Тема за играчи в Treasure Isle

  • 7 330
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Някой играе ли на тази игра във Фейсбук? Предлагам ви да си обменяме мнения с тези, които се забавляват или разпускат в тази игра. Аз всеки ден изпращам подаръци, а при мен нещо раницата ми все празна стои. Освен това ми е странен един факт. В лявото поле, където са ми игрите под приложенията непрекъснато стои в скоби числото 14  срещу игата Treasure Isle -"(14)". В останалите игри винаги това са били неусвоените подаръци от мен. Но като вляза в тази игра нямам никакви такива. Кой ще ми каже какво е това чудо? Приятели-търсачи на "моите съседи" не ми излизат до края всички само се виждат колкото позволява екрана. Голям проблем. Чудех се това "14" да не би да са неприсъединени от мен играчи, да ама като не ги виждам как да ги присъединя? Уф! Помагайте с идеи, ако имате. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 27
tova 14 mislq 4e sa kristal4etat koito polu4ava6, a otnosno podarycite pri men izlizat pyrvo vyv facebook i az ottam  gi priemam i te otivat w rani4kata!

# 2
  • Мнения: 42
Ееее, няма ли никой, който да играе?

# 3
  • Мнения: 777
азззззз  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 4 178
и аз. И на мен ми стои все числото 4. Получих и едно яйце магьосник, но какво да го правя - помагайте.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Аз също я играя. И аз имам такова яйце, но незнам какво се прави с него.

# 6
  • Мнения: 2
И аз играя, но пък хич не разбирам от това, за което говорите... Хм... като се замисля, аз май само си копая и се радвам на придобивките Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 4 178
Абе , карай  да върви. И аз копая, но разбрах, че е хубаво да имаш съседи и всеки ден да си взимаш придобивки от тях. Аз имам 5 бр( и си  прибирам бонусите всеки ден.  Ако искате да си станем съседи - ОК
 

# 8
  • София
  • Мнения: 3 581
и аз играя . Яйцето, поне за което си мисля че става въпрос, се превръща във феникс когато свършиш Вулкана.
Римар, тебе имам ли те - бях ти пращала веднъж покана Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 4 178
и аз играя . Яйцето, поне за което си мисля че става въпрос, се превръща във феникс когато свършиш Вулкана.
Римар, тебе имам ли те - бях ти пращала веднъж покана Rolling Eyes

Ами не знам. Може би трябва да се разберем предварително, за да не те отхърля без да искам.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 581
ами намери ме с nellyr@abv.bg  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 4 178

пуснах покана за търсене

# 12
  • Мнения: 50
Здравейте! И аз играя Treasure Isle от около месец или малко повече, много е сладка играта. Не ми достигат съседи обаче, който иска да ми пише на лични  Hug или да си напиша тук името, за да ме намерите във facebook? Успешна игра на всички!
Момичета разгледахте ли пиратските острови? Интересни са, но много бавно се копае, какво мислите?

# 13
  • Мнения: 854
Нели изпратих ти покана ако може и мен да ме добавите като съсед bebka2304@abv.bg

# 14
  • София
  • Мнения: 3 581
ако си Адриана, те добавих Peace

# 15
  • Мнения: 854
ако си Адриана, те добавих Peace

да мерси много

# 16
  • София
  • Мнения: 4 178
Нели изпратих ти покана ако може и мен да ме добавите като съсед bebka2304@abv.bg

Искаш ли да те добавя и аз?

# 17
  • Мнения: 854
Нели изпратих ти покана ако може и мен да ме добавите като съсед bebka2304@abv.bg

Искаш ли да те добавя и аз?

да

# 18
  • София
  • Мнения: 4 899
Ееее, няма ли никой, който да играе?

Ами има сборна тема за Игрите във Фейсбук и повечето хора пишат там.
Ако се пуска за всяка игра отделна тема, ще се наводни подфорума.
Обикновено, потребителите играят повече от една игра и е много по-лесно да се следи и пише в една тема, отколкото в 20.
А и повече хора четат на едно място и шансът да се "зарибят" по дадена игра и да се присъединяват като съседи е в пъти по-голям.
Не искам да ме разбереш погрешно - не те критикувам и не ти се карам, че си пуснала отделна темичка, просто отговорих на въпроса ти  Hug !

И тъй и тъй има тема вече - запис  Mr. Green !

Последна редакция: вт, 27 юли 2010, 13:29 от Kally May

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Добре,щом ще се обособяваме, съгласна съм.
Кажете сега тези палки на феи, за някой от замразените още острови ли са?

# 20
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добре,щом ще се обособяваме, съгласна съм.
Кажете сега тези палки на феи, за някой от замразените още острови ли са?

Вероятно, както чинелите ще са за маймунския остров  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 4 178
Къде е тази сборна тема? Аз не съм я видяла.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Да,чинелите и те,вече имам 11,дори не забелязвам да ми ги пращат съседи,трупат се сами.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 178
Belle Fleur, искаш ли да ми станеш съсед?

# 24
  • Мнения: 2 200
Привет, момичета, може ли и аз да ви потърся и да ви изпратя покана за съседство?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
С всеки ставам съсед,само да знам как ....
Моите съседи се разсейват много,играем 5-6 човека от целия списък.

# 26
  • София
  • Мнения: 4 899
Къде е тази сборна тема? Аз не съм я видяла.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=513258.0

# 27
  • София
  • Мнения: 2 361
  И аз  доста копая по острова. Вече съм на 125 ниво. Така и не разбрах за какво са чинелите и вълшебната пръчица newsm78

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Чакаме маймуняците да правят парти, явно ще им свирим на чинели-тази сутрин има някаква препратка преди да влезеш в острова. Laughing
Хайде, лек и успешен работен ден, и приятно копане, аз от офиса не мога да заредя. #2gunfire

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Как се строи този кораб, че нещо не мога да схвана Sad

# 30
  • Мнения: 2 200
С левия бутон на мишката щракаш в/у кораба. Появява се подменю. Избираш пъвата опция и така няколко пъти. После си купуваш боя, пирони, дъски, кърпи или молиш да ти изпратят и готово.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Мерси! Аз бях стигнала до момента, в който ми трябват пирони и прочее щуротии, но при тях има само бутон "селл", но разбрах, че трябва изцяло да ги събера, за да се използват.

# 32
  • Мнения: 134
i az q igraq ot skoro 9-to nivo
Predi igraeh na Mafia Wars 400 no si iztrih akaunta i sega mnooo krivo ama

# 33
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
i az q igraq ot skoro 9-to nivo
Predi igraeh na Mafia Wars 400 no si iztrih akaunta i sega mnooo krivo ama

Акаунт не мжое да се изтрие, а само да се деактивира.  Wink В момента, в който се логнеш с мейла и паролата ти, акаунта ти ще се поднови.

# 34
  • Мнения: 6
Здравейте и аз да се запиша Simple Smile от скоро я играя. Искам да питам тези неща които се строят всяко ти дава по нещо, а кораба какво дава? От всяко мога да колекционирам само от него нищо не мога, стои ми като декорация мога само да го местя, въртя и продавам.

Приятна игра на всички  Peace

# 35
  • Мнения: 2 200
Здравейте и аз да се запиша Simple Smile от скоро я играя. Искам да питам тези неща които се строят всяко ти дава по нещо, а кораба какво дава? От всяко мога да колекционирам само от него нищо не мога, стои ми като декорация мога само да го местя, въртя и продавам.

Приятна игра на всички  Peace
С кораба пътуваш до пиратските острови.

# 36
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
ЗАПИС И АЗ СЪМ ФЕН НА Treasure Isle  Вече съм на 172 ниво

# 37
  • София
  • Мнения: 4 178
ЗАПИС И АЗ СЪМ ФЕН НА Treasure Isle  Вече съм на 172 ниво
  bouquet Hug

# 38
  • Мнения: 218
Аз съм на ниво 310

# 39
  • Мнения: 21
И аз играя можете да ме добавите Simple Smile на 411 ниво съм
http://www.facebook.com/bqga1

# 40
  • Мнения: 1 902
Здравейте!Някой има ли проблем с приемането на подаръци?Като натисна приемам на поканата и ме вкарва директно в играта.Така е от няколко дена.Гледам,че и каквото съм поискала от съседите нямам нищо,за това си мисля,че проблема не е само при мен.

# 41
  • Мнения: 21
Мисля че това което си поискаш от приятелите отива направо в раницата.
 А колкото до приемането на подаръците... Смятам че когато отвориш първо играта приемаш една част от тях и когато си отваряш подаръците вече приетите те вкарват директно в играта... Може би... Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 375
Ами с приемането на подаръци аз лично нямам проблем. Като натисна приемам си излиза по старому екранечто еди кой си ти изпраща еди какво си искаш ли да го приемеш и ти кликваш върху YES и тогава да пита имаш ли още заявки или искаш да продължиш в играта. Явно е някакъв бъг. А имаш ли място в раницата, щото може пък от това да е проблема.  newsm78
А на вас не ви ли се струва, че от няколко дни играта ти дава на много малко хора, които са писали на стената  да изпращате неща. Пращаш 3-4 неща и почва с Oh-no... Преди като че ли даваше повече.

# 43
  • Мнения: 21
А на вас не ви ли се струва, че от няколко дни играта ти дава на много малко хора, които са писали на стената  да изпращате неща. Пращаш 3-4 неща и почва с Oh-no... Преди като че ли даваше повече.


http://apps.facebook.com/bonustreasure/?ref=bookmarks&count=0
Опитайте с това! Тук не дава Оh-no... Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 4 899
Това е най-страхотният линк, на който съм попадала досега!
AskMeWhoIAmnewsm20 newsm51 !!!

# 45
  • София
  • Мнения: 4 178
обяснете как да го ползвам

# 46
  • Мнения: 21
Мисля  първо трябваше да го харесаш после... не си спомням точно какво съм правила  newsm78 избираш си игра, най-горе ги има на картинки. После като зареди ще видиш всички публикации. ожеш да си избереш кои публикации да се виждат. Просто цъкаш на самата картинка, отваря ти се нов подпрозорец и от там вече всичко си е същото Simple Smile
 
Това е най-страхотният линк, на който съм попадала досега!
AskMeWhoIAmnewsm20 newsm51 !!!
Не знам дали си попадала преди месец мисля... бяха пуснали два линка Simple Smile с които можеш да изпращаш на приятелите си пари от зелените  Shocked и после линк за лехички. ама само за два дни... Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 4 899
AskMeWhoIAm, не съм ги видяла предишните, но не е фатално - имам 12 градинки и 24 бананови дръвчета, не се оплаквам от енергия. А зелените пари си ги заработвам в Маймунския остров  Mr. Green !
Но това приложение сега е уникално! Не трябва да преравям цялата си стена за публикации, да търся и ровя това, което ми трябва и отделно да помагам на съседите. Всичко си е толкова подредено и лесно, че който го е измислил, евала!

# 48
  • Мнения: 21
ахааа супер е Simple Smile Ще помагам с каквото мога Simple Smile
Ама не си заработвала 300 зелени за един ден от маймунския нали Wink Simple Smile Не че успях да си купя нещо де... Simple Smile
А иначе по играта съм луда! Преди време ми изтриха профила и трябваше да започна от 1 ниво... но за месец стигнах там където ме изтриха 320 ниво а сега съм 464 и имам 939 енерджи Simple Smile newsm44

# 49
  • София
  • Мнения: 1 375
Аз пък имам проблеми с играта от 3 дни. Даже писах на съпорта, ама отговор никакъв. Постнала съм си някои неща на стената, дето трябва да ми ги пращат съседите. Тук таме някоя добра душа ми пусне нещо на поста, а при мен нищо. Седят си закотвени цифричките и не помръдват по нито едно от четирите ми неща, дето ми трябват за да приключа мисиите. А трима човека поне със сигурност твърдят, че са ми пращали неща от постовете. Не знам какво става, ама е тъпо така. Полагаш усилия да публикуваш, хората се стараят да пращаш и напразно всичко.
Аз съм още сравнително малък играч - едва 107 ниво и до сега играта много ми харесваше, ама след това, което ми се случва нещо взех да и се ядосвам.

# 50
  • Мнения: 21
Аз пък имам проблеми с играта от 3 дни. Даже писах на съпорта, ама отговор никакъв. Постнала съм си някои неща на стената, дето трябва да ми ги пращат съседите. Тук таме някоя добра душа ми пусне нещо на поста, а при мен нищо. Седят си закотвени цифричките и не помръдват по нито едно от четирите ми неща, дето ми трябват за да приключа мисиите. А трима човека поне със сигурност твърдят, че са ми пращали неща от постовете. Не знам какво става, ама е тъпо така. Полагаш усилия да публикуваш, хората се стараят да пращаш и напразно всичко.
Аз съм още сравнително малък играч - едва 107 ниво и до сега играта много ми харесваше, ама след това, което ми се случва нещо взех да и се ядосвам.
На сестра ми й ставаше така с играта.... Няма обяснение. Просто само се оправя Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 1 375
Ами дано се оправи. От днес и две мои съседки имат същия проблем, та си мисля, че по-скоро се задълбочават нещата, отколкото да вървят на оправяне. Не честно просто така. Ти можеш да пращаш, а на теб нищо и то не щото хората не помагат, а защото играта не дава.  Cry

# 52
  • Мнения: 4 111
Здравейте! Не съм сигурна в коя от двете теми трябваше да пиша, но да се отчета като редовен играч на острова  Simple Smile започнах играта, за да помагам на приятелка с подаръци и се зарибих здраво  Simple Smile
да ви кажа един трик  Mr. Green
когато е инсталиран тулбара на gamersunite, където се приемат подаръци в раздела "покани за игри" има опция да приемеш всички подаръци наведнъж с Accept all отгоре, от 4 акаунта си изпращам, например, манго( или 4 приятели ми изпращат манго). Зареждам си играта и по нормалния начин ги приемам. Но отварям в 7 нови прозореца "покани за игри" и натискам на всички Accept all възможно най-бързо. И резултата - 1 път по нормалния и 7 пъти по този начин, общо 8 пъти по 4 мангота Simple Smile върши чудесна работа за special delivery, когато строим нещо. Правила съм го и с детелинките( или май кристалните топки бяха), пращам си 6 по нормален начин и сметнах, че още 7 пъти трябва да приема по 6, за да стигна последното ниво на разширение, затова и отворих 7, сигурно и с повече може Simple Smile преди съм го правила, но отварям 3 прозореца, натискам Accept all и като приеме всички тогава отивам на следващия прозорец, но така ставаше само 2 пъти, след това не ми ги отчиташе.
Това вместо запис  Laughing

# 53
  • Мнения: 21
Здравейте! Не съм сигурна в коя от двете теми трябваше да пиша, но да се отчета като редовен играч на острова  Simple Smile започнах играта, за да помагам на приятелка с подаръци и се зарибих здраво  Simple Smile
да ви кажа един трик  Mr. Green
когато е инсталиран тулбара на gamersunite, където се приемат подаръци в раздела "покани за игри" има опция да приемеш всички подаръци наведнъж с Accept all отгоре, от 4 акаунта си изпращам, например, манго( или 4 приятели ми изпращат манго). Зареждам си играта и по нормалния начин ги приемам. Но отварям в 7 нови прозореца "покани за игри" и натискам на всички Accept all възможно най-бързо. И резултата - 1 път по нормалния и 7 пъти по този начин, общо 8 пъти по 4 мангота Simple Smile върши чудесна работа за special delivery, когато строим нещо. Правила съм го и с детелинките( или май кристалните топки бяха), пращам си 6 по нормален начин и сметнах, че още 7 пъти трябва да приема по 6, за да стигна последното ниво на разширение, затова и отворих 7, сигурно и с повече може Simple Smile преди съм го правила, но отварям 3 прозореца, натискам Accept all и като приеме всички тогава отивам на следващия прозорец, но така ставаше само 2 пъти, след това не ми ги отчиташе.
Това вместо запис  Laughing
Hug smile3521 Само дето съм с GoogleChrome и барове не мога да си слагам.... Sad

# 54
  • Мнения: 4 111
Пропуснах да кажа, че това става с Мозила:)
Вчера го направих на приятелка с 15 прозореца, не беше приемала няколко дни подаръци и в крайна сметка се оказа с 600 и няколко кутии в бокса, а го направихме да събере Surf Max подаръците:)

# 55
  • Мнения: 21
А от къде го изтегли?

# 56
# 57
  • Мнения: 21
Хъъммм... Ми има разни игри но точно острова го няма в настройките  newsm78 Има FarmVille CityVille CofeWorld YoVille... А Treasure Isle...не

# 58
  • Мнения: 2 200
Хъъммм... Ми има разни игри но точно острова го няма в настройките  newsm78 Има FarmVille CityVille CofeWorld YoVille... А Treasure Isle...не
И аз така мислех, но като натиснеш "1-click gifts" и се подраждат всички игри. При мен зареждаше малко бавно.
Лилянчо, благодаря за линка!

# 59
  • Мнения: 218
Изчезнаха ми всички съседи Thinking Някои има ли представа защо,какво е станало?Дали аз не съм направила нещо?

# 60
  • Мнения: 21
Изчезнаха ми всички съседи Thinking Някои има ли представа защо,какво е станало?Дали аз не съм направила нещо?

Как така всички?!  #Crazy
Възможно е да е временно...  Не съм чула някой друг да се е оплакал... Но пък играта си е бъгава.

# 61
  • Мнения: 218
Не знам какво е станало,но е факт,че нямам нито един съсед #Cussing out #Cussing out #Cussing out Но пък мога да им изпратя отново покани за съседство!МНОГО МЕ Е ЯД!!!!!

# 62
  • София
  • Мнения: 4 178
аз нямам проблеми, поне не с това

# 63
  • София
  • Мнения: 1 375
Аз пак имам проблем с получаването на неща от постовете на стената - всичките ми съседи получават oh no. Писна ми. Оправят го за два-три дни проблема и айде отново.

Общи условия

Активация на акаунт