Самостоятелна ясла № 28 на ул.Хр.Белчев ВЪПРОС за класирането???

  • 7 072
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 835
Момичета, вече нищо не разбирам Shocked

Записахме се в началото на годината с пореден номер 28-ми.Директорката каза да проверяваме как върви класирането, защото тя не звъни по телефона.
Обаждах се точно 2 пъти и всеки път тя казваше, че прием изобщо е е имало, защото по нов закон, тези които навършват 3 год. трябва да останат до септември/до ДГ/.
Вчера обаче минала майка ми и директорката и казала, че изобщо нямаме никакъв шанс, защото от миналата година чакали 20деца?????

Как така ние ще имаме №28, а реално той ще е 48ми? Директорката ли лъже?До колкото четох из форума не може от миналата година останалите да са със стари номера, а трябва да се презапишат с нови.

Моля ако някой е посещавал тази градина да сподели как става класирането.Гледах по ДГ има списъци с класацийте, тук такова нещо няма. newsm78 newsm78 newsm78

# 1
  • Мнения: 6
az predi tri godini kogato zapisvah deteteto na iasla sepoluchi sahtoto nie bihme ot parvite nomera ini kazaha che ne smse klasirani no namerihme poznati i vrazki i biahme klasirani taka che za sajalenie v balgaria samo taka se poluchava ot parvite nomera da stanesh posleden

# 2
  • Мнения: 57
Интересно как ще разбереш, че сте приети ?

# 3
  • Мнения: 835
Интересно как ще разбереш, че сте приети ?

И аз мого дълго се чудих и четох разни наредби за яслите и не ми стана много ясно.
За това и пуснах темата, някой да сподели..........то все пак не може всички там да са с връзки, все пак приемат към 30 деца?

Директорката каза да проверяваме newsm78 newsm78 newsm78 на въпроса колко често тя отговори, може и всеки ден Shocked ама ще ме хванат "лудите" и нищо не ми пречи всеки ден да минавам да питам....и без това ми е близко. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 57
В старата тема за 28 ясла имаше много пишещи покрай ремонта на яслата.Никой ли не желае да сподели как приема директорката?

# 5
  • Мнения: 219
И аз се чудя къде останаха почитателите на яслата на г-жа Директорката  Grinning

Честно казано това с липсата на официална дата, на която черно на бяло пише кой кога е приет, съответно в какъв срок следва да се запише, е доста изнервящо и обезсмисля ранното подаване на молба, чакането, надеждите и пр.

Как така някои чакат от миналата година? А от по-миналата не чакат ли? А дали така както си чакат не са навършили три години и времето им за чакане да бъдат приети във Великата ясла 28 не е изтекло  newsm78
И те като чакат сега, не са ли чакали и в началото на януари, когато вие сте подавали молба? Т.е ако има пазене на ред от предходната година, защо не са ви дали по-заден номер, а не сега да си измислят глупости!

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 14:41 от Maistor_Kahraman

# 6
  • Мнения: 835
Хайде мами.........казвайте..... Grinning

Все си мисля, че не може всички с връзки да влизат там newsm78
Няма ли някой който да посещава тази ясла?

# 7
  • Мнения: 57
Че има посещаващи и посещавали има.Но защо ли не пишат newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 8 938
За конккретната ясла не знам, но мога да споделя как беше при нас. Молби се приемаха по всяко време, нямаше анулиране в началото на юни. Подавала съм винаги септември, за следващият септември. Класирането беше на определена дата - 01.06 и директорката изнасяше списък пред яслата +, че се обаждаше по телефона на приетите.

# 9
  • Мнения: 236
Когато моят си беше на 6 месеца го записах да кандидатства за ясла 30 в Хиподрума , беше номер 90 и някой си, но така и не му дойде реда .Януари миналата година когато беше на 1г.5 месеца даже директорката го беше "изхвърлила " от списъците ,защото септември бил за градина  #Cussing out.Тази информация ми беше дадена разбира се от някаква лелка , а директорката се покриваше няколко седмици и не можехме да се срещнем с нея.Сега обаче съжалявам , че не ходих да се разправям с нея лично, сигурна съм че "очи в очи " , щяхме да сме приети и сега да не се жалваме , че няма места и за градина  #2gunfire #2gunfire

# 10
  • Мнения: 835
Момичета, благодаря за инфото  bouquet

Не мога да разбера обаче, защо във всяка ясла има различен ред за прием?
Би трябвало както в детските градини всичките да приемат по еднакъв ред и регламент. newsm78 newsm78 newsm78

Дано се включи някоя мама на която детето да е там да сподели.........

# 11
  • София
  • Мнения: 816
Мармашотка ние сме 27 номер.Преди малко се обадих директорката каза да не таим надежди.И на мен ми е чудно newsm78.Утре ще обявят в повечето ясли само в тази трябва да се обаждаме периодично.И аз ще чакам тамошните мами.Моля  bouquet

# 12
  • Мнения: 835
Аууу, за една бройка сте ме преварили Joy Joy Joy

Има неща много неясно в тази ясла, ама да видиме newsm78
Нали яслите са подчинени на общината/или бъркам/?

# 13
  • Мнения: 735
Яслите, май са подчинени само на директорките им!

# 14
  • Мнения: 835
Яслите, май са подчинени само на директорките им!
Точно от това се опасявам #Cussing out
Все пак трябва да има някакъв регламент, който да го пише някъде.

Дано се включи някоя мама да даде съвет/дарения ли да правиме, пари, подаръци....... Joy, макар, че изобщо не ми е смешно!/.Намекнах и на директорката, но тя ....нищо!Писна ми в тая държава за всичко връзки да търсиме.

Общи условия

Активация на акаунт