Отговори
# 705
  • Мнения: 367
честит празник на всички деца

и аз покрай новините от лондон и лошото време направо изключих. ванеса си получи подаръка още в събота докато беше при баща си Simple Smile за рождения ден и веехме колело, но не иска да се качи явно ще е за догодина, та баща и сега и купил по-малко (голямото беше от майка ми) само е притеснявам да не я разглезим така за 2-3 месеца 2 колела от по над 100лв.

# 706
  • Мнения: 599
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДЕЦА, БАДЕТЕ ВИНАГИ УСМИХНАТИ, ЛЪЧЕЗАРНИ И ЗДРАВИ  baloni

Добро утро коремчета   bouquet Честит празник и на всички мами, които имам вече дечица, да са ви живи и здрави и много да ви радват Simple Smile

# 707
  • Мнения: 65
Честит празник на всички дечица,да са ни живи и здрави и дано изживеят едно весело и безгрижно детство! baloni

Силно стискам палци Фил бързо да се избави от инфекцията. Praynig PraynigОтносно Андреа,много неприятно,но на дневен ред е да се възстанови и стъпи на краката.Надявам се организмът и да устиска на всички тези интервенции.Как на хубавите хора винаги им се случват такива неща! CryАз доколкото знам,те в БГ нямат семейства.Баща и живее при братята и,а майката на Ник в Германия ако не се лъжа.Предполагам са много притеснени хората.Но и на тях много кураж и сили от нас. Hug Praynig

Димяни дано се е оправило гърлото  Hug Малкият Райън също  Hug


Мирче Heart Eyes

Успех на тези,които са на преглед.И честито на всички узнали пола на бебоците си. Hug

# 708
  • Варна
  • Мнения: 245
Всеки ден се моля за малките ни талисманчета и за смелите им родители  Praynig
Честит Празник на всички дечица, да са ни живи и здрави!

# 709
  • Мнения: 98
Честит празник на всички дечица Grinning
Милото ангелче,дано бързо се пребори с инфекцията.... Praynig

# 710
  • Мнения: 18
Добро утро! Дано се преборят малките душички! Андреа, бързо възстановяване!
Честит празник на всички деца!
Може да ми сложите една розова панделка и на мен Heart Eyes.

# 711
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ДЕЦА Two Hearts

И аз много се надявам да има само добри новини за бебчовците. Дано Фил и Тай се справят с всичко. И накрая да растат здрави и щастливи, за да радват мама и тате.

# 712
  • Мнения: 9
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИТЕ НИ ДЕЧИЦА!!! Tada Да са ни живички и здравички, усмихнати и щастливи  party006
Само дано малкия Фил има силички да се справи Praynig Praynig Praynig, а и Тай има нужда от нашите Praynig, Андреа, миличка , ти си силно момиче, но сега повече от всякога имаш стимул да се оправяш бързо за ради твоите две момченца, всъшност три с татето Hug!
Мила, Бобче, добре дошли в БГ Hug! Да си починете и разтоварите хубавичко!

# 713
  • Мнения: 13
Добро утро!!! Много стиснати палчета за Фил и Тай, както и за смелата Ния и удивителния Нико!!! Продължавам да се моля за вас  Praynig

Честит Празник на всички вас, мили настоящи и бъдещи майчета и на дечицата ви!!!
Наде - браво на синчето   bouquet А за теб -  Hug  Hug  Hug
Мирче - браво и на твоето синче Wink С такава съвестна майка как да не се справи младежа Wink

На всички разбрали пола и видяли малките мишлета - честито!!! Като споделяте тук, все едно съм била с бсяка от вас на преглед и много се радвам..Поне нещичко хубаво да компенсира за тревожните ми мисли по Ния и Нико  Hug

Аз преди малко изпратих половинката на работа - ще пътува в командировка и ще се върхе ЧАК в четвъртък вечерта...Много ми е тъжно, защото ние по принцип сме неразделни...събудили сме се и двамата в 6 и 30 да се погушкаме, за да не ни е мъчно !

Трябва сериозно вече да се отнеса към задачките ми в университета, че не мога да се позная...Но съм тук почти по цял ден и ви следя, чакайки нови вести от Нико!

Хайде милички - хубав ден и за всички зад волана - в знак на уважение към дечицата, карайте на фарове  Grinning

# 714
  • Мнения: 1 599
Честит празник, мили деца! Имайте слънчево и безоблачно детство!

http://www.youtube.com/watch?v=38PxLD5kVFI

Ех, така се надявах на още по-хубави новини! Дръж се Фил!  Praynig
Димяни и аз съм на твоя хал с настинката! Ужас, няма мускулче което д ане ме боли. Изпробвах рецептата с лимона, содата и меда ( не си спомням кой я сподели) Но мисля, че има ефект, та му благодаря  Hug Смуча, пия, вече и физиономията ми е кисела от тези лимони  Laughing
Мирче, ти да не си от Младостите?

Искам да питам тези  вас, които пият Биозин на листовката пише, че не се препоръчва за бременни и кърмещи  newsm78 Нали лекар ви го е изписал? По същата схема ли както е в листовката или?

Все забравям да кава добре дошли на новите мами  Hug   bouquet

# 715
  • София
  • Мнения: 5 762
Добро утро!
Честит празник на всички дечица Heart Eyesю
Времето днес е ужасно и явно няма да отидем никъде!

Мам,скоро ще е операцията! Praynig

# 716
  • Мнения: X
Честит празник на всички малки и големи дечица !!!



Стискам палци инфекцията на малкият Фил бързо да премине и двамата с Тай да се гушкат в прегрътките на мама и тати  Hug Hug Hug. Лека операция на Ния и дано всичко бъде наред  Praynig Praynig Praynig и скоро цялото им семейство да се радва на много здраве и любов.

Хубав ден и много положителни емоции на всички мами!

# 717
  • Варна,морето,сините вълни...
  • Мнения: 68
Честит празник на всички деца!!!   ura Да са здрави,весели,засмени! И нека всеки ден за тях е един малък празник,не само днес!!! А вие мили мами,не губете никога детското в себе си!  Kissing Heart
На нашите талисманчета Тай и ФИл,както и на мама Андрея и тати Ник,пожелавам да са здрави,да се справят с всички изпитания и да бъдат много щастливи! Не спирам да мисля за тях и да се моля  Praynig  Heart Eyes
Хайде хубав ден,мамчета...много усмивки и добро настроение днес,напук на мрачното време!!  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 109
Добро утро! Доста мрачно е навън Confused Стискам много палчета за Фил, Тай, Ния и Ник  Hug PraynigАз отивам да се оправям,че ще ходя да ми взимат изследвания...Честит празник на малките слънчица....и хубав ден Hug

# 719
  • София
  • Мнения: 483
Добро утро, слънчица мили  Hug
днес в обедната почивка пак ще отида да се помоля в "Ал. Невски", нищо че вали. Трябва да има светлина в тунела за това мило семейство, понякога на човек му е нужна съвсем мъничко помощ от невидимия свят... Дано и четиримата да имат достатъчно сили да се справят, на мъничкото бонбонче Фил дано му стигнат силичките да оздравее и да диша само, а на мама Андреа - да преживее този период от живота си без да изгуби слънчевият си характер и жизненост  Praynig Praynig Praynig
Честит празник на дечицата ни, и не само на нашите   costumed034 а на всички деца!
Марис, не съм от Младост, живея в Люлин  Simple Smile
ivdrag, честита ти розова новинка  stork-girl
Облаче, вчера около 13 ч. като се връщах от лекар май те видях на Мадрид с мъжът ти, но бях в колата и нямаше как да ти се обадя.
Ради, на теб ползотворно учене, и да не заспиш в това дъждовно време  Heart Eyes
mama Ma, оправи ли се крачето?
Димяни, а твоето гърло? Успя ли с нещо да го облекчиш поне малко? Детенце по-добре ли е днес?
Успех на мамите, които са на преглед днес и да разказвате после.
Аз се захващам с една презентация, написана с ужасно ситен шрифт и ще наминавам тук за почиква на очите, че днес сигурно ще вдигна диоптъра още  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт