Времето бързо отлетя - дъжд от Юнчета ни заваля! - 27

  • 20 666
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4

Мама Заек, благодаря за новата темичка-  страхотно си се справила!   bouquet
Нека я напълним само с хубави новини  и  здрави бебчета!

darisV, да ти е жива и здрава малката принцеса Карина!
Честито бебе Виктор на таткото и на Петя!
Да са  живи и здрави дечицата, много щастие, радост, късмет и безгрижно детство!!!

Мама Желя  Praynig с теб сме, дано всичко мине по най-добрия начин и чакаме новини newsm10.

Днес денят е прекрасен, само за разходки навън и аз ще се възползвам.
Приятен ден и на всички вас Hug



   

# 46
  • Мнения: 133
Здравейте,тумбачета.
Аз днес станах рано-рано,бях на консултация и ми пуснаха последните изследвания.Бебка расте с една седмица напред,а докторката каза,че бедрото й е много голямо-дълго.Манекенка щяла да става Mr. Green Тежим към 2900-3100 плюс,минюс няколко грама.
Времето и тук е прекрасно,но краката ми станаха пак огромни и почнаха да болят.Повървях малко и се прибрах да почивам,че следобед  го дават големи жеги
Лек ден и чакаме новите бебоци за днес

# 47
  • Мнения: 13
Здравейте!
При мама Желя трябва всичко да е минало вече, нямам търпение да прочета за бебката!

Мария, одисеята при малката продължава - един антибиотик, втори, направи обрив, искаха да я взимат в болница.... Tired Сега е на урбазон. Гледам да не натоварвам темата, сега има толкова хубави новини с бебчетата!  Hug Ще се оправи, правим всичко възможно. Как върви проектът - ще ти стигне ли времето?

Киди,  Hug Дано бързо я унищожите тази бактерия!

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Ох, milkuz , измъчихте се и вие.
Едни стиснати палчета и за вас вече да се оправяте!!!  Peace

# 49
  • Мнения: 0
добро утро

Мама Заек, благодаря за новата темичка-  страхотно си се справила!    bouquet
Нека я напълним само с хубави новини  и  здрави бебчета!  Heart Eyes

Сетила съм се за  bubalanak и бебе Евгени и за husi с бебе Берай  - как са ? има ли някой новини за тях ? Peace

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
milkuz  Hug измъчи се милото дете и ти покрай нея.Дано вече се оправи и да нямате повече такива преживявания. А проекта върви, тези дни доста поработих и смятам се до другата седмица да го свърша, че ми е притеснено.

Да питам бургазлийки някоя ще ходи ли утре на лекцията на 9 месеца? Аз смятам да отида.

# 51
  • Мнения: 147
Да се  запиша и  аз. Дано тази тема я изпълним с много пухкави бебенца

# 52
  • Мнения: 47
Мама Заек, благодаря за новата темичка   bouquet дано да я напълним с прекрасни новини!
Мама Жея сигурно вече си гушка бебенцето  Heart Eyes
Времето днес е страхотно, само за раходки! Днес имам превод от НОИ - ураааа  Laughing

# 53
  • Мнения: 2
Здравейте мами,
мама заек мерси за страхотната темичка! Сигурна съм, че ще я изпълним с положителни новини.
И аз да се отчета. Вчера бях на лекар. Явно подготвителните контракции оказват своето влияние. Вече имам около 1 пръст разкритие, а главичката на бебчо е съвсем ниско в таза. Лекарят ме прати във вкъщи да си чакам по- чести контракции и да се подготвям за предстоящата среща с беба. Сега трябва много разходки и активни движения.
Стискам палци на всички и чакам хубави новини!
Пожелавам Ви един прекрасен и слънчев майски ден.

# 54
  • Мнения: 189
Само се записвам.Днес местим багажа от квартирата и ми е много мъчно...и котето трябва да дам,само плача.Извинявам се за негативния пост,но....
Мама Желя,очкваме появата на сладката ти дъщеричка.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Тендърче, нали за хубаво се местите- я, горе главата, всичко ще се нареди. А за котенцето не бери грижа, ще се намерят добри хора да се погрижат за него. Ти сега имаш по-важна задача- да чакаш с нетърпение и любов малкото човече, така че махай мрачните мисли и напред смело!!!  Hug

# 56
  • Мнения: 525
Етка, за срещичката нямам нищо против и да е днес...

Аз предлагам да я направим към 11:30 - 12:00 пак в "Неделя"... докъм 14:00 все имаме време да се видим и да поклюкарим... нека и другите мами, които искат да се включат да кажат дали им е удобно  Simple Smile
Лорка, вашата кака как е?

Аз за днес не мога, досега бяхме на лекар, малката ще си е в къщи цяла седмица за да се оправи и да посрещне здрава бебка.

# 57
  • Мнения: 40
Роси, как така два-три дни? Какво пък ще ти правят толкова. Сигурно заради някоя клинична пътека ще да е, не виждам друга причина. Кой д-р те прие? newsm78 Иначе, имаш време - нали на 19-ти ти е терминът, не е беда и др. седмица да отидеш. Стискам палци.
И на Желя също. И аз с нетърпение чакам новини от нея.
Поздрави на всички и бъдете здрави!  Flowers Four Leaf Clover  Nature Sun With Face

# 58
  • Мнения: 1 563
Да мила, направо ми се стъжни.
Аз пуснах питане в темичката да Втора градска, и там една мама ми обесни друго, мама Жея и тя стоя, но 1 ден, а заради пътеката трябвало 2-3 та сега се настройвам за другата седмица. Тази не ми се влиза определено.....Малката има две изяви,  трябва да досвърша и друго неща, не става определено, а искам вече да знам дата и да идва по-бързо, ама...


Мама Жея още не е дала новини гледам.....може да и е по-късна операцията или още да не е стигнала до това да праща вести. Стискам и палци thumbsup

# 59
  • Мнения: 8
Привет, тумбачета!

Ейййййй, докато се приберем у дома и половината родили! Laughing Направо не повярвах на очите си като прочетох колко бебчета са се родили тези дни!!!
Няма да изброявам всички поименно, защото ще пропусна някой и затова искам да честитя рожбите на всички мами и да им пожелая да са им живи и здрави и много послушни!!!   bouquet  bouquet  bouquet

Ние се прибрахме в събота вечер и се отдадохме на пълен релакс, а днес сутринта ходих на ЖК, взеха ми секрет, а утре съм на кръв, урина, чревен и при ДжиПи-то за направление за очен. Освен това утре ще ми направят и ехограф и най-после от 2 месеца насам ще видя бебчо и ще разбера накъде му е дупето, че до последно все беше седалищно. Стискайте палци да се е обърнал вече!!! Praynig

Имам и един въпрос към всички вас - освен всичките изследвания, ЖК-то ми каза утре да ми бият и една инжекция ТАП (тетанус) - било се правило на всички бременни. Но попитах някои мои дружки и ми казаха, че не са им били. Четох в нета, че се прави с цел профилактика на неонатален тетанус, а и аз самата станах свидетел миналия път в лабораторията как на една бременна и биха такава ваксина. На мен за последно са ми били преди няколко години. При вас как е положението?

Корема ми за последната седмица много се е издул, пъпчето ми щръкна навън вече Crazy С тези новини за бебевалежа взех да се шашкам вече, а имам още някои дреболии за докупуване. Вчера поне си капарирахме матрачето - в крайна сметка след дълго мислене решихме да е Magniflex. Peace

Общи условия

Активация на акаунт