Отговори
# 720
  • Мнения: 1 252
Ние сме на спагети със сос Болонез.
А към пържолите с гъби и синьо сирене в йенска тенджера може да се добави и сметана и стават фантазия.
Оставила съм я да почива. Подозирам, че нервите ще ме треснат преди лягане.

zuri , мен ме тресоха сутринта! Не постигнах нищо скарвайки се със съпруга ми
Нали все пак знаете всички тук , че децата збаят нещо.
А при мисълта , че нищо не знае и не може едно уравнение да реши?
Ккаво да правя?
Безсилна съм .
И елка ще може да ползва, и повече време му се дава...
Каква полза като не знае нищо и съм се примирила с двойка.
 А аз ви чета  от самото начало .
Вашите деца знаят!  Hug
 А моя на втори модул няма да се явява. не може да реши и една задача. Спокойно.
Желая успех на всички.
Дано този пост ви успокои защото нервите сега не помагат на децата , а напротив.

Аз готвих мусака Grinning

# 721
  • Мнения: 68
А мен вече спокойствието започна да ме напуска! Досега се въздържах да споделя безпокойството си, за да не всявам паника, защото знам, че всяка една от вас е силно притеснена. На нас математиката изобщо не ни е силната страна. Решава повечето задачи, но на последния пробен изпит положението беше много зле.
Той обаче е много спокоен. Прибра се от урок вир вода, беше много весел, взе топъл душ и сега се киска с приятелите си в скайп.
Ще положа усилия да не му предавам безпокойството си.
Желая успех на всички дечица утре, спокойствие и концентрация!
И благодаря за позитивизма, който цари тук!

# 722
  • София
  • Мнения: 802
Хора, реши я задачата чавето ми! Дори намери 2 решения, в последния момент се заблъска с книгите по главата и заговори за някакви вписани окръжности  Joy  Нещо явно му е изчезнало от мозъка за момент,каза, че наистина не била трудна. Моля се само да не стане подобно нещо и на самия изпит... ама нали точно затова се тормозим до последно със задачи, та дано да си припомни всякакви казуси.

За вечеря ще имаме... не ми се смейте само  Laughing - докопахме ръчен хляб, не мога да ги откъсна моите от него. Но аз отдавна съм направила няколко буркана с перла, та през цялата 'сесия' момчето я нагъва с голям апетит.

# 723
  • Мнения: 11 607
За вечерята да си кажа и аз - ще има топъл домашен ръчен селски хляб с кюфтета, картофки и салата. Сладолед за десерт.

Не знам(простете ако вече е обсъждано), но....за утре - освен син химикал какво още друго имат право да носят на матурата?

# 724
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Не знам(простете ако вече е обсъждано), но....за утре - освен син химикал какво още друго имат право да носят на матурата?
пергел, линия, транспортир, триъгълници, моливи, гума, острилка

# 725
  • София
  • Мнения: 2 361
Аз съм ваш'та леля , ще му стискаме палци на синчето да се пребори.
Успех на всички дечица и да дадат максимума от себе си!
Вече имам и друго пожелание да няма гафовеи недомислици както по БЕЛ!
На първа страница е написано - линия, пергел, транспортир, молив, гума.

# 726
  • Мнения: 16
Здравейте, мами! До сега бях пасивен участник - т.е. вие си пишете, аз ви чета и след това преразказвам на "домашните животни"...   На всички им стана вече много интересно и само питат има ли нещо ново. Бяхте ни изключително полезни с всички информации, които споделяте, за което имате огромно БЛАГОДАРЯ. След всички трикове, които разучихме за "кръговото" решаване на първи модул и за попълване само на една буква от останалите нерешени, само ни трябваше линка на Yellow към "6+" и  се метнахме да "решаваме" тестовете... Дъщеря ми за 2 мин "изкара" 3.40 по мат. само с отговори "С" и по  БЕЛ за още 2 мин. - 3.25 само с отговори "В" !!! Коментарът й беше: "Е, аз приключих с притесненията! С този резултат със сигурност ще ме приемат в ТОХ! И за следващите кандидатствания ще пускам и аз рецепти на майките Grinning  Grinning  GrinningСтискаме палци на всички за утре, желаем спокойствие и късмет на децата и здрави нерви на майките. ОЩЕ СЪВСЕМ МАЛКО ОСТАНА.... newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17 newsm17

# 727
  • Мнения: 804
Хи хи,много ви се радвам на идеята за менюто.  Laughing Ние също имаме рибка и топъл хляб,жалко само,че седмокласника не обича особено риба (Везна,какво да се прави.Не е като майка си водна зодия.) Обаче от доста време насам набива орехи с мед и дано това му помогне утре. (Тази комбинация я дават за развиване на мозъка)

Искам да пожелая на всички външно оценявани успех утре,а на майките им по-малко нерви и да се наспите тази нощ. Умни са ни децата,все ще изплуват напук на опитите на министерството да ги потопи в невежество.

# 728
  • София
  • Мнения: 802
Аз съм ваш'та леля, не се гнетИ напразно. Знаеш ли, често ние самите не дооценяваме способностите на децата ни. Когато са нашите, все сме едни супер-перфекционисти... Ще се справи и твоят сладур, няма да се отчайваш така!   bouquet  В краен случай, научи го как да играе по-умно на 'тотото',което обсъждахме по-горе. И - СПОКОЙНО. Ще те изненада приятно, ще видиш  Hug

Мама Цоцоланка, триъгълник, транспортир,пергел,молив. ВОДА задължително! Ще ги убия просто ако и на математиката не дадат почивка между модулите, това вече ще е целенасочено унищожаване на психиката им  #Cussing out

# 729
  • Мнения: 1 252
Нищо друго , мойто с елката е изключение- не се подвеждайте.
Има документ издаден , че има право, но като не знае къде да я ползва? Rolling Eyes

Това , кото е написала Зури

Дано , Дано
Ще играе на "онче - бонче" Mr. Green

Много ми се яде шоколад! , много  bouquet
Все се заричам да не поглеждам тук...


# 730
  • Мнения: 910
бих добавила и Валериан ,щото не се знае на кой повече му се отразява напрежението - родителя или детето ,моят обаче е спокоен до заспиване чак ,сега излезе ,след като спря пороят който се изсипа в Сф-ще ходи в Борисовата градина-сигурно  е пълно с утрешни кандидат-гимназисти

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Лелеее докато се включа и сте изписали темата  ooooh!
Днес бяхме на празника на гр.Асеновград , пя Тони Димитрова! Много я хаесвам - сърцата жена!

Сега на сериозната тема квесторите. Аз както ви споделих не оставих нещата само с възмущение. Обадих се на експертката по математика за Пловдив. Тя искрено се възмути и обеща, че отново ще наблегне на директорите, че трябва да разрешат децата да пишат върху тестовете. Даже ме помоли за обратна връзка Peace Съветът ми към всички със същия проблем ЗВЪНЕТЕ на инспекторките!

А за храната- майка ми днес ни гости с риба, предполагам съвсем нарочно Mr. Green
И постоянно ми повтаря утре да му сваря яйце  Joy

За БЕЛ инфото ми е, че ако видят в министерството отговорите на 25 въпрос, трябва българиците да си подадат оставка  Mr. Green Бисерите са велики hahaha

Аааа какво правите не мога да пубикувам ...9нови отговора newsm78

# 732
  • Мнения: 910
Я пак ,това с яйцето защо се прави ? Аз пък имам позната проверяваща тук в Сф ,от 50 работи ,43 имат оценка над 4,50 ,за преразказа беше по-лаконична -труден им е бил ,явно няма все още 6 сред проверените от нея !

# 733
  • Мнения: 155
Младежа отиди на последен урок преди утрешният ден.Вчера решавахме почти цял следобед задачи,тази сутрин мързелувахме Embarassed и сега като се прибере и прибирам всички учебници и помагала!Край ,каквото беше -беше!
Относно нервите-не съм вярвала,че толкова мога да се шашкам и притеснявам....заредила съм се с капки-валериан ,мента и глог и смятам да се почерпим семейно тази вечер Mr. Green.
Аз не знам какво да очаквам от утрешният ден....Има моменти в които няма се справя отлично със задачите ,а има дни в които просто забива отвсякъде .дано утре да му е силен ден както на него така и на всички форумски кандидат гимназисти.

# 734
  • Мнения: 11 607
Благодаря за експедитивните отговори......

На първа страница е написано - линия, пергел, транспортир, молив, гума.

Кой да се сети???То акъл вече не остана в мен.......


След малко пращам човекът да ходи да рита мач за да му се проветри горното помещение, стига толкова учене! Пък гледам ние тук ще си навиваме дружно пружините, дано Ками дойде навреме за да ни пусне нова тема....Че тази я изядохме с парцалите за отрицателно време!

Днес се сетих още един плюс за моя матурата и изпита за гимназиите да са сега, в учебно време.....На 11.6. започва Световното по футбол и просто акъла му ще е там.....Не че сега не е постоянно на Евроспорт и Ролан Гарос........Та така.......

Лелеее докато се включа и сте изписали темата  ooooh!

Аааа какво правите не мога да пубикувам ...9нови отговора newsm78

Мила, ти какво - влака ли чакаш,че не пишеш?(с най-топли чувства Hug)

Смятате ли,че може да има нещо по-страшно от Вида?

То сега не може да се пусне отговор, представям си какво ще е утре....На миналата матура бяхме толкова много на клона горе, утре дали ще поставим нов рекорд?

Общи условия

Активация на акаунт