Месечен цикъл

  • 10 695
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • област Варна
  • Мнения: 270
bebe26 лекарите казват, че до 3 спонтанни аборта е нормално. Химическата е вид спонтанен аборт. Има оплождане, но няма имплантация, най-често е генетичен дефект.
Само едно не ми стана ясно - нали ЧХГ почва да се синтезир след имплантацията? Как тогава хем я няма, хем има положителен тест, ама нямах нерви да се ровя в нета.

# 16
  • Мнения: 122
При биохимичната бременност все пак има имплантация, обикн. тя е 7-8-9 дни след оплождане на яйцеклетката, едва тогава ЧХГ започва да расте, но няколко дни по- късно с настъпващата менструация се прекъсва по едни или др. причини.

# 17
  • Мнения: 384
espinoza, на мен също ми се случи януари. Имах 6 дневно закъснение и положителен тест с много бледа черта, но за съжаление не се развиха нещата.

Преди седмица ходих на профилактичен преглед и доки ме увери, че така е трябвало да стане и да не се притеснявам, щом веднъж се е получило, ще се получи пак. Не го мисли много, знам как кофти звучи сега, на мен също ми беше много криво, но по-добре на такъв ранен етап, отколкото недай Боже по-нататък. И нашите бебчета ще дойдат при нас  Hug  Peace

# 18
  • Мнения: 1 298
Здравейте, момичета   bouquet
Искам да споделя, че от както бебеправим и при мен МЦ се промени страшно много. нямам обяснение, освен психическата нагласа  newsm78  По принцип винаги съм имала 28 дневен цикъл, но миналия беше 34 дни, а този - 33. Бебеправим от 3 цикъла насам и вече не знам кога да очаквам, как да смятам, и т.н. Убърках се тотално и мисля сега, след като ми мине, да посетя док, да чуя и нейното мнение...
Успех на всички  Hug

# 19
  • Мнения: 76
Здравейте Simple Smile,
За предните месеци незнам каква е била причината за закъснението, но за този вече е ясна - бремнност.

# 20
  • Мнения: 186
Здравейте Simple Smile,
За предните месеци незнам каква е била причината за закъснението, но за този вече е ясна - бремнност.
Едно тихичко чистито,леко и без проблемно бременеене. Hug

# 21
  • Мнения: 3 499
Здравейте Simple Smile,
За предните месеци незнам каква е била причината за закъснението, но за този вече е ясна - бремнност.
Честито!! ЛЕка и безпроблемна бременност ти желая и прекрасен бебчо на финала.  Hug

# 22
  • Мнения: 588
Lucky_1 Честито   bouquet
Лека и успешна бременност  Hug

# 23
  • Мнения: 86
Момичета, последно ми дойде на 22.05, но мензиса продължи само 2 дена, като после имах още 2 зацапване. През двата дни с по-силно кървене, си имах съсиреци, но не много големи, и не ми течеше толкова обилно. Преди това ми дойде на 27.04, и т.к. си мислех че цикъла ми се е изместил, защото от зимата ми идва на 33 дни, а този месец доста подрани!  newsm78 Изобщо не го очаквах да дойде толкова рано, а той подрани с по4ти седмица  newsm78 От близо седмица и повече усещам, че ми се спи и ми е отпаднало, а от няколко дни нещо като боцкане ниско долу. Мисля си за цветна бременност, но аз си имах съсиреци и всичко и единия ден смених доста превръзки.....  Rolling Eyes Знам, че за тест е дооооста рано, т.к. ми е само 9 ден след мензиса..... Може би е от промяна на времето или Бог знае какво се случва с мен!  newsm78

# 24
  • Мнения: 2 908
Значи този пост е много объркан-първо ако има бременност ще се види вече на тест-какво като са 9 дена след мензис-нали са 9 дена след "предполагаем отсъстващ" мензис-тест се прави след като не ти дойде-да предположим,че на теб не ти е дошло (нищо,че ти е било 4 дена)-сега не само,че е достатъчно време за тест,ами и предостатъчно. Колкото до бременност обаче-аз лично се съмнявам да има,щом е имало дори и 4 дена кървене.

# 25
  • Мнения: 122
Огнена стихия, прочети по-внимателно поста! Няма закъснение, а подраняване на цикъла.
Виарвам, съветвам те да се консултираш с лекар Peace Ако нямаш такава възможност си пусни кръвен тест- ЧХГ Hug

Последна редакция: пн, 31 май 2010, 02:13 от Ejika

# 26
  • Мнения: 3 695
Lucky_1 Честито и лека бременност  Hug

# 27
  • Мнения: 2 908
Според мен няма значение,че е подранил цикъла, цикъл е имало или нещо като такова и значи щом е минал е след цикъл-т.е. закъснение-четох поста-смятам,че правилно съм разбрала-има ли цикъл, значи,че после е един вид закъснение. Един месец е 30 дена,друг може да е 27...Щом има цикъл,значи месечният цикъл е приключил и след този НЕмензис има закъснение...

# 28
  • София
  • Мнения: 36 121
Момичета да попитам на какво казвате химическа бременност?
Установена по биохимичен път /само/ и   завършила  с много ранен спонтанен аборт.
 Един от признаците за хим. бременост е (-) тест кратко време  след (+) - я тест

# 29
  • Мнения: 61
denis,благодаря за информацията  bouquet
lucky,Честито,лека и успешна бременност!

Общи условия

Активация на акаунт