Незабравима-Unutulmaz тема45

  • 28 538
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2
Поздрав за всички!  Благодаря, че Ви има. С Вас е толкова приятно и забавно. bouquet
http://vbox7.com/play:c5319232

# 76
  • Мнения: 27
Леле какви рими какво нещо направо ме сразихте БРАВО
Много ви се възхищавам.
А РАДИ ти невероятен талант си бе мила БРАВО

  bouquet
АМи кометке като почнат да ни лутат из иди ми дойди ми много се дразня ама както и да е те си го решават и аз от моя страна също та затова. Но нищо ново под слънцето де не показват освен да ни заблуждават с разтягания

Скъпа, аз отдавна вече не очаквам нищо интересно от този филм, само готината ни компания ме задържа във форума, айде и Серханчо, за да бъда честна! smile3503

# 77
  • София
  • Мнения: 1 395
Лелеее, Баю Ганьо, ти непрекъснато ни изненадваш с невероятните си произведения, никога не съм си и помисляла, че мъж може да напише нещо толкова красиво и чувствено! Приеми моите най-искрени поздравления и огромното ми възхищение!  smile3525

Благодаря ти за тези прекрасни отзиви! Ето още едно на по-обща тематика.

Баща

Прегърбен от годините, но жив
От спомени затрупан продължава
Намира смисъл в делника си сив
От свойта мъдрост още ни раздава

Нахлузил стария балтон протрит
Обул обувки отдавна не на мода
Той крачи бавно по улиците свит
Един човек от изчезваща порода

Отрасъл в бурно време на войни
На нищета, на бедност страшна
Оставили по него своите следи
Спомен пази снимката му прашна

Научен да се труди от зори до мрак
Да се бори със живота и да страда
Той пример беше и го прави пак
За нищо не поиска никаква награда

Денят му дълъг в спомени минава
За едничката отишла си любов
На гроба й букет с цветя оставя
Когато тя го викне, той ще е готов

Ти опора ще ни бъдеш чак до края
А ний ще наследим добрите ти дела
Дано да мога във стих да те извая
С него да те помним свеждайки чела

# 78
  • Мнения: 914

Благодаря ти за тези прекрасни отзиви! Ето още едно на по-обща тематика.

Баща


МНого е хубаво а за тези които имат все още бащи са щастливци да кажа аз. Ехх стана мми тъжно хайде бягам че работата ме гони.

ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ КОИТО ПИШАТ МНОГО ВЪЛНУВАЩО Е ДЕЙСТВИЕТО НА РИМАТА.

# 79
  • София
  • Мнения: 1 395
bganio с тия дето ги изкарваш от запасите значи много хубави що си ги криеш там а. Тия любови и раздели твоите значи много поетично с ати действали и много хубаво се е получило но като всяка раздяла тъжно дано да няма и накрая на филма такава че язък за гледането

Понякога ги пускам веднага, друг път ги чакам да поотлежат. Зависи от настроението и от други работи. А от любови и раздели наистина не мога да се оплача. Понякога си мисля, че трябва да съм благодарен на съдбата, че от всичко по малко ми поднесе - и любов, и страдание, и изневери, и ревност, и предателство, и подлост, и бедност, и малко замогване. Както се казва, д....о ми знае 2 и 200...

# 80
  • Мнения: 27
Лелеее, Баю Ганьо, ти непрекъснато ни изненадваш с невероятните си произведения, никога не съм си и помисляла, че мъж може да напише нещо толкова красиво и чувствено! Приеми моите най-искрени поздравления и огромното ми възхищение!  smile3525

Благодаря ти за тези прекрасни отзиви! Ето още едно на по-обща тематика.

Баща

Прегърбен от годините, но жив
От спомени затрупан продължава
Намира смисъл в делника си сив
От свойта мъдрост още ни раздава
.............................................................

Ти опора ще ни бъдеш чак до края
А ний ще наследим добрите ти дела
Дано да мога във стих да те извая
С него да те помним свеждайки чела

Страхотно е! Много вълнуващо!  smile3518 Напомни ми за баща ми, който обичах толкова много, но загубих твърде рано! Благодаря ти за прекрасното стихотворение!  smile3525

# 81
  • Мнения: 27
bganio с тия дето ги изкарваш от запасите значи много хубави що си ги криеш там а. Тия любови и раздели твоите значи много поетично с ати действали и много хубаво се е получило но като всяка раздяла тъжно дано да няма и накрая на филма такава че язък за гледането

Понякога ги пускам веднага, друг път ги чакам да поотлежат. Зависи от настроението и от други работи. А от любови и раздели наистина не мога да се оплача. Понякога си мисля, че трябва да съм благодарен на съдбата, че от всичко по малко ми поднесе - и любов, и страдание, и изневери, и ревност, и предателство, и подлост, и бедност, и малко замогване. Както се казва, д....о ми знае 2 и 200...

Какъв по-добър учител от живота, той е най-строг, понякога несправедлив, друг път - не толкова! newsm10

# 82
  • Мнения: 914
bganio с тия дето ги изкарваш от запасите значи много хубави що си ги криеш там а. Тия любови и раздели твоите значи много поетично с ати действали и много хубаво се е получило но като всяка раздяла тъжно дано да няма и накрая на филма такава че язък за гледането

Понякога ги пускам веднага, друг път ги чакам да поотлежат. Зависи от настроението и от други работи. А от любови и раздели наистина не мога да се оплача. Понякога си мисля, че трябва да съм благодарен на съдбата, че от всичко по малко ми поднесе - и любов, и страдание, и изневери, и ревност, и предателство, и подлост, и бедност, и малко замогване. Както се казва, д....о ми знае 2 и 200...

Какъв по-добър учител от живота, той е най-строг, понякога несправедлив, друг път - не толкова! newsm10
Абе аз да си признач раздяла не искам д апреживявам никога не е за мен това много е ужасно какъвто и вид раздяла да е ( и с близък и с любов ). Но няма как живота си върви

# 83
  • Мнения: 2
Още едно и от мен!  bouquet

Не знам какво ни чака още
Еда и Толга, Мелда, Харун – все същия локум.
Започнах да се отегчавам
Аз, но добре е, че съм с Вас.
Бързо времето минава тук с
Развлечения, песни и весели творби
А къде ли има други като нас
Всичко ний следим в захлас
Имаше един сезон и
Мислихме си за купон,но
Ава нас не ни огря, в очакване сме на втория.
 newsm78

# 84
  • Мнения: 27
Още едно и от мен!  bouquet

Не знам какво ни чака още
Еда и Толга, Мелда, Харун – все същия локум.
Започнах да се отегчавам
Аз, но добре е, че съм с Вас.
Бързо времето минава тук с
Развлечения, песни и весели творби
А къде ли има други като нас
Всичко ний следим в захлас
Имаше един сезон и
Мислихме си за купон,но
Ава нас не ни огря, в очакване сме на втория.
 newsm78


Браво! Продължавай все така! newsm10 newsm10 newsm10

# 85
  • Мнения: 2
Ето нещо и за майките.

МАМА

В думата мама събран е светът
и чувства на радост, любов, на болка и сръб.
Майката е тази, която трябва да раздаде на всеки
от сърцето си, душата си, любовта и радостта си.
И чак тогава да си иде от земята с мисъл, че
животът и е минал в смисъл.
Когато едно дете каже мама,
то вярва, че това е най – доброто същество на света.
Защо тогава се получава така, че има лоши майки и лоши деца?
Кой определя това?
Всички искаме да сме добри,
Но какво правим за това?
Къде е мама сега? Кога потърсихме я за последно?
И питахме я как е? И има ли от нещо нужда?
Какво я мъчи? За какво скърби?
"За Вас". -  ще отговори тя.
За моя радост, родителите ми са живи,
Децата ми са живи и здрави, но
Знам, че по света за съжаление
Има много огорчение и мъка.
А спасение ……
 smile3525 smile3525

# 86
  • Мнения: 2
Чао за сега. Лек ден.   bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 1 395
Ето нещо и за майките.

МАМА

В думата мама събран е светът
и чувства на радост, любов, на болка и сръб.
Майката е тази, която трябва да раздаде на всеки
от сърцето си, душата си, любовта и радостта си.
И чак тогава да си иде от земята с мисъл, че
животът и е минал в смисъл.
Когато едно дете каже мама,
то вярва, че това е най – доброто същество на света.
Защо тогава се получава така, че има лоши майки и лоши деца?
Кой определя това?
Всички искаме да сме добри,
Но какво правим за това?
Къде е мама сега? Кога потърсихме я за последно?
И питахме я как е? И има ли от нещо нужда?
Какво я мъчи? За какво скърби?
"За Вас". -  ще отговори тя.
За моя радост, родителите ми са живи,
Децата ми са живи и здрави, но
Знам, че по света за съжаление
Има много огорчение и мъка.
А спасение ……
 smile3525 smile3525

Браво! Имаш много интересен и въздействащ стил.

# 88
  • Мнения: 27
Ето нещо и за майките.

МАМА

В думата мама събран е светът
и чувства на радост, любов, на болка и сръб.
Майката е тази, която трябва да раздаде на всеки
от сърцето си, душата си, любовта и радостта си.
И чак тогава да си иде от земята с мисъл, че
животът и е минал в смисъл.
Когато едно дете каже мама,
то вярва, че това е най – доброто същество на света.
Защо тогава се получава така, че има лоши майки и лоши деца?
Кой определя това?
Всички искаме да сме добри,
Но какво правим за това?
Къде е мама сега? Кога потърсихме я за последно?
И питахме я как е? И има ли от нещо нужда?
Какво я мъчи? За какво скърби?
"За Вас". -  ще отговори тя.
За моя радост, родителите ми са живи,
Децата ми са живи и здрави, но
Знам, че по света за съжаление
Има много огорчение и мъка.
А спасение ……
 smile3525 smile3525

Със сигурност ни накара да се замислим! Naughty

# 89
  • Мнения: 0
ДОБЪР ДЕН НА ВСИЧКИ!  love001  newsm51
ИЗПЪЛНИХТЕ С РАДОСТ ОЧИТЕ МИ,  ЗА КОЕТО ВИ ПОДНАСЯМ СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ!  bowuu  bowuu  bowuu
МНОГО ХУБАВА НОВА ТЕМА,   bouquet МНОГО ХУБАВИ СНИМКИ   bouquet МНОГО ХУБАВИ ПЕСНИ   bouquet МНОГО ХУБАВИ КОМЕНТАРИ   bouquet МНОГО ХУБАВА ЗАКУСКА   bouquet И МНОГО , МНОГО ХУБАВИ СТИХОВЕ   bouquet   bouquet   bouquet
ДА СТЕ ЖИВИ , ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ , ЗАЩОТО СТЕ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ТАЛАНТЛИВИ !  smile3501  smile3501   smile3501  smile3525  smile3525   smile3525  smile3525  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт