С бебе на море?

  • 25 136
  • 245
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 61
Водили сме дъщеря ми на море на 7,5м. и на 1г.8 м., все август месец, не сме имали проблеми и определено ми беше по-лесно, когато беше по-малка...
И ние така като вас,при нас проблемът беше че нямаше на кого да я оставим Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 9 468
За пръв път заведохме дъщеря ни на море,когато беше на 7 месеца!Отрази и се доста добре Peace

# 32
  • Мнения: 1 059
Нашият батко беше на около 6 месеца когато го заведохме за първи път на море. Планували сме и бебчо да заведем тази година  Simple Smile

# 33
  • Мнения: 84
И ние юни отиваме newsm44 newsm44 1strollerБебо на 10м,кака на 4г. и двамата за първи път.Дано вси4ко е ОК.На елените сме за по-удобно-ще видим как ще е.Ще напълня чантата с храна и лекарства и напред!

# 34
  • Мнения: 1 415
Ние заведохме нашия син, когато беше на 3 месеца и му се отрази много добре, нощем започна да спи непробудно чак до 9ч. сутринта без да се буди за нощно хранене.

# 35
  • Мнения: 989
Малкият го водихме за пръв път, когато беше на три месеца. Не сме имали никакви проблеми. Млякото му приготвях с минерална бебешка вода. На плажа спеше под чадъра. Водехме с количката. Вируси не е хващал.

Ходихме последната седмица от август и първата от септември. Времето беше страхотно - достатъчно топло за плаж, без адските горещини, водата също беше топла. Нямаше тълпи от хора, с които да се чудиш как да разминеш количката. Няма "кърпа върху кърпа" на плажа.

Пътуването също мина добре. Правихме една почивка, за да хапне и да си отпочине от седенето в столчето.

# 36
  • Мнения: 4 190
Най-хубавото ни, безпроблемно море с детето беше, когато тя беше на 3 м. Кърмех я, никакви притеснения откъм хранене. На плажа - под сериозна тента. Изкарахме 20 прекрасни дни.

# 37
  • Мнения: 235
Края на юни мислим да сме там  Simple Smile Единственото, което ме притеснява малко повече е пътуването... и голямата ни количка, че още е малка за лятната.  Peace

# 38
  • Мнения: 567
Няма никакъв проблем. Спазвай добра хигиена и се пазете от жегите. Иначе това е най-готиния момент и последна възможност да си починете,докато е още само в количката  Simple Smile

# 39
  • Мнения: 6 362
Голямата ми дъщеря беше на 9 м., когато я заведохме на море за първи път.
Синът ми беше на 5 месеца. Малката ще е на 4 м. тази година.
Никога не сме имали проблеми, а съм убедена и че ходенето на море (ходим за дълго време, на къмпинг, по цял ден са навън) подсилва имунитета и закалява децата.
Не си спестяваме плажа. По-добре на сянка на два метра от прохладната вода, отколкото в задушния, прашен и изгарящ в лятната жега град.
Както са писали и другите - по-лесно и безопасно е на море е с бебе под годинка, което си седи/лежи в количката и яде само мляко/пюрета, отколкото с дете на 1-2-3 години, което вече е на обща кухня и когато вече ходи - трудно можеш да го "вържеш" да стои на сянка, да не яде пясък и миди, да не се опитва да избяга по плажа или към водата и т.н.

# 40
  • София
  • Мнения: 5 079
Въпрос на личен избор и въприемане на нещата. На мен ми е "леко" непонятна следната гледка - (1 - 2 - 3 месечно бебе, облечено, омотано, закътано на сянка, но видиш ли... закарано на плаж Mr. Green), някак си не ми се връзва, има си време за всичко...
На море за първи път заведохме баткото на 1г и 3м, малката ще е ЖЗ пак на толкова, когато ще открие сезона. Grinning

# 41
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
...На мен ми е "леко" непонятна следната гледка - (1 - 2 - 3 месечно бебе, облечено, омотано, закътано на сянка, но видиш ли... закарано на плаж Mr. Green)...

Облечено и омотано?! Не съм попадала досега на подобни гледки- всички бебета, които съм виждала по плажа, са били или само по памперс, или най- много с някое боди.

Тази година, живот и здраве, планираме почивка с бебето, което ще е на 6-7 месеца. Не се притеснявам от нищо. Дотогава все още ще е предимно на кърма; памперсите, количката, чадърчето и всичко ще е ок.

# 42
  • София
  • Мнения: 39 876
Ето 1вия досега на сина ми до морето и пясъка. На 2месеца беше, силно казано беше, че се е плацикал в морето и е бил на плаж Simple Smile

# 43
  • Мнения: 164
Ние мислим или тази или другата седмица да я заведем на плажа.Мисля че рано сутрин или след 17 часа е добре за детето-нека се калява.

# 44
  • Мнения: 1 677
Заведохме за първи път сина ми на година и три месеца, а дъщеря ми на осем месеца на море, на децата им беше добре и не са боледували по време на престоя ни там.

Общи условия

Активация на акаунт