Омъжени за везни!

  • 2 654
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
Всички дами, които са омъжени или човека до тях е везни да споделят опит, тъй като знаем везните са с по-тежък характер. Кой са им основните качества и недостатъци?
Лично аз имам мъж до себе си везни, така че ще ми е интресно да обменим опит Crazy Mr. Green

# 1
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Аз съм Везни. Сигурно съм готина, щом мъжът ми вече 17 години ме обича.  Laughing

 Засега пускам това: Надарена с особен личен магнетизъм, още с първите си погледи и думи, отправени към човека, от когото е привлечена, тя вероятно ще му въздейства хипнотично. Типичната жена Везни, особено в годините на младостта си, се отличава с хармоничните пропорции на тялото си, почти съвършени форми и черти и излъчване, което привлича вниманието.

 Като го попитам какво мисли за мен, ще го публикувам. Ама май съм неговата по - лоша половинка.  Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 1 552
Моят е Везни. Нищо тежко не съм видяла в характера му  newsm78 Мълчалив е, спокоен, внимателен. Никога не ме е изнервял, не съм го видяла да избухне или да загуби контрол над себе си. Трудно споделя, затворен е - това е най-"тежкото" качество, с което го познавам.

# 3
  • Мнения: 61
И моят съпруг и дъщеря ни е зодия Везни.Мисля, че жените Везни имат по– труден характер от мъжете.Моят мъж е много отговорен,находчив,домошар и изключително много държи на семейството.Аз съм зодия Скорпион и имам по–труден характер от него.

# 4
  • русе
  • Мнения: 642
аз съм везни и според мъжът ми съм"голяма гаднярка" Embarassed

# 5
  • Мнения: 80
  Хйде и тук да се разпиша Mr. Green!
 Аз съм Везни и съм женена за Везни  Rolling Eyes! Мъжа ми е страхотен (казвам го на фона на много други)!Много спокоен и уравновесен,обожава семейството си,а с децата е невероятен.Голяма помощ ми е.Трудно се ядосва,но ядоса ли го някой го оставям да си излее яда и после мнго ързо му минава.Чувала съм,че са любовчии но той на младини си взе дажбата (надявам се  Mr. Green).Аз не съм ревнива,дори и да обсъждаме и да му хареса някоя мадама няма лошо все пак е човешко да се загледаш по хубавото.Когато види,че съм много изморена и нямам време даже се е случвало да изчисти къщата или да сготви нещо,обича да се рови в рецепи в интернет и да експериментира.Иначе не е чревоугодник и не е капризен на яден,което за мен е супер,че аз мразя да готвя.Много по-затворени са от жената Везни и не споделят много,но с мен поне споделя всичко което е по-важното  Peace.Но е много добричък и винаги готов да помогне (каквато съм и аз де), и поради тази причина мойте приятели го обожават,както и мен неговите.
  Двете ни дечица са Дева,но бебето сега се очаква да е Везни (абе обожавам си я тая зодия).

Общи условия

Активация на акаунт