнения: 6
Добро утро, милички!

Честит да е празника на всички дечковци и на всички пораснали, които са запазили детското в себе си  Hug  bouquet

Очите ми се напълниха със сълзи... Дано Фил да се пребори с тази инфекция час по-скоро  Praynig Praynig А Ния е толкова силна,
че и това изпитание ще преодолее  Hug Heart Eyes
Димяни, а стана ли ясно кога ще е поредната операция? Ще се опитам да се засека днес с някой от тях двамата, защото няма да ходя на работа, а ще си пиша в къщи. Но ако не успея, а някое от другите момичета си пишат с Ния и/или Ник - нека споделя всяка една нова информация от тях  Praynig

Честито на мамчетата разбрали  вчера stork-boy stork-girl

Milla - добре дошла у дома   bouquet

irinopolis - толкова от рано ли записват предаванията  newsm78. До септември има толкова много време и ще е хубаво да ни напомниш, когато наближи излъчването, че с тези глави, които стават все по-расеяни  ooooh!

# 703
  • Мнения: 2 286
Добро утро! Честит празник на всички малки и големи деца!!
Дано Фил се оправи бързо!! Много се моля за него и стискам силно палци Hug Много късмет на мама Ния и тати Ник! Да са силни!
Днес много гадно времето #Cussing out.
Честито на мамите, разбрали пола.
Приятен ден! Hug  bouquet

# 704
  • Мнения: X
Здравейте,
Честито на мамите ,узнали пола!  stork-boy stork-girl
Арим, момчето ти се е справило перфектно, браво!
Милички Фил и Тай, Андреа и Ник, Господ да ви дава сили издраве!  Praynig
Честит празник на всички малки, големи и още неродени дечица - да имат щастливо детство!

Общи условия

Активация на акаунт