Как се грижите за съпругите си

  • 3 485
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Я да похваля малко и моето мъжленце...Wink
Та значи-той пуска пералнята вкъщи,както и прахосмукачката,както и бърше пода в целия апартамент.Мие чиниите ,а от както съм бременна се оправя и с простора.Умее да готви...
Всяка нощ като усети че съм отвита,ме завива ,да не настина..
Той ме научи да правя кафе...(е за пералнята все още не ме е научил как се пуска... Embarassed)..
Като бяхме гаджета ме изненадваше много с огромни букети и мили жестове..
Но брака си казва думата..Сега си идва с цвете,само когато е закъснял..
Сигурно се питате за какво ме е взел и какво всъщност правя аз... Thinking
Амм,май и аз се чудя..
И все пак ей в такива моменти,когато човек се замисли,разбира какво съкрочище има до себе си..
За това благодарско на мъжете,които се грижат за нас и ни обичат.Обичаме ги и ние Hug Heart Eyes Laughing

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Наистина звучи малко като научна фантастика, но всяка една дума, която съм написала е вярна! Мога само да пожелая на всеки един от вас да изпита щастието от подобна загриженост, любов и разбирателство! Това, че е такава златна душица, не значи че не му се ядосвам понякога, но повечето пъти причината е това, чеизбухвам за няма нищо, без основателна причина.....ама ми е къс фитила!  Naughty Имаме познати от форума, и съм убедена на 100% че ще потвърдят думите ми!

# 17
  • Мнения: 2 792
 Моят смята, че основната грижа, която трябва да полага за мен е да бъда нахранена и напоена, освен  това полага грижа да бъда и превъзпитана и обучена- как да простирам, как да мия чиниите, как да сортирам прането, ей такива работи усилено се опитва да ме обучи, със съвети рзабира се Crazy.
 Отделно съм забелязала, че когато не съм му пред очите, за него съм явно в състояние стенд бай, също и децата, нещата според него се случват само пред очите му, всичко друго са ненужни подробности.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Ей golden_rose123 .че кой се съмнява в думите ти? Wink
То аз си казах че и моя е подобие на твоя,така че знам че съществуват такива мъже...Wink

# 19
  • Мнения: 3 569
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви  Party Joy
Това е непосилно ...

# 20
  • Мнения: 73
  Извинете, това въпрос към татковците ли беше??? newsm12 А в същност това раздел татковци ли е? smile3507 ......А неее просто си се чудя, ми то мамите навсякъде. Чудя се ако направя нова тема :"Колко е голям пениса Ви?" дали пак само мами ще отговарят? А иначе сте сладки... ама то затова татитата не пишат щото не могат да се доредят до компютъра!!! smile3521 smile3525

# 21
  • Мнения: 532
   Чудя се ако направя нова тема :"Колко е голям пениса Ви?" дали пак само мами ще отговарят?
Разбира се, че мамите ще отговарят! То татитата ги интересуват други сайтове като такива с коли и режещи инструменти, например.
А кой как се дорежда до компютъра, ако няма два си е друг въпрос. Аз специално докато пиша, защото ми се пише, в същото време решавам задача по математика за 5 клас, одобрявам рисунка на баткото, търся бибата на двегодишното и кърмя в същото време. Така че татковците да не се оплакват, че не могат да пишат. По-скоро не ги интересува. smile3505 Хайде, затварям си устата, че ще ме изпостреляте. smile3521

# 22
  • Мнения: 1 858
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами тези огромни завивки едвам ги повдигам ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????


УАУ искам и аз един такъв къде го збара?


# 23
  • Мнения: 1 014
Зависи какво точно разбира под думата "грижи". Моят си мисли, че смисалът на думата се изчерпва с това да ни осигурява финансово.  Sad

# 24
  • Мнения: 1 858
Зависи какво точно разбира под думата "грижи". Моят си мисли, че смисалът на думата се изчерпва с това да ни осигурява финансово. Sad

Ха и моят мисли така!

# 25
  • Мнения: 8 505
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви  Party Joy
Това е непосилно ...

Освен това ще ми стане безинтересен,а аз ще се превърна в нетърпима лигла Sick

# 26
  • Мнения: 4 176
Готвя, чистя, правя му сФирки и всичко сексуално. Занимавам се с всичко, дори гледам детето.
От него остава да носи парата в къщи и така живота е песен.
Когато се еманципирам достатъчно и аз също започна да бачкам, ще очаквам половината задължения в къщи да се поемат от него(без сФирките) .

# 27
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна  Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами  тези огромни завивки едвам ги повдигам  ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????

Само неразбрах тези неща кой ги прави:
кучето или мъжа ти?
Подозирам че не е мъжа ти, иначе ми е жал за горкото куче!!! Joy

# 28
  • Мнения: 4 176
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна  Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами  тези огромни завивки едвам ги повдигам  ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????

Абе Голден, ти ме уби с този отговор. Какви са тия глупости бе мила?
Тичал с пантофите след теб..... Ти малоумна ли си, че ще тича след теб? Аз например тичам след малкия, но той е на 1.6г.
Да не застилаш леглото, че ще се преумориш. Защо? Ще ти се счупи бастуна ли или какво?
Моя също ме уважава, завива, помага и тн, но чак пък така както си го описала, все едно си някаква ега си флегмата. Смешно е просто!

# 29
  • Мнения: 4 473
Зависи какво точно разбира под думата "грижи". Моят си мисли, че смисалът на думата се изчерпва с това да ни осигурява финансово. Sad

Ха и моят мисли така!


Станахме три! Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт