Времето бързо отлетя - дъжд от Юнчета ни заваля! - 27

  • 20 680
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 781
 *Elisa* , аз за първи път чувам за такава ваксина . На мен нищо не са ми казвали, а и от приятелки не съм чувала  newsm78

# 61
  • Мнения: 0
Идвам с още една хубава новина Simple Smile Еееех, че е хубавоооо ...


Мама Желя е родила сутринта, беболината тежи 3.100 кг, висока е 50 см и казва се Никол  Heart Eyes
Мама и бебе се чувстват добре, като малката била доста ревлива, сподели Желя  Grinning
Да им е жива и здрава малката принцеска!!!    newsm51


# 62
  • Мнения: 4 187
Честито на Мама Желя!
Да е жива и здрава малката певица, ами така де, да й се чува гласът!

# 63
  • Мнения: 128
Честито на Мама Желя  smile3525!!!
Да е живо и здраво малкото съкровище, с много, много щастие и радост да дари своите мама и татко!!!

# 64
  • Мнения: 1 565
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, най- после новината Hug

Поздравления за мама Жея и малката Никол, да са живи и здрави и само хубави мигове заедно  bouquet

И сега кой следва-Елбели или някой преди това-  Пловдив , вие сте наред вече Laughing


И аз за пръв път чувам от теб Елиса за такава ваксинка, и то преди раждане. А моето е второ, не са мибили такова нещо със сигурност, както и сега никой нищо не е споменавал.



 

# 65
  • Мнения: 0
Честито на Мама Желя!!!
Много здраве и късмет на малката Никол !!!:)

# 66
  • Мнения: 8
Честито на мама Желя, да е жива и здрава малката Никол!  chef


Момичета, аз също вече съм в голяма чуденка с тази ваксина - надявам се и другите да споделят, защото в нета не намерих инфо да се бие на бременни newsm78

# 67
  • Мнения: 293
честита дьщеричка Никол на мама Желя  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
много здраве и кьсмет;)

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 226
Честито на мама Жея - нека е жива и здрава малката Никол! Бързо възстановяване и прибиране у дома им желая от сърце!!!      bouquet


*Elisa* , аз също нищо не знам за тази ваксина - нито сега ми е споменавано, че трябва да ми бият, нито при предишната ми бременост ми е бита!  newsm78

# 69
  • Мнения: 344
Честито на мама ЖЕЛЯ  bouquet да е жива и здрава принцесата!!!

Елиса, според мен, това е поредната простотия! ти няма да раждаш на полето Laughing от къде ще се зарази с този неонатален тетанус newsm78

# 70
  • Мнения: 13
Ееее, най-после!

Мама Желя, честита ти рожба! Да е жива и здрава и с много късмет в живота!

Елиса, и аз за пръв път чувам за такава ваксина.  Rolling Eyes Според мен е напълно излишна, но ти си решаваш.  Peace

# 71
  • Мнения: 16
Честита дъщеричка на мама Желя. Да е жива и здрава и много да радва мама и тате   newsm51

Елиса и аз не съм чувала за такава ваксина. Нито наблюдаващата ме, нито доктора при който ще раждам ми е споменавал  newsm78

# 72
  • Мнения: 19
Честита дъщеричка и от мен на мама Желя   Нека расте здраво и щастливо дете и да радва много мама , тати и кака

# 73
  • Мнения: 47
Честито на мама Желя! Да е жива и здрава малката Никол, да расте щастлива и да радва всички!
Елиса, и аз за пръв път чувам за тази ваксина...

# 74
  • Мнения: 140
Мама Жея честито Hug Hug Hug



Момичета сега идвам от ЖК-живот и здраве другата седмица и аз ще гушкам бебе Simple Smile.Определихме датата за секциото-03.06.2010г,мале то не останало,взе да ми става едно притеснено.

Общи условия

Активация на акаунт