Тема за играчи в Treasure Isle

  • 7 320
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 177
обяснете как да го ползвам

# 46
  • Мнения: 21
Мисля  първо трябваше да го харесаш после... не си спомням точно какво съм правила  newsm78 избираш си игра, най-горе ги има на картинки. После като зареди ще видиш всички публикации. ожеш да си избереш кои публикации да се виждат. Просто цъкаш на самата картинка, отваря ти се нов подпрозорец и от там вече всичко си е същото Simple Smile
 
Това е най-страхотният линк, на който съм попадала досега!
AskMeWhoIAmnewsm20 newsm51 !!!
Не знам дали си попадала преди месец мисля... бяха пуснали два линка Simple Smile с които можеш да изпращаш на приятелите си пари от зелените  Shocked и после линк за лехички. ама само за два дни... Sad

# 47
  • София
  • Мнения: 4 899
AskMeWhoIAm, не съм ги видяла предишните, но не е фатално - имам 12 градинки и 24 бананови дръвчета, не се оплаквам от енергия. А зелените пари си ги заработвам в Маймунския остров  Mr. Green !
Но това приложение сега е уникално! Не трябва да преравям цялата си стена за публикации, да търся и ровя това, което ми трябва и отделно да помагам на съседите. Всичко си е толкова подредено и лесно, че който го е измислил, евала!

# 48
  • Мнения: 21
ахааа супер е Simple Smile Ще помагам с каквото мога Simple Smile
Ама не си заработвала 300 зелени за един ден от маймунския нали Wink Simple Smile Не че успях да си купя нещо де... Simple Smile
А иначе по играта съм луда! Преди време ми изтриха профила и трябваше да започна от 1 ниво... но за месец стигнах там където ме изтриха 320 ниво а сега съм 464 и имам 939 енерджи Simple Smile newsm44

# 49
  • София
  • Мнения: 1 374
Аз пък имам проблеми с играта от 3 дни. Даже писах на съпорта, ама отговор никакъв. Постнала съм си някои неща на стената, дето трябва да ми ги пращат съседите. Тук таме някоя добра душа ми пусне нещо на поста, а при мен нищо. Седят си закотвени цифричките и не помръдват по нито едно от четирите ми неща, дето ми трябват за да приключа мисиите. А трима човека поне със сигурност твърдят, че са ми пращали неща от постовете. Не знам какво става, ама е тъпо така. Полагаш усилия да публикуваш, хората се стараят да пращаш и напразно всичко.
Аз съм още сравнително малък играч - едва 107 ниво и до сега играта много ми харесваше, ама след това, което ми се случва нещо взех да и се ядосвам.

# 50
  • Мнения: 21
Аз пък имам проблеми с играта от 3 дни. Даже писах на съпорта, ама отговор никакъв. Постнала съм си някои неща на стената, дето трябва да ми ги пращат съседите. Тук таме някоя добра душа ми пусне нещо на поста, а при мен нищо. Седят си закотвени цифричките и не помръдват по нито едно от четирите ми неща, дето ми трябват за да приключа мисиите. А трима човека поне със сигурност твърдят, че са ми пращали неща от постовете. Не знам какво става, ама е тъпо така. Полагаш усилия да публикуваш, хората се стараят да пращаш и напразно всичко.
Аз съм още сравнително малък играч - едва 107 ниво и до сега играта много ми харесваше, ама след това, което ми се случва нещо взех да и се ядосвам.
На сестра ми й ставаше така с играта.... Няма обяснение. Просто само се оправя Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 1 374
Ами дано се оправи. От днес и две мои съседки имат същия проблем, та си мисля, че по-скоро се задълбочават нещата, отколкото да вървят на оправяне. Не честно просто така. Ти можеш да пращаш, а на теб нищо и то не щото хората не помагат, а защото играта не дава.  Cry

# 52
  • Мнения: 4 111
Здравейте! Не съм сигурна в коя от двете теми трябваше да пиша, но да се отчета като редовен играч на острова  Simple Smile започнах играта, за да помагам на приятелка с подаръци и се зарибих здраво  Simple Smile
да ви кажа един трик  Mr. Green
когато е инсталиран тулбара на gamersunite, където се приемат подаръци в раздела "покани за игри" има опция да приемеш всички подаръци наведнъж с Accept all отгоре, от 4 акаунта си изпращам, например, манго( или 4 приятели ми изпращат манго). Зареждам си играта и по нормалния начин ги приемам. Но отварям в 7 нови прозореца "покани за игри" и натискам на всички Accept all възможно най-бързо. И резултата - 1 път по нормалния и 7 пъти по този начин, общо 8 пъти по 4 мангота Simple Smile върши чудесна работа за special delivery, когато строим нещо. Правила съм го и с детелинките( или май кристалните топки бяха), пращам си 6 по нормален начин и сметнах, че още 7 пъти трябва да приема по 6, за да стигна последното ниво на разширение, затова и отворих 7, сигурно и с повече може Simple Smile преди съм го правила, но отварям 3 прозореца, натискам Accept all и като приеме всички тогава отивам на следващия прозорец, но така ставаше само 2 пъти, след това не ми ги отчиташе.
Това вместо запис  Laughing

# 53
  • Мнения: 21
Здравейте! Не съм сигурна в коя от двете теми трябваше да пиша, но да се отчета като редовен играч на острова  Simple Smile започнах играта, за да помагам на приятелка с подаръци и се зарибих здраво  Simple Smile
да ви кажа един трик  Mr. Green
когато е инсталиран тулбара на gamersunite, където се приемат подаръци в раздела "покани за игри" има опция да приемеш всички подаръци наведнъж с Accept all отгоре, от 4 акаунта си изпращам, например, манго( или 4 приятели ми изпращат манго). Зареждам си играта и по нормалния начин ги приемам. Но отварям в 7 нови прозореца "покани за игри" и натискам на всички Accept all възможно най-бързо. И резултата - 1 път по нормалния и 7 пъти по този начин, общо 8 пъти по 4 мангота Simple Smile върши чудесна работа за special delivery, когато строим нещо. Правила съм го и с детелинките( или май кристалните топки бяха), пращам си 6 по нормален начин и сметнах, че още 7 пъти трябва да приема по 6, за да стигна последното ниво на разширение, затова и отворих 7, сигурно и с повече може Simple Smile преди съм го правила, но отварям 3 прозореца, натискам Accept all и като приеме всички тогава отивам на следващия прозорец, но така ставаше само 2 пъти, след това не ми ги отчиташе.
Това вместо запис  Laughing
Hug smile3521 Само дето съм с GoogleChrome и барове не мога да си слагам.... Sad

# 54
  • Мнения: 4 111
Пропуснах да кажа, че това става с Мозила:)
Вчера го направих на приятелка с 15 прозореца, не беше приемала няколко дни подаръци и в крайна сметка се оказа с 600 и няколко кутии в бокса, а го направихме да събере Surf Max подаръците:)

# 55
  • Мнения: 21
А от къде го изтегли?

# 56
# 57
  • Мнения: 21
Хъъммм... Ми има разни игри но точно острова го няма в настройките  newsm78 Има FarmVille CityVille CofeWorld YoVille... А Treasure Isle...не

# 58
  • Мнения: 2 200
Хъъммм... Ми има разни игри но точно острова го няма в настройките  newsm78 Има FarmVille CityVille CofeWorld YoVille... А Treasure Isle...не
И аз така мислех, но като натиснеш "1-click gifts" и се подраждат всички игри. При мен зареждаше малко бавно.
Лилянчо, благодаря за линка!

# 59
  • Мнения: 218
Изчезнаха ми всички съседи Thinking Някои има ли представа защо,какво е станало?Дали аз не съм направила нещо?

Общи условия

Активация на акаунт