Как се грижите за съпругите си

  • 3 490
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 1 153
Интересно ми е да разбера как се грижите за съпругите си?В какво се състои грижите ви?
П.п.Очаквам да бъдете подробни и активни Mr. Green

# 1
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви  Party Joy

# 2
  • Мнения: 154
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви  Party Joy
Тебе да не би мъжа ми да те е обработил да говориш така? Че на негов цитат ми прилича

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви Party Joy
а това теб дразни ли те, примирил си се, опитваш се да го промениш, правиш се, че ще го направиш, а после биеш отбой...
абе въобще какво мислиш по въпроса?
питам щото и мъжа ми ако влизаше тук щеше да напише същото Wink

# 4
  • Мнения: 265
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви Party Joy

a ти така ли правиш?

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна  Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами  тези огромни завивки едвам ги повдигам  ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????

# 6
  • София
  • Мнения: 1 057
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна  Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами  тези огромни завивки едвам ги повдигам  ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????

Съпругът: Булка, сменяй дилъра, че много високо хвърчиш! Ако имаше такива мъже, аз лично щях да си купя ДВА броя!

# 7
  • Мнения: 50
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна  Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами  тези огромни завивки едвам ги повдигам  ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????


Ебааааааасииииииии ... Те това не е истина просто
Аз пък понякога като извеждам кучето и купувам закуска от баничарницата ...

# 8
  • Мнения: 1 111
Eeeeeeeee, Golden rose, ама ти наистина си златна,бе....Как си го обучила твоя така? newsm78
То на човека сигурно си му идва от вътре,де...
Ще изпринтя отговорът ти,за да го дам на моя мъж да го прочете...Дали да не му го представя и във формата на дневен режим по часове.... newsm78

# 9
  • Мнения: 1 153
Голданче блазе ти имаш разкошен съпруг,искам и аз такаааааааа Wink

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моя мъж нито ми прави изненадки, нито налита да върши домакинска работа (пее ми "мъжът в домакинство не се меси"), нито ме извежда на разходки ("не съм кученце"), нито ме носи на ръце до леглото, където да ме целува като по сапунените сериали... И изобщо не е романтичен. Но по много други начини ми показва, че ме цени и съм най-важният човек за него. Дори когато се караме и си наговаряме един куп глупости, знам че ме обича и ме иска до себе си.
С две думи- аз се грижа повече за него- "пера" го, "храня" го, оправям му леглото... Едно нормално семейство сме.

# 11
  • Мнения: 4 212
Преди няколко дена се събуждаме със скъпото, сутрин е, слънце пе4е. Решава да ми направи кафе, мнооогo мило, и да ми го донесе в леглото. Понеже съвсем скоро нау4и къде е вратата на кухнята, сега у4и кой продукт за какво служи, но бавно, без зор. Та прави ми еспресо като неc кафе, слага мляко и ми го носи и аз гледкам в 4ашата 4е плуват ситни зрънца, ма си мъл4а, оба4е много ме усеща моят сладур. Е, какво сега не  е наред, а, викам, нищо, перфектно кафе. Не, казвай какво пак сгафих. Е, казах му, след което му показах как се прави, гледа, все едно е висша математика.  Готвенето му е много слабо място. Оба4е е супер мъж, ко щях да правя без него?....та исках да кажа, 4е е важно желанието. Flutter

# 12
  • Мнения: 5 577
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви  Party Joy

И не правиш това, за което не те молят.  Wink

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Преди няколко дена се събуждаме със скъпото, сутрин е, слънце пе4е. Решава да ми направи кафе, мнооогo мило, и да ми го донесе в леглото. Понеже съвсем скоро нау4и къде е вратата на кухнята, сега у4и кой продукт за какво служи, но бавно, без зор. Та прави ми еспресо като неc кафе, слага мляко и ми го носи и аз гледкам в 4ашата 4е плуват ситни зрънца, ма си мъл4а, оба4е много ме усеща моят сладур. Е, какво сега не  е наред, а, викам, нищо, перфектно кафе. Не, казвай какво пак сгафих. Е, казах му, след което му показах как се прави, гледа, все едно е висша математика.  Готвенето му е много слабо място. Оба4е е супер мъж, ко щях да правя без него?....та исках да кажа, 4е е важно желанието. Flutter
newsm62 newsm62 newsm62 Прочетох го на моя мъж, като поясних какво е нес и какво еспресо, щото и той не е на ясно  hahaha Наистина, важно е желанието!

# 14
  • Мнения: 532
golden_rose123
Наистина прекрасно! С пожелания все така да е! Heart Eyes
Ама, къде са мъжете да отговорят!? Laughing

# 15
  • София
  • Мнения: 4 966
Я да похваля малко и моето мъжленце...Wink
Та значи-той пуска пералнята вкъщи,както и прахосмукачката,както и бърше пода в целия апартамент.Мие чиниите ,а от както съм бременна се оправя и с простора.Умее да готви...
Всяка нощ като усети че съм отвита,ме завива ,да не настина..
Той ме научи да правя кафе...(е за пералнята все още не ме е научил как се пуска... Embarassed)..
Като бяхме гаджета ме изненадваше много с огромни букети и мили жестове..
Но брака си казва думата..Сега си идва с цвете,само когато е закъснял..
Сигурно се питате за какво ме е взел и какво всъщност правя аз... Thinking
Амм,май и аз се чудя..
И все пак ей в такива моменти,когато човек се замисли,разбира какво съкрочище има до себе си..
За това благодарско на мъжете,които се грижат за нас и ни обичат.Обичаме ги и ние Hug Heart Eyes Laughing

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Наистина звучи малко като научна фантастика, но всяка една дума, която съм написала е вярна! Мога само да пожелая на всеки един от вас да изпита щастието от подобна загриженост, любов и разбирателство! Това, че е такава златна душица, не значи че не му се ядосвам понякога, но повечето пъти причината е това, чеизбухвам за няма нищо, без основателна причина.....ама ми е къс фитила!  Naughty Имаме познати от форума, и съм убедена на 100% че ще потвърдят думите ми!

# 17
  • Мнения: 2 792
 Моят смята, че основната грижа, която трябва да полага за мен е да бъда нахранена и напоена, освен  това полага грижа да бъда и превъзпитана и обучена- как да простирам, как да мия чиниите, как да сортирам прането, ей такива работи усилено се опитва да ме обучи, със съвети рзабира се Crazy.
 Отделно съм забелязала, че когато не съм му пред очите, за него съм явно в състояние стенд бай, също и децата, нещата според него се случват само пред очите му, всичко друго са ненужни подробности.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 966
Ей golden_rose123 .че кой се съмнява в думите ти? Wink
То аз си казах че и моя е подобие на твоя,така че знам че съществуват такива мъже...Wink

# 19
  • Мнения: 3 569
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви  Party Joy
Това е непосилно ...

# 20
  • Мнения: 73
  Извинете, това въпрос към татковците ли беше??? newsm12 А в същност това раздел татковци ли е? smile3507 ......А неее просто си се чудя, ми то мамите навсякъде. Чудя се ако направя нова тема :"Колко е голям пениса Ви?" дали пак само мами ще отговарят? А иначе сте сладки... ама то затова татитата не пишат щото не могат да се доредят до компютъра!!! smile3521 smile3525

# 21
  • Мнения: 532
   Чудя се ако направя нова тема :"Колко е голям пениса Ви?" дали пак само мами ще отговарят?
Разбира се, че мамите ще отговарят! То татитата ги интересуват други сайтове като такива с коли и режещи инструменти, например.
А кой как се дорежда до компютъра, ако няма два си е друг въпрос. Аз специално докато пиша, защото ми се пише, в същото време решавам задача по математика за 5 клас, одобрявам рисунка на баткото, търся бибата на двегодишното и кърмя в същото време. Така че татковците да не се оплакват, че не могат да пишат. По-скоро не ги интересува. smile3505 Хайде, затварям си устата, че ще ме изпостреляте. smile3521

# 22
  • Мнения: 1 858
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами тези огромни завивки едвам ги повдигам ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????


УАУ искам и аз един такъв къде го збара?


# 23
  • Мнения: 1 014
Зависи какво точно разбира под думата "грижи". Моят си мисли, че смисалът на думата се изчерпва с това да ни осигурява финансово.  Sad

# 24
  • Мнения: 1 858
Зависи какво точно разбира под думата "грижи". Моят си мисли, че смисалът на думата се изчерпва с това да ни осигурява финансово. Sad

Ха и моят мисли така!

# 25
  • Мнения: 8 505
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви  Party Joy
Това е непосилно ...

Освен това ще ми стане безинтересен,а аз ще се превърна в нетърпима лигла Sick

# 26
  • Мнения: 4 176
Готвя, чистя, правя му сФирки и всичко сексуално. Занимавам се с всичко, дори гледам детето.
От него остава да носи парата в къщи и така живота е песен.
Когато се еманципирам достатъчно и аз също започна да бачкам, ще очаквам половината задължения в къщи да се поемат от него(без сФирките) .

# 27
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна  Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами  тези огромни завивки едвам ги повдигам  ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????

Само неразбрах тези неща кой ги прави:
кучето или мъжа ти?
Подозирам че не е мъжа ти, иначе ми е жал за горкото куче!!! Joy

# 28
  • Мнения: 4 176
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна  Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами  тези огромни завивки едвам ги повдигам  ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????

Абе Голден, ти ме уби с този отговор. Какви са тия глупости бе мила?
Тичал с пантофите след теб..... Ти малоумна ли си, че ще тича след теб? Аз например тичам след малкия, но той е на 1.6г.
Да не застилаш леглото, че ще се преумориш. Защо? Ще ти се счупи бастуна ли или какво?
Моя също ме уважава, завива, помага и тн, но чак пък така както си го описала, все едно си някаква ега си флегмата. Смешно е просто!

# 29
  • Мнения: 4 473
Зависи какво точно разбира под думата "грижи". Моят си мисли, че смисалът на думата се изчерпва с това да ни осигурява финансово. Sad

Ха и моят мисли така!


Станахме три! Rolling Eyes

# 30
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????

Абе Голден, ти ме уби с този отговор. Какви са тия глупости бе мила?
Тичал с пантофите след теб..... Ти малоумна ли си, че ще тича след теб? Аз например тичам след малкия, но той е на 1.6г.
Да не застилаш леглото, че ще се преумориш. Защо? Ще ти се счупи бастуна ли или какво?
Моя също ме уважава, завива, помага и тн, но чак пък така както си го описала, все едно си някаква ега си флегмата. Смешно е просто!
   Глупаво е да ти обяснявам и на теб какво значи неговото отношение! С риск да се повторя, това значи загриженост и искрена любов! На твоят мъж може и да не му дреме ти дали ще се тръшнеш болна, но на моят му пука. Всеки разбира нещата по свой си начин, а нашето разбиране със съпругът ни в никакъв случай не ни прави малоумни!!! Много по-гот е да усетиш любовта на човека до себе си по нестандартен начин, отколкото всичките му чувства да се изчерпат с едно "обичам те"....е това са нашите начини скъпа!
п.п.  Любовта за него не се изразява само в това да ме остави да му направя поредната сФирка, а той да домъкне пари в къщи, както е при вас....ето, вашата ценностна система е друга, но странното, е че на теб ти харесва и те задоволява.... #Crazy

Последна редакция: нд, 06 ное 2005, 15:57 от GOLDEN_ROSE

# 31
  • Мнения: 4 176
п.п.  Любовта за него не се изразява само в това да ме остави да му направя поредната сФирка, а той да домъкне пари в къщи, както е при вас....ето, вашата ценностна система е друга, но странното, е че на теб ти харесва и те задоволява.... #Crazy
Явно с теб трябва да се говори 100% сериозно. От толкова "грижи" твоя ти е загладил мозъка и не можеш да направиш разлика м/у шега и обратното. "Сфирката" беше намесена, за да разведря обстановката и да се пошегувам. Обясни ми моля те кой нормален човек би взел тези думи за чиста монета?
Та сега отговарям специално за теб, как се грижа и как разбирам така цитираната от теб любов.

Любовта не трябва да е само от едната страна мила моя. Как може да обичаш човек и да ти е кеф, че се държи с теб като послушно куче? Излиза, че той дава любов, а ти получаваш. Така ли е ? Той те отменя дори и в застилането на леглото, че да не се преумориш и разболееш? А ти на фитнес не ходиш ли? Не тичаш ли за здраве? Или и там , ще се преумориш? Не се ли потиш периодично за здраве? Или "потенето" с работа и специално със застилане на легло е много вредна професия:) Много ме разсмиваш и много хора ти се смеят на тези постинги.
Не. Не ме разбирай погрешно- аз знам що е то любов и загриженост.
Сега ще кажа как я виждам аз любовта.
Аз много обичам моя мъж и той мен. Аз знам, че той работи. Работи по 16ч. на ден понякога. Понеже искам да си имам другарче, което да е живо и здраво се скъсвам да го отменям и в другите работи, само и само на него да му е добре.
Друг път пък той става по-рано от мен и се грижи за бебето.
Когато той ходи бос му казвам да се обуе, за да не се разболее. Той прави същото с мен, но никой не гледа на другия като на рохко яйце и не се превъзнася.
Ако аз реша да мия прозорци, той ми съчувства, но не ми пази завет с чадър.
Та ти не каза какво правиш за твоя мъж? Аз нищо не прочетох.
Заключението на този огромен постиг е, че любовта се базира на саможертви. Как ТИ отменяш, как ТИ се мориш в името на другия. Знам- ще кажеш, че той е щастлив да ти угажда, но рано или късно всеки се изхабява. Дали ти пука?

# 32
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  Виж, с безмислените си постинги можем да продължаваме цяла вечност, но явно няма да проговорим на един и същ език. Странно, е че когато ти отговаряш в т.нар. ДУХОВИТ стил, очакваш и другите да го направят. Е явно аз съм решила да пиша малко по-сериозно, което веднага провокира груби изказвания от твоя страна.  Необяснимо защо когато твоят съпруг се грижи за теб и ти носи пантофите, това е нормално, а когато моят го прави - това го превръща автоматично в малоумник?! Ситуацията при нас е такава, че и двамата работим - по цял ден, аз понякога бачкам и през нощта в къщи. Това го кара да ми помага може би повече, отколкото по принцип един мъж го прави. Т.е. съпругът ми оценява фактът, че аз съм уморена и гледа да ме облекчи по всякакъв възможен начин.
 Питаш дали оценявам всичко??? -Мила, ако не го оценявах, нямаше да пиша с тази любов за него! Нямаше да обръщам внимание на дребни и незначителни на пръв поглед неща, нямаше да си давам животът за него. Аз го боготворя в буквалният смисъл на думата и можеш да си сигурна /не че изобщо те вълнува де/, че моите грижи за него са не по-малки. Защо решаваш така с лека ръка, че чувствата са едностранни? Не е така, но ако погледнеш заглавието на темата само за миг, ще видиш, че въпросът е зададен към мъжете. Ако се пусне нова тема, какво ние правим за съпрузите си - там ще опиша моята любов, загриженост и начините, по които му показвам това, което имам в сърцето си...а то не нещо  обяснимо с думи. То е огромно, неизмеримо!
    Засягаш завивките - да! Факт е че съм под 50 кила, с ниско кръвно и се уморявам лесно. Откриха ми нещо на сърцето преди няколко години и изрично ме предупредиха да не се пресилвам...но и факт беше, че той ме щади още преди да ми открият този проблем.
   Е и мъжът ми показва съчувствие като тръгна да мия прозорци, просто като се хване и ми помогне, а не ме пази от настинка с чадър.
   Виж, нещата не са прости за да бъдат обобщени в два-три постинга. Явно е че повечето от нас са обичани жени и тук не сме се хванали да мерим, коя е по-обичана. Нормално е да се каже мнение, но е глупаво да се правят нападки от рода на твоят постинг. Не е редно да обиждаш хора, които не познаваш. Ако съдиш по постингите ми за мен като човек - чети ги всички, а не отсичай категорично само заради един.
   п.п. Провокирам смях у много хора??? Смехът е здраве, мога само да се радвам, че толкова полезна на мнозина Joy

# 33
  • Мнения: 993
ми много е просто правиш вси4ко което ти кажат и вси4ко е ок семейния живот върви  Party Joy

Че има ли такива мъже?  Thinking

# 34
  • Мнения: 993
Наистина звучи малко като научна фантастика, но всяка една дума, която съм написала е вярна! Мога само да пожелая на всеки един от вас да изпита щастието от подобна загриженост, любов и разбирателство! Това, че е такава златна душица, не значи че не му се ядосвам понякога, но повечето пъти причината е това, чеизбухвам за няма нищо, без основателна причина.....ама ми е къс фитила!  Naughty Имаме познати от форума, и съм убедена на 100% че ще потвърдят думите ми!

Амин. Дай Боже всекиму...

# 35
  • Мнения: 5 103
ми моя нама много време но като  е с мен е мил и нежен не отказва нищо което поискам се пак жените сме за това;)

# 36
  • Мнения: 1 493
Отговарям от негово име, защото няма намерение да го направи! Глези ме, облекчава ме с голяма част от задълженията в къщи /да не кажа с ПОЧТИ ВСИЧКО/. Никога не е бил на мнение-ами това е МЪЖКА, а това е ЖЕНСКА работа! Изненадки от рода на това да се прибере с поредната плюшена играчка/аз ги обожавам, въпреки годинките си/, с красиво цвете без повод, с изненадващи разходки, с това да ходи непрекъснато след мен да ми носи пантофите, защото видиш ли за пореден път шляпам боса и ще се разболея /винаги ми става много мило, тъй като му правят впечатление много дребни неща/, да подвиква след мен да не тичам, че каквато съм спъната ще падна Joy Joy Joy , да ми прощава поредната неволна беля, която съм сътворила, да ме завива всяка вечер най-грижовно и с огромна любов 9 години подред /умирам от щастие като го прави/, да не ми позволява да оправям леглото, защото се задъхвам /ами тези огромни завивки едвам ги повдигам ooooh!/... когато му говоря нещо от вторият етаж, а той е на първият тича нагоре само и само да не се напрягам и да не повтарям newsm78 Целува ме по най-нежният и превъзходен начин, доказва ми любовта си във всяка една секунда от нашият съвместен живот... Е КАК ДА НЕ ГО БОГОТВОРЯ??????

Не е за вярване, че има такива мъже ! Ако разрешат клонирането, ще го споделиш ли с нас ?

# 37
  • Мнения: 4 176
  Виж, с безмислените си постинги можем да продължаваме цяла вечност, но явно н
  т
Малко подличко даваш уточнения след всичко казано от мен. СЕга аз трябва да полудея от неудобство ли?
Еми да беше споделила в началото бе мила.
Както и да е.
Да беше казала че си болна, а не "крехка".

# 38
  • Мнения: 1 493
Извинете ме, за двойния цитат !
Напълно съм съгласна с Дикс ! Да преиначаваш истината , е все едно да лъжеш ! Ако тръгнеш от първия си постинг с А, и постепенно добавяш от време на време нови , като нищо ще стигнеш до Я ! Последното Я, ли е истината или началното А, или М-то, или Н-то ?

# 39
Здравейте, аз съм нова, но забелязвам нещо- 4 прекрасни дечица - доказателство, че един мъж се грижи добре за една жена и прави много жертви.
Поздравявам те (не виждам в момента ника ти).
И аз съм голяма глезла, само ходят по петичките ми и ми напомнят да се обличкам, папкам и т.н., но сигурно докато родя първото бебе. След това ще търчи след него и ще го съветва.
Според мен- семейният живот е компромис и грижа за другия, решаване на проблемите съвместно и разтоварване в напрегнати моменти. Ако партньорите поделят задълженията си вкъщи (най-травиалните - готвене, чистене, пране, гладене, изхвърляне на кошчета и т.н. ще имат достатъчно време да се наслаждават на прекараното съвместно свободно време)

Ако съпругът има хоби- това е най-добрата грижа за една съпруга-ще бъде оставена за няколко часа сама със себе си, без неговото постоянно присъствие и загриженост.
Надявам се да не съм била досадна

Последна редакция: пт, 25 ное 2005, 09:38 от Mamma

# 40
  • Мнения: 6 324
Поразчистих "малко" темата. Не считам, че тонът, който бе употребен в постингите, които изтрих са допустими за форумите.
Моля да се придържате към темата, а ако вече е изчерпана - ще я заключа.
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт