Отговори
# 720
  • Мнения: 9
Марис, за Биозина, има Биозин мама, така е написано на опаковката и е специално за бременни ,розова е опаковката, а на обикновения мисля е синя.
Мирче, благодаря че питаш  Hug, ами може да се каже че вече ми минава, ходя нормално /не куцикам вече Simple Smile/ , е малко ме наболява, но нищо не е това  Simple Smile

# 721
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен Hug
Честит празник на малки и големи дечица Hug Hug Hug
Честито на всички разбрали пола, и успех на кандидат гимназиста bouquet

Maris, и на мен ми го бяха изписали когато бях в 3 месец със съмнение за токсоплазмоза, за подсилване на организма.
Мирче, много си сладка  bouquet
И много, много позитивна енергия изпращам към малките ни талисманчета и тяхното семейство, дано всичко скоро се оправи Praynig Hug Hug Hug

# 722
  • Мнения: 3 505
Още ли продължават трудностите на това семейство?! Господи, дай им сила и вяра! Нека не след дълго и четиримата, живи и здрави ,бъдат едно прекрасно, здраво и щастливо семейство! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 723
  • Мнения: 70
Честит празник на всички дечица и кореми  Heart Eyes и специално на най-малките - Фил и Тай! Всички да са здрави и безгрижни!  family

Много стиснати палци от мен нещата да тръгнат в добрата посока час по-скоро за цялото семейство на Андреа!

Радвам се за върналите се в България мами, сигурно им е страшно мило.

Аз пък си докарах атрофия на носната лигавица с дълго приложение на капки за нос  Sad, което значи, че за да ми мине трябва незабавно да ги спра...и най-вече да изтърпя перманентно запушен нос. Имате ли идеи за справяне със ситуацията, че направо място не си намирам.

Слънчев ден на всички въпреки дъжда!   Nature Sun With Face

# 724
  • Мнения: X
Арим, не сме били ние.  Hug Аз си бях вкъщи, даже спах наобед.  Sunglasses
Моята дъщеря отново много ме ядоса.  #Cussing out Отиде за първи ден на лятно училище, дадох и телефона и й казах да намери време да ми звънне. Изхитрила се е да го остави вкъщи и вече ми писва. Не желае да й звъня, да не се кара госпожата, че прекъсвам заниманията, добре, съгласих се. Но и тя не ми се обажда много упорито.
mikka j, за секрети от носа много помага съвсем слаб разтвор на прополис във вода - капе се както капки. Но пък пчелните продукти са алерген, така че трябва да се попита лекар. Също помага и разтвор на морска сол и вода, пак се капе. И още нещо, обаче то е гадно малко - в носа се капват няколко капки урина.

# 725
  • Мнения: 0
аз забравих само да вметна, че съм за да остане същото заглавие на темата Simple Smile
mikka j , за съжаление не мога да ти помогна Confused
облачето хей , не се ядосвай, има такива деца, които не са много по разговорите, аз лично познавам две, и майките им постоянно им званят, и с това само се влошават нещата повече.

# 726
  • Мнения: 186
Честит празник на всички , които носят детското в себе си.

Моля  се за мъниците на Андреа и Ник.Hug



# 727
  • София
  • Мнения: 483
mikka j, май си го закъсала и ти като мъжът ми  Sad Той използва капки за нос Xilometazolin вече около 10 г. и без тях не може да живее, би се задушил. Според всички лекари, с които се е консултирал, си е за сериозна операция, няма да ти кажа подробности за да не те изплаша. Не мисля че ще можеш да живееш със запушен нос, но може би при теб случаят е по-лек, дано намериш друго средство за отпушване на носа. Желая ти много късмет да намериш правилния лекар, който да ти помогне  Praynig
Облаче, защо не оставиш девойката без тел. разговори, докато е на училище? Забранено им е да звънят телефони, а и не е приятно в час това да се случва. Аз отдавна правя така, звъня му чак когато знам че часовете му са приключили. Децата не се сещат да ни звънят, затова не й се сърди, че все ти я търсиш  Hug

Момичета, благодаря на всички, които стискат палчета за моето момче. Аз знам, че ще бъде приет някъде и няма да хартиса, да видим само за кое поредно желание ще го огрее. Успех, момчето ми! И честит празник!  Party

# 728
  • Мнения: 10
ЧЕСТИТ ПРАЗНИ НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА! ПОЖЕЛАВАМ ИМ ЕДНО ПРЕКРАСНО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО! smile3502 smile3502
Praynig Praynig Praynig PraynigСилно се моля за Фил и Тай, за мама Андреа и татко Ник. Дано операцията мине успешно.Praynig
На всички мами разбрали пола честито stork-boy stork-girl Simple Smile и успех на тези,които са на преглед днес.
На върналите се в БГ - Добре дошли.
Maris, аз в момента взимам Биозин МАМА(той е направен специално за бременни), за подсилване на имунната система и го пия 2х1 на ден преди хранене. Ако се колебаеш за нещо най-добре се обади на лекуващия те лекар.
Пожелавам един ден изпълнен с много усмивки. newsm67 newsm67

Така и така съм болнични, ще взема пример от Ради и ще седна да поуча малко френски Simple Smile

# 729
  • Мнения: 1 599
mama Ma, hriss, KASIOPEQ_21  мерси. аз имам синята опаковка. Явно са ми донесли грешната опаковка!  Добре че ми казахте!  Hug

# 730
  • Мнения: 6
Честит празник на всички деца, да са живи и здрави, много усмихнати и от сърце им желая едно прекрасно лято! Hug Hug Hug

моля се за семейството на Ния, Бог да е с тях и малките същества да се преборят  Praynig Praynig Praynig

записала съм си час за ФМ в 22 сед. в мед център Фемина при д-р Р. Димитров. Някои има ли наблюдения от него, като цяло мненията които изчетох в нета са положителни, но вчера прочетох много негативно и тревожно изказване, и сега съм притеснена. Ще се радвам, ако някои сподели лично мнение за него като професионалист. И още един въпрос, часа ми е записан когато ще съм в 22 г.с и 2-3 дни, дали е късно или няма проблем  newsm78

ох, бебчо още не рита силно - само ме подбутва и пак не съм на 100% сигурна че е то  Sad В сряда съм на ЖК и нямам търпение да разбера как е  Praynig А и коремчето ме боли, май съм много изморена, а и забравям да си пия редовно магнезия  Embarassed

виждам, че някой мами споделят, че коремчетата са им много големи, да ви кажа пък моето е много малко и който не знае че съм бременна мисли ще съм просто дебела  Embarassed Но това да са проблемите важното е бебчовците ни да се развиват добре  Hug

на всички мами хубав празничен ден и без болежки   bouquet

# 731
  • Мнения: 70
Arim, точно ксилометазолина води до това. Аз далеч не съм толкова тежък случай, ползвам ги от малко повече от седмица, а дори и в листовката пише, че води до пристрастяване. Това го знам много добре от предишен подобен, но по продължителен случай. Ще се оправя най-вероятно до седмица като ги спра, но това значи безсънни нощи  Confused

Знаете ли защо ментолът е противопоказен при бременност?

mama_muminka, аз имам много положително мнение за д-р Румен Димитров.

Последна редакция: вт, 01 юни 2010, 10:56 от mikka j

# 732
  • Мнения: 66
Здравейте ,
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ МАЛЧУГАНИ .ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ   Hug  bouquet
Вчера бяхме на ЖК ,бебо е добре , беше се надупил и спеше. Взеха ми кръв за антитела.В четвъртък ще са готови резултатите.
Дано маниците на Андрея се стабилизират бързичко , а и тя да се  оправя скоро  Hug
Veselina с работодателя ми нещата са пълна каша  #Cussing out ще завеждам дело. Проблемът е че имам невнесеени здравни осигуровки и ще трябва да си ги внеса сама от февруари до юни,защото от днес съм на ТД към друга фирма , разбрах че се подават и някакви декларации за самоосигураващ се ама нали има срок незнам дали съм го изтървала , апък и когато  само за няколко месеца незнам дали трябва  такава декларация?
Reiaa  правим си срещички с мамчетата които са от Варна , разбира се всички са добре дошли иот други градове.Долу горе ги правим през месец. Досега все в годзила на М.Луиза , незнам следващата къде ще е . Надявам се да е по-скоро.
Dian4eto  то не един а няколко футболни отбора ще правим  Hug
Сега ще ходя да се разправям с тия в НАП. Стискайте ми палци.  Hug

# 733
  • Мнения: 18
Честит празник на всички дечица от мен!!! Да са много щастливи и безгрижни!!!! baloni
Силно се моля малкия Фил и Андреа скоро да се оправят и двамата с Ник да си гушкат ангелчетата. Praynig

# 734
  • Мнения: 189
Не бях влизала три дни, а новините тук просто валят.....

 Praynig Praynig Praynig се за Андрея и талисманчетата ни, дано всички са добре и се възстановяват напълно Praynig

Честит празник на дечицата ни, кой в коремчета, кои тичайки на воля- да са ни живи и здрави и ние с тях, за да им се радваме и помагаме Hug

Общи условия

Активация на акаунт