за мъжете и още нещо ....

  • 4 281
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35
Скъпи момичета много се радвам че тази тема се оказа интересна както за мен така и за вас. Опитах се да убедя съпруга ми да пие ФК но отказа. Няма доверие на хапчетата и предпочита натуралните витамини, а те са само краставици и домати, плодове рядко и то малко. Да не говорим че е пушач и обича да пие бира. Да не говорим че в момента ще се местим в ново жилище и двамата сме под голям стрес /най-вече той/. Дано имаме щастието в най-скоро време да се радваме на  EFP Желая на всички успех Hug

# 31
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
nik nikol, въпреки стреса и цигарите и непиенето на ФК от мъжо пак ще стане! Hug Моя не отказа приема на ФК (след като му посочих статия предоставена от момичетата тук, в която пише, че спомага намаляването на риска от синдром на Даун и т.н. сам каза, че ще си купи, аз само предложих), но я приема по-малко от седмица и разбрахме, че вече сме били успели с бебето  Mr. Green Цигарите така и не можа да спре, въпреки че намали от 2 кутии на ден до максимум кутия на 1-2 седмици, а за стреса няма да говорим, защото при неговата работа е постоянно, а покрай него и разстоянието помежду ни и при мен не е спокойно. И ВЪПРЕКИ всичко това видях 2те чертички. Нито знам кога ми е овулацията, нито нищо Simple Smile Така или иначе за момента се виждаме само уикендите и правим секс само тогава, но се получи.
С малко късмет и чести полови контакти няма как да не стане!  Hug

# 32
  • Мнения: 35
Uinen, при мен нещата са малко по-сложни защото съпругът ми отсъства по 5-6 месеца, а  е в България 3-4 месеца. За този кратък период той се чуди кое трябва да свърши по напред. Неусетно времето изтича и пак трябва да заминава.  Sad

# 33
  • Кукуландия
  • Мнения: 106
3-4 месеца са доста време за бебеправене Simple Smile Щом вечер си ляга до теб значи и резултата няма да закъснее Grinning Пожелавам ти преди следващото му заминаване да сте видели  EFP  Hug

# 34
  • Мнения: 4 428
Скъпи момичета много се радвам че тази тема се оказа интересна както за мен така и за вас. Опитах се да убедя съпруга ми да пие ФК но отказа. Няма доверие на хапчетата и предпочита натуралните витамини, а те са само краставици и домати, плодове рядко и то малко. Да не говорим че е пушач и обича да пие бира. Да не говорим че в момента ще се местим в ново жилище и двамата сме под голям стрес /най-вече той/. Дано имаме щастието в най-скоро време да се радваме на  EFP Желая на всички успех Hug

nik nikol, моят мъж има същия профил на твоя - пуши по около кутия синьо Виктори откакто го познавам /вече 10год/. Пропушил е рано - на 13-14год някъде. И той обожава бирата. Вечер може да си изпие една бутилка от 2л без проблем. За спорт и дума не може да става. До магазина ходи с колата. Храненето му е малко по-нормално, но защото аз готвя и попринцип аз решавам каква храна да влиза в къщата Mr. Green Не е пил почти никакви хапчета през живота си. И носи само слипове откакто се е осъзнал  Laughing
Направи ми 3 бебета от раз  Mr. Green Първото беше издънка, в студентските ми години. Но другите две си бяха планирани и си станаха без проблеми  Peace Само при второто не стана съвсем от раз, а на втория или третия път.
Така, че зависи от много неща. Пожелавам ти скоро да си сложиш лентичка и ти  Grinning 3-4 месеца са достатъчно време, за ад си направите бебе. Само си следи овулацията с тестове и действайте  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 35
Благодаря Uinen и Веселина дано нещата да се получат. Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 17 592
Нищо не прави особено...

# 37
  • Мнения: 21
Има едни аптеки Boots в Англия, навярно и другаде ги има. Та оттам купих едни витамини Wellman и за мен Wellwomen. Както се досещате от името са предназначени само за мъже или жени съответно. В интернет също има много инфо за тях. Според мен няма нищо лошо веднъж или два пъти годишно всеки да пие витамини, независимо дали сме напълно здрави. Витамините не са, за да лекуват. Те са предназначени за подсилване на имунната система. Определено и аз и приятелят ми сме доволни от тези витамини, някой ако има впечатления от тях нека сподели.

# 38
  • Мнения: 81
Моят мъж заедно с мен спря цигарите  smokeuu

# 39
  • СОФИЯ
  • Мнения: 44
И моят така

Общи условия

Активация на акаунт