Тема за играчи в Treasure Isle

  • 7 321
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 200
С левия бутон на мишката щракаш в/у кораба. Появява се подменю. Избираш пъвата опция и така няколко пъти. После си купуваш боя, пирони, дъски, кърпи или молиш да ти изпратят и готово.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Мерси! Аз бях стигнала до момента, в който ми трябват пирони и прочее щуротии, но при тях има само бутон "селл", но разбрах, че трябва изцяло да ги събера, за да се използват.

# 32
  • Мнения: 134
i az q igraq ot skoro 9-to nivo
Predi igraeh na Mafia Wars 400 no si iztrih akaunta i sega mnooo krivo ama

# 33
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
i az q igraq ot skoro 9-to nivo
Predi igraeh na Mafia Wars 400 no si iztrih akaunta i sega mnooo krivo ama

Акаунт не мжое да се изтрие, а само да се деактивира.  Wink В момента, в който се логнеш с мейла и паролата ти, акаунта ти ще се поднови.

# 34
  • Мнения: 6
Здравейте и аз да се запиша Simple Smile от скоро я играя. Искам да питам тези неща които се строят всяко ти дава по нещо, а кораба какво дава? От всяко мога да колекционирам само от него нищо не мога, стои ми като декорация мога само да го местя, въртя и продавам.

Приятна игра на всички  Peace

# 35
  • Мнения: 2 200
Здравейте и аз да се запиша Simple Smile от скоро я играя. Искам да питам тези неща които се строят всяко ти дава по нещо, а кораба какво дава? От всяко мога да колекционирам само от него нищо не мога, стои ми като декорация мога само да го местя, въртя и продавам.

Приятна игра на всички  Peace
С кораба пътуваш до пиратските острови.

# 36
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
ЗАПИС И АЗ СЪМ ФЕН НА Treasure Isle  Вече съм на 172 ниво

# 37
  • София
  • Мнения: 4 177
ЗАПИС И АЗ СЪМ ФЕН НА Treasure Isle  Вече съм на 172 ниво
  bouquet Hug

# 38
  • Мнения: 218
Аз съм на ниво 310

# 39
  • Мнения: 21
И аз играя можете да ме добавите Simple Smile на 411 ниво съм
http://www.facebook.com/bqga1

# 40
  • Мнения: 1 902
Здравейте!Някой има ли проблем с приемането на подаръци?Като натисна приемам на поканата и ме вкарва директно в играта.Така е от няколко дена.Гледам,че и каквото съм поискала от съседите нямам нищо,за това си мисля,че проблема не е само при мен.

# 41
  • Мнения: 21
Мисля че това което си поискаш от приятелите отива направо в раницата.
 А колкото до приемането на подаръците... Смятам че когато отвориш първо играта приемаш една част от тях и когато си отваряш подаръците вече приетите те вкарват директно в играта... Може би... Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 1 374
Ами с приемането на подаръци аз лично нямам проблем. Като натисна приемам си излиза по старому екранечто еди кой си ти изпраща еди какво си искаш ли да го приемеш и ти кликваш върху YES и тогава да пита имаш ли още заявки или искаш да продължиш в играта. Явно е някакъв бъг. А имаш ли място в раницата, щото може пък от това да е проблема.  newsm78
А на вас не ви ли се струва, че от няколко дни играта ти дава на много малко хора, които са писали на стената  да изпращате неща. Пращаш 3-4 неща и почва с Oh-no... Преди като че ли даваше повече.

# 43
  • Мнения: 21
А на вас не ви ли се струва, че от няколко дни играта ти дава на много малко хора, които са писали на стената  да изпращате неща. Пращаш 3-4 неща и почва с Oh-no... Преди като че ли даваше повече.


http://apps.facebook.com/bonustreasure/?ref=bookmarks&count=0
Опитайте с това! Тук не дава Оh-no... Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 4 899
Това е най-страхотният линк, на който съм попадала досега!
AskMeWhoIAmnewsm20 newsm51 !!!

Общи условия

Активация на акаунт