"К" като Кипър или "К" като "карък", с лятото да дойде края на всеки дяволък{34}

  • 29 534
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 289
Добро утро и от мен!

Винаги щастливка си,че чуваш това добро утро от това прекрасно същество всеки ден!Страхотна е!

Дани напълно те разбирам.Андрей ме светна за какви чудеса става дума..Наистина под 500 не се намира,но и тези за 500 са под всякаква критика.А това с училището и приятелчетата е най-неприятният момент  Sad Дано изкочи нещо,наблизо до вас.Все пак щом не ви притискат е хубаво.Стискам ти палци!  Hug Hug Hug Hug
Веси айде бягай се разведрявай.Сега ти е паднало !  Laughing и мерсаж за кофито   bouquet

# 721
  • Мнения: 36
мамита, здравейте  Heart Eyes
и след дългото ми отсъствие все сте си същите весели сладурани. радвам се! ние бяхме на почивка в пафос......... и беше п-р-е-к-р-а-с-н-о!!!!!! ако някой иска да му препоръчам хотел, веднага ще го упътя към този, в който бяхме. супер беше!
имам едно въпросче отностно захранването на бебчовците. на нас скоро ще ни е време на въвеждаме глутена. вие как постъпихте? директно с farine lactee-то ли или с някаква друга каша преди това? много имам нужда да споделите, че съм в голямо чудене!
благодаря предварително и много хубава седмица ви пожелавам!

# 722
  • Мнения: 903
Аууу, голяма каша с тия заглавия настана #Silly  ей сагинка пускам опцията за промяна на гласа, че е`го де 50-та страница smile3560

Амели, добре завърнала се от почивка, а на тебе, Весич, приятна ти тепърва предстояща такава! Mr. Green Hug  
Между другото пак ме разби с тоз`прозявко-протягящ се котак rotfImbo

Цвети, гледам доосвежила си си подписа Wink  много е готско това "бузан-цицоман"  angel008

Дани, наистина много е неприятно като влезеш в такава серия от ядове, ама какво да се прави Rolling Eyes Друго не мога да ви пожелая, освен успех с намирането на добра квартира fingerscrossed , а ти гледай да не трошиш толкова нерви и да заслабваш, че съпружето ти да не се жалва пак, че го правиш страдалец от към... bombs newsm65 .., че те мъжовете и след сукалческа възраст си остават неизлечими цицомани  Wink

Девойки, оставям ви засега...вижте как ще си менкате вотовете, щото следващото ми включване вероятно ще е за пускане на новата тема bowuu

# 723
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Аз съм тук да знаете Mr. Green
Ама работа имам и не мога много много да ви обърррррна вниманине Blush
обаче не можах да подмина .....влизайки да гласувам  Mr. Greenпитането на
Амели Първо каша Ванилия с ориз ....После плодови с 3 плода.....после плодова с 5 плода ....и чак тогаз Фарин Лакте ......аз така съм правила преди годииииииини ..... Peace..нека да се изкажат и другите по скорошни мами на бебенца Peace
Дани така или иначе малкия догодина ще е в друго училище ......по добрия вариант е да попиташ в кое ще го преместят и да търсиш под наем нещо в този район ......защото и аз точно по тази причина го оставих в старото му училище пък къщата която купихме е бая далечко нооо после гимназията в която ще се прехвърли догодина е точно срещу къщата ни  Mr. Green.....какво ще кажеш?
Веси ваканция newsm78
Винаги ееееееееееееееееееееееееее на мама сладката принцеса казва най сладкото КАЛИМЕРА Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ще знаеш Hug....
Анче как е мързела душа ....... Joy Joy
Аууу, голяма каша с тия заглавия настана #Silly 
Блондюхче, еееее не ми казвай че си се уплашила .... Crazy че тъкмо си мислех другия път четири пет да нащракам Twisted Evil Twisted Evil

А пък аз да ви се оплача днес така ме боли тиквата ....паркирали са ми два компютъра ...единия на едната фирма ....другия на другата фирма .....и мене чакат и двата Mr. Green.....ееееееееееей боже разногледа ще стана да знаете Naughty Crossing Arms

# 724
  • Мнения: 903
Аууу, голяма каша с тия заглавия настана #Silly  
Блондюхче, еееее не ми казвай че си се уплашила .... Crazy че тъкмо си мислех другия път четири пет да нащракам Twisted Evil Twisted Evil
Аааа, Катюхин, 4-5 сакън! newsm65 То не е до плашене, ами се убеждавам за пореден път /щото и преди време така се беше случило, че пусках опция промяна на вота/, че има ли повече от 5 предложения за заглавие, гласовете се разпръскват и изравняват, щото и като брой хора списващите /респективно гласуващите bowuu/ тук  не сме много Whistling

Хайде и аз си чейнджнах вотеца Mr. Green та да видим smile3560

# 725
  • Мнения: 0
Ха здравейте и от мен Hug Hug..доживях и аз да се включа

Първо да ви благодаря за хубавите пожелания към мама newsm51....празника мина чудесно,но като се започнаха тези рожденни дни,петък,събота и неделя изкарахме общо 7 Mr. Green,децата много доволни естествено,на на мен ми се зави свят Innocentот обикаляне

Веси..ваканция  Peaceстрахотно и аз искаммммм,но немаааааа Joy

Кате ..успех и от мен в новия бизнес Peace,дано всичко потръгне както сте си решили Peace..
Винаги... голяма сладурана Инес,..най-нежното и сладко калилера Hug Hugгунки от нас-->за вас Hug Hug

Блонди,а твоя Ози,не се ли протяга така сладко newsm78..да му щтракнеш едно smile3509...азгласувала newsm10

Дани
   хазайката ни съобщи, че наскоро оженилия и се син, който има бебе на 15 дни, иска да се нанесе в жилището, където сме ние сегааааа! Хубавата новина е, че не ни притискат да се изнесем скорострелно и че от онази вечер до днес съм с 2 килца по-лека  Laughing
...и аз го приживях това преди 5 години...абсолютно същото оправдание ми даде моята хазяйка,но с тази разлика,че искаше да се изнеса до месец #Cussing out,и какво се оказа после,че сина и изобщо не иска да идва в къщата,а я наеха с по-висок наем Mr. Green...и аз бих те посъветвала
така или иначе малкия догодина ще е в друго училище ......по добрия вариант е да попиташ в кое ще го преместят и да търсиш под наем нещо в този район ......защото и аз точно по тази причина го оставих в старото му училище
Peace Peace Peace Peace и на мен у-щето ми е на 15 мин.,но пътуваме всяка сутрин,няма начин Whistling

Анче...мързел,каиш та гони hahaha...бря да не си на заразила всичките newsm78,и при мЕнЯ нЯщо такова се тътри,да видим какъв лак Ще дирим Heart Eyes

Амели..1)оризова каша-не е много вкусна,но на бебетата им харесва,аз я правих в началото в беберона,докато се захрани и после с лъжицата Peace..2)фарин лактето--тя е вкусна и до ден днешен си я хапва,и накрая плодовите...но като я захраних малката в началото, запонах всичко наред да и давам след това,не е кой знае каква разликата в кашите,щом си я захранила веднъж Peace,а да не казвам,е от 4-ти мес.ядеше-пиеше  прясно мляко с бисквити Heart Eyes,понеже не искаше нищо друго и плачеше от глад ooooh!,а от 6-я мес. я захраних и със домашна супа Peace...както си прециниш сама,но ако слушаш педиятрите тук,скоро няма да я захраниш...те почти до годинка не дават нищо да ядат бебетата Mr. Green...и след годината започват суууувлите hahaha hahaha

милички на всички приятна и спорна седмица

# 726
  • Мнения: 8
Пепит, тоз' котак гледа сякаш и на него не му дават от сувлата Joy hahaha

# 727
  • Мнения: 0
 Добро утро, милички! Благодаря ви за разбирането!
  Кати, ние сме се спрели на варианта, който ти предложи и търсим нова квартира в околността на гимназията. За момента 2 места сме намерили-едното е апартамента на хазаите на сина(в който той е под наем), а другото е къща, която още не сме разгледали, но мисля, че няма да наемем,т.к. над нас ще са хазаите,а те имат 3 деца и ще стане пълната лудница!!!
  Пепи, предполагам, че не ни будалкат за желанието на сина си да живее в къщата, където сме...Знам, че са на една заплата младите и ще им е по-лесно да не плащат наем, особено сега като имат и бебе. А и ходихме да видим апартамента, в който са(точно до Гимнасиото ни) и виждам, че имат желание да се оттърват от този голям разход за момента! Друг е въпросът, че ще им се наложи да правят сериозен ремонт тук, а те не са наясно с това! Все пак от 17 год. този етаж го дават само под наем и освен едно боядисване, заради нас, май нищо друго не е правено! Но да си берат грижата...
 С 2 думи, търсенето продължава и дано скоро изникне добра оферта, че се притеснявам много вече.
   За сега толкова от мен, поздрави на всички новодошли(мисля, че имаше такива, но не съм чела нищо напоследък, за което ме извинете  Embarassed) и весел ден!

# 728
  • Мнения: 8
Дани, успех в търсенето на нова квартира Peace

Аз се занимавам с последни организации около пътуването afwitch и не мога да вися много тук Embarassed Току-що се чекирахме за утрешния полет Twisted Evil, избрахме си места в самолета Twisted Evil и си разпечатахме бордните карти с цел да избегнем километричната опашка на check-in гишетата. Да живее интернет  superuu

Определено ще се опитам да намина отново до довечера, но ако не успея, моля пожелайте ми леко кацане от сега wait

# 729
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Де сте бря Thinking
или пестите място или ви мързи Mr. Greenкакто и да е  Heart Eyes
Пепи ааааа не трябваше да видиш погледа на майка като отидохме за първи път на педиатър заедно ...... Twisted Evil......тя от старата гвардия дето си ги захранват от втория месец с бисквитки и до една вече ядем всичко .......и преглеждайки детето педиатъра заявява че кърмата на бебето е абсолютно достатъчна до шест месеца ........ Naughty...При което майка се изцепва на български........МОООООООООЛЯЯЯЯЯЯя Shocked..... Shocked Shocked
Дани скоро придружавах една приятелка за оглед на един апартамент който искаше да наеме .......това което описваш е направо слънце пред това което видяха очите ми ..... #Crazy......то че беше стар беше ама обзаведен с мебели от времето на баба ми плюс насложили и каренца от тия плетенките...уж за декорация Mr. Green......ииииии наем 500 евро Shocked Shocked......същия тип обаче на една от главните улици видяхме ....наем 700 евро
Веси......Приятно и безаварийно пътуване от мен .....най най най лекото отлитане и кацане.......най най най добрия пилот....най най най любезните стюардеси ......  bouquet.......ама за всеки случай я си хвърли една чашка с водица на пътя преди тръгване Peace

# 730
  • Мнения: 28
вес лек път и меко кацане Mr. Green Sick

# 731
  • Мнения: 28

Пепи ааааа не трябваше да видиш погледа на майка като отидохме за първи път на педиатър заедно ...... Twisted Evil......тя от старата гвардия дето си ги захранват от втория месец с бисквитки и до една вече ядем всичко .......и преглеждайки детето педиатъра заявява че кърмата на бебето е абсолютно достатъчна до шест месеца ........ Naughty...При което майка се из цепва на български........МОООООООООЛЯЯЯЯЯЯя Shocked..... Shocked Shocked

...аз захраних Анжи и Николски на 5 месеца с каша...оризова-ванилия Peace....и така..после плодова и фарин лакте Peace...на 7 месеца готвено -супи най вече...на 9 мес...детска кухня...българска Wink......аз съм ЗА  bowuu късното захранване ..което е след 5 месец..... Peace...ако бебчо сучи...да сучи до тогава докато мами има мляко..колкото повече толкова по добре Peace...но съм и малко против след годинка да сучи Crazy....и ВСЯКО ДЕТЕ ИНДИВИДУАЛНО..ВСЯКА МАМА И ТЯ... Heart Eyes  amelie...УСПЕХ Wink Peace

# 732
  • Мнения: 289
vesy75 Лек полет и дано се видим  Hug
Амели и аз след като кацнем в Кипър ще захранвам бебо.Сега е само на кърма,мисля и твойто бебче е на тази система с късното захранване  Hug  Peace На място в Кипър ще мисля с какво да започна в зависимост от това какво има на пазара,но аз не бързам.Според личната ми консултантка по кърмене(от Ла Лече Лига) ,до края на първата годинка нито едно хранене не е хубаво да се замества изцяло от твърда храна  Wink

# 733
  • Мнения: 0
Веси..лек полет и от мен Hug Hug Hug

Пепит, тоз' котак гледа сякаш и на него не му дават от сувлата Joy hahaha
Joy Joy Joy.миии те бебешоците я уллапалииии #Crazy #Crazy и за него не останало нищо Joy

Дани..успех в търсенето на квартира Peace...дано намерите нещо изгодно,че както са ги подкарали тез наеми в таз криза newsm78 newsm78 newsm78лоша работа

между другото ако някой знае изгодно студио с обзавеждане,и каща най-малко с 2 стаи,без обзавеждане  под наем в Л-ка да свирка Hug Hug

Цвети,та твоя Бузанчо само на кърма ли е newsm78 newsm78бря машала Peaceхич не му личи Heart Eyesпу-пу-пу...да не му е уруки Heart Eyes

Анче Hug

Блонди..кога ще ни изненадаш???? newsm78..

аз май ще пропусна началото на новата темичка Mr. Green..вчера по спешност на оперирали племеницата,...изкарали са и киста колкото пипон Shocked ooooh!..днес ще ходим на свиждане



Кате..незнам погледа на твоето мами Shocked Shocked Shockedкак е бил,но ако беше видяла погледа на педиатъра,когато преглеждаше малката и тя се разрева Cry и той каза да я нахраня..и като изкарам биберона с бисквитките Mr. Green Joy...и той като започнааа #Bad Talk...не питай...ама и аз как забравих да не слагам бисквитки,да не ме хока Joy...е каза каквото имаше да казва ,аз се съгласих smile3521,и в къщи по стария метод Heart Eyes,само и само да не плаче бебето Peace

на всички Hug Hug Hug

# 734
  • Мнения: 8
 Hug Hug Hug Hug Hug
Много ви обичам всичките Heart Eyes голяма сте ми подкрепа  bouquet

П.П. Пепит бързо възстановяване на племенницата Peace Praynig

Общи условия

Активация на акаунт