"К" като Кипър или "К" като "карък", с лятото да дойде края на всеки дяволък{34}

  • 29 581
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1
Здравейте хора ... Как сте? Simple Smile  Аз такава настинка ме хвана след ваденето на мъдреца, че не мога да се вдигна от леглото... Нямам сили за нищо .. Sad Повръщане снощи ... охх  Днес съм малко по-добре, но хремата продължава. Мажа си носа с едно мехлемче, но се отпушва за малко ... Ако някой знае някой бабин лек, който да не вреди на бебчето, а и да не е неприятен за мен... Понеже майка ми все ми казва "смъркай солена вода бре, дай да ти капна мед в носа..." ... ама от други знам, че това е убийствен метод .. Simple Smile Не бих го изтърпяла! Във сряда си пътувам за Кипър ... Какво е времето там в момента яко някой може да ми каже ? Simple Smile Не знам как да се облека. Тук си е хладничко вече, а и може би защото съм болнава го чувствам така... 
Как мислите да прекарате събота и неделя? Simple Smile

# 691
  • Мнения: 289
snowqueenbg има едно хомеопатично спрейче Еуформбиум Композитум  Peace става за бременни и дори новородени бебета  Peace изпитан е  и в двата случая и е много добър.Освен това Осцилококцинум - за настинка,Коризалия - за хрема...според мен хомеопатията е безценен помощик в твойто състояние.  Peace

# 692
  • Мнения: 28
snowqueenbg     жегааааааааа newsm08  Nature Sunny......ами около 29 градуса е сега в 21 часа Crazy....

# 693
  • Мнения: 353
 snowqueenbg старото изпитано и безотказно действащо спрейче "Стеримар" ,на нас само това ни помага  Peace
Приготви се като излезеш от летището в Ларнака да те "удари" вълна от ужасно топъл въздух и влааааггггаааа и жеееегггггаааа  ooooh!
С малко повечко късмет може и да духа силен вятър,ама каква ти  полза  Mr. Green Абе луда работа,ама нема как  Crazy  

  Лека вечер мацки   bouquet

# 694
  • Мнения: 903
УЙ-ляляяяя колко много сте писалииии Crazy Whistling едвам ви изчетох...някъде може и да съм минала леко по диагонал, ама съм страшно уморена Rolling Eyes

Пепит, живо и здраво да ти е мамито newsm59 и още дълги години да ти е в помощ, а и другарче, с което
да се подкрепяте в трудни моменти (дай Боже, те да са рядкост) и да споделяте щастливите! Весел празник! Tada
Кати, сутринта в бързината пропуснах да пожелая успех в новото начинание!  bouquet

Весич, дано мъжО да не те бий много за бастисания панталЬон smile3560 tooth ...иначе и аз като Анчето недолюбвам срещите с ютията 1ironing #Silly  - свеждам ги само до дрехи, които наистина изискват гладене Peace 

Цветюхче, в скайпЕто ти казах каквото имах, затова сега само много  Hug Kissing Heart Hug Kissing Heart Hug

А сега, мацоранки, да си дойда на думата... bowuu.. На темичката й се види края, във връзка с което...
шЪ вА замолА най-учтивУ да предлагате заглавия за следващата Mr. Green

Също така новопоявилите се мадамки да ми свирнат тука, в случай че възнамеряват да са редовна част от скромната ни онлайн дружинка, та да ги включа на 1-ва страница и да не пропусна някоя Peace В момента се сещам за snowqueenbg (апропо, миличка, пожелавам ти бързичко да се оправиш и до сряда /до полета/ да си вече кукуряк Mr. Green), МиаГиа и Амели, но имаше поне още две мацки, та да не ги търся страничка по страничка назад, молИм да потвърдят присъствие Wink

Сега, прекрасни, ви пожелавам лека ноЖД! newsm47

# 695
  • Мнения: 8
snowqueenbg Моят мъж винаги, когато има хрема ме кара да му капя в носа прясно изцеден сок от лук #Crazy На мен обаче ми изглежда ужасно противно и садистично Sick Той твърди същото, но твърди и че носи моментално и трайно облекчение Rolling Eyes
А момичетата вече са те осведомили за времето - тук е жегаааааа sweating
.... а аз за БГ май да си взема  newsm78 едно балтонче tooth подозирам, че ще ми се стори куча студ cold

И за всички които следиха моите днешни гладачни изцепки ще разкажа и края на историята вместо приказка за Лека нощ bowuu
... та прибра се моята мила половинка от работа и ме пита как ми е минал денят и аз  ooooh!.... нали така.... хъката-мъката Tired... еми ....  newsm78 така и така.... абе с две думи "Вече нямаш любим панталон" Embarassed
"Не е вярно" отговаря ми той спокойно и уверено. Аз вече настръхнала (щот' си мисля, че той си мисли, че го бъзикам) размахвам злополучния панталон, като за по- достоверно съм си провряла ръката в прогорената дупка af а той седи срещу мен и умира от смях hahaha После става, отива до гардероба и вади от там абсолютно същия панталон Shocked smile3544 Направо ми се събраха очите #Crazy Да вземе моля ви се предвидливият му човечец да си купи два абсолютно еднакви панталона smile3555 за да не се налагало в подобна на днешната ситуация да изпадаме в излишни стресове tooth и за да ме хвърли тотално в оркестъра тържествено заявява, че още в понеделник ме води да си избера нова ютия (че старата отдавна плачела за изхвърляне) smile3517
.... та ей так'виЗ ти ми работи ми се случиха на мен днес. И после ми разправяйте, че нямало добри феи, които понякога се сещат да ни поръсят с вълшебен прашец babydust7

Лека нощ и сладки сънища на всички Heart Eyes

# 696
  • Мнения: 28
вес не се губи от линия... Praynig...днес бая се посмях с теб hahaha

пеп,цвете,блонди,мис каприс,снежна моме Mr. Green.....всички гуш Hug Hug Hug Hug

# 697
  • Мнения: 903
Гутен сабахлен и бите закускен плюскен... Mr. Green


Вес, я какъв далновиден бил твоят мАж Whistling  пък и с нова УЙтия ще те обзавежда Whistling...., остава да заяви, че лично ще поеме и гладенето 1ironing и тогаз`вече наистина ще повярвам, че някоя фея си е изтърсила вълшебния прашец отгоре ти smile3560

Анче, Hug

Хайде, девойки, нахрантутени сте Mr. Green - да не кажете, че гладна мечка хоро не играй smile3560...
отпочвайте да мислите заглавия  ideauu
Оставям ви засега с пожелание за...

# 698
  • Мнения: 8


Ето така ме събуди днешният ден....
Пия си сутрешното кафе и се кефя на дъжда, който вероятно ще спре след малко и отново ще зажегли слънце.

Блондич моменталически се отзовавам с две идеи за заглавие Peace

И във Кипър, и в БГ, винаги е най-добре, със приятелите стари - на раздумка и кафе.

В Кипър лятото не си отива, а в БГ е есен красива.

# 699
  • Мнения: 289
Добро утрооо!

Блондии мерсажжжж поли за брекфасата  Mr. Green  Hug

Аз имам и аз тоз път муза за заглавие :Кипърски копелес и БГ момета,тука се събират да участват в  мохабета

Весиии много интИресна случка,чак се изненадах и повярвах,че има феи  Mr. Green

Оставям ви....весел ден!

# 700
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ОООООо раздвижване по редиците гледам Party Flutter
Включвам се само със малко заглавийца  Mr. Green.....и утре ще пиша по подробно Whistling
1. В Кипър с песен БГ листенца броим на есен....... Flutter
2. Кипърски клюкинки с репортери от Бг и всички европейски страни....... Joy Sunglasses
3. Малки Кипърски тарикатки и много други приятелки сладки... Hug
това ми роди уморената главица ......до утре момичета отивам да готвя бърза вечеря и после по легълцата bowuu

# 701
  • Мнения: 1
Здравейте мами, Simple Smile ето ме отново тук ... Цял ден се въртя покрай наще... майка ме глези постоянно ... "това да ти направя, това да ти купя, какво искаш да ядеш... " и т.н. и тъкмо сега се прибрах в нас и видях какво сте писали ... Тук е вече хладничко и хората са с връхни дрехи, казват, че до края на месеца още ще е сравнително топло и после ще се захлажда.... Добре, че няма да съм тук - много мразя студа ... Но и жегата смесена с влага не обичам Simple Smile
  Vesy 75  , това капки лук е като капки лимон Simple Smile Не мога все още да се реша на това. Мъжа ти явно е хард и го изтърпява. Мъжете в това отношение са по-устойчиви. Simple Smile
  Miss Blondy , благодаря ти мила, дано наистина до тогава да ми се оправи хремата, че не искам да го пренеса на моичкия.
  Miss Caprice , ooo това е като солената вода, майка ми го е използвала за племеничките ми ... Simple Smile гррр...
  Cveteto, има ли го това спрейче в Кипър и на каква цена е, щипе ли? Simple Smile Изобщо ако ми кажеш цените на тези лекарства ще съм ти много благодарна ..   bouquet
  Анче - Галче ,   и на теб гуш от мен ... Само да не те заразя, няма да си го простя Simple Smile  Hug
 
Ще съм ви много благодарна ако ми кажете как стои въпроса с майчинството в Кипър ? Simple Smile Не съм работила там дори и един ден ... Simple Smile В Бг. още не съм си напуснала работата, водя се неплатен отпуск. Мъжа ми няма осигуровки Sad , шефа му го заплашва, че ако задвижи този въпрос ще му намали заплатата ... Sad Тъпанар! Как мога да взема майчинство там, някакви помощи ... ?


# 702
  • Мнения: 28
за бързо....снежно моме... Wink...не съм сигурна на 100 %...но май няма да имаш право на майчинство от тук...но може да си го взимаш от БГ...нали работиш там newsm78

Последна редакция: сб, 02 окт 2010, 21:00 от Анче(Галче)

# 703
  • Мнения: 289
snowqueenbg за да родиш безплатно в Кипър трябва да си осигурявана там,но не знам дали 6 или повече месеца или мъжът ти(сключен брак) да е осигурява.Също така сте регистирани като постоянно пребиваващи(отнема 2 месеца някъде за европейски граждани)...
За майчинство обаче ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ти самата трябва да си осигурявана.Там е 4 месеца само майчинството.
 за хомеопатичните намират се по-трудно в Кипър,но аз там не съм търсила...Но са единственото което може да приемаш като бременна без никакви рискове(освен парацетамол де),разбира се като е спазено предписанието Peace
 Спрейчето е много приятно.Аз също мразя капки и т.н.,но това е много приятно...Коризалията е около 2-3 лева блистера,но са доста хапчета вътре(смучат се,както всички хомеопатични),Осцилококцинума е по скъп,но не помня колко точно.Според мен са допустими цените.Давай сега по бабешките методи - чайчета,но внимателно с билките,мед с лимон,почивка и сън...дано скоро се оправиш  Peace

# 704
  • Мнения: 119
Ехоооооо? Отсъствие писал ли ми е някой  Wink? По извинителни причини не съм писала, така че да ме изтриете от черния тефтер.
Не знам дали споменах, че докато дойдохме и настинах на 44+ градуса. Таман да се оправя и взе , че ни нападна некаква гадина #Cussing out. Оказа се, че са акари в матраците и такова чесане и драпане падна, направо не ми се разказва. Все още не сме ги преборили напълно, но усещам че ни оставят на мира (мен и Инес).
Катюшо, браво за новите идеи и реализацията им! Успех! Във вас не се съмнявам, важното е да намерите и подходящия персонал.
Веси, партизанке в нелегалност  Laughing , толкова активност за един ден, заслужи си титлата "ударник" ! Ако не ти върви с ютията, поне ще ти върви във форума  Laughing, а със сигурност ти е провървяло на мъж! Толкова предвидлив и добричък! Да не е зодия дева?  
Анче, мързеланке, това твое състояние май е заразно, че и през нета хваща  Joy Мен ме мъчи същата болка, играя си на "примъъъъъъъъък-отмъъъъъъъъъъък" . А за температурите направо ви завиждам - снощи в 23.30 тук беше 36!!!!!!!! А на обяд като ходя до даскалото на моменти в колата ми показва 48*, което не е абсолютно точно разбира се. Ох, искам дъжд......
Цвете, това обратно броене на дните е много мъчително   Sad Ти поне си търпелива и разумна, имаш две дечица като слънцето и луната, да ти топлят душицата денонощно! Още малко, още мъничко, ама много мъничко, даже не остана вече  Heart Eyes
Блонди, как сте вие с Лорка? Успяваш ли да се пребориш с вятърните мелници в Бургас, ти рицарке наша ? Възхищавам ти се на организираността и дисциплираността! А толкова енергия откъде намираш? Да не би там от нефтохима да ти пускат на аванта  Wink
Заглавие не ми ражда мозъчето гладко, но вече си харесах от предложените Peace
Пепитка, да ти е жива и здрава майчето! Тя е незаменима!
Сноукуин,   welcome и лека бременност ти желая! Би ли разяснила повече около работата/ситуацията на мъжа ти. Защо не му плащат осигуровките? А квартира, кола или някакви други допълнителни облаги има ли? На него харесва ли му работата? Квартирата ви на комуникативно место ли е - магазини, фурни, паркове и т.н има ли в близост? Ти ще имаш нужда от това.

Лека вечер на всички неспоменати поименно, но трябва да бегам да приспивам малката, че нашата седмица започва от неделя.

Общи условия

Активация на акаунт