личен лекар в 28 дкц, дружба, моля препоръчайте ми

  • 11 463
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте,
надявам се да не повтарям тема, потърсих и почти не намерих нищо по въпроса ми.
А именно: Може ли някой да ми препоръча личен лекар в 28 ДКЦ, Дружба 1. Искам да се възползвам от момента (юни идва) и да сменим личните лекари. Но не зная към кой да се обърна. За сега не смея да сменям педиатъра на малката, тъй като съм си много доволна от нашата, макар и тя да е много далече вече за нас. Та така, кой лекар бихте ми препоръчали? От лекаря очаквам да си вдига телефона, да дава направления, когато се налага, да си спазва применото време, да дава болнични и пр. нормални неща...Пишете ми и дали има тълпи пред кабинета? Чудех се също дали има вариант нашия личен да е и лекар на детето? Но тогава няма да е педиатър, нали? И последно, знаете ли като се сменя личния през юни, само здравната книжка на новия лекар ли трябва да занесем? Или има и нещо друго? Момичета, много ви благодаря предварително за информацията. Хубава вечер на всички Simple Smile  bouquet
p.p zабравих да кажа, може и във филиала в дружба 2 Simple Smile

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 23:23 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 0
Жалко, че никой не е отговорил на темата година след създаването ѝ, защото и аз самата се интересувам. Имам голямо желание да си сменя сегашната си лична лекарка д-р Малина Савова.
Желая да изкажа наблюденията и мнението си за нея. Първо - пред кабинета ѝ се създават огромни опашки, а на нея, разбира се, не и пука, лафи си по какви ли не теми. Присъствала съм не веднъж на припадъци, та даже и на инфаркт пред кабинета ѝ. Не знам дали е било просто една случайност, но определено клюките и лафчетата са съществена част от "работата" ѝ. Ужасно много я мързи и винаги бърза да си ходи преди работното ѝ време.
Не става за лекар! Единствено я бива в попълването на документи, та даже самата тя не е много наясно със законите в тая страната (имайки предвид, че се случва да иска потребителска такса от непълнолетни). Ако си болен от настинка и очакваш тя да ти помогне, по-добре се откажи! Любимото ѝ е да предписва антибиотици, че да ти съсипе здравето още повече.
И една нейна "малка професионална" грешка миналата година, която за малко не ме вкара в Пирогов. Тоест, аз си бях за там, след като тя ми каза, че нямам проблем с бъбреците, а настинка и ми препоръча да пия чай от лайка за да ми се смъкне 39-градусовата температура.
В последствие дадох 200 лв за лекарства и антибиотици.

Много жалко, че съществуват такива лекари, чудя се кой ѝ е дал медицинското образование, по-добре да беше станала чиновник, щеше да ѝ пастне пефектно.

Сега се надявам да намеря по-добър лекар в тази поликлиника, но в последно време започвам да си мисля, че в България свестните и компетентни ДжиПи-та са на изчезване. Ще съм благодарна, ако някой даде съвет! Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Здравей, аз си смених лекаря още миналата година през юни. Доволна съм от избора си - д-р Конова във филиала на 28 дкц, в дружба 2. Тя е педиатър на малката и се съгласи да вземе и нас. До тук нямам забележки. Единствено, понякога се чака повечко, но все пак над 1 час не съм чакала. Иначе, тя е мила, компетентна и разбрана. Сестрата също е много наясно и действат бързо, няма лафене вътре, а се действа по същество. В същото време, ти обръщат достатъчно внимание. В съседния на нея кабинет е д-р Стоилова, за която също получих добри отзиви. Освен това, при нея, мисля, че се чака по-малко (по мои наблюдения). Във филиала има и лаборатория, така че всичко е ок. Препоръчвам.Хайде, дано съм ти била от полза.

# 3
  • Мнения: 6
Здравейте! Виждам, че темата е от преди години, но не виждам друга подобна тема. От почти една година съм в Дружба, трябва вече да си сменя личния лекар, и сега е моментът, защото е юни. Може ли да ми препоръчате лекар в Дружба 1 или в 28 ДЦК. Искам да ми издава направления, болнични когато е необходимо и ако има някаква техника в кабинета също е добре. Просто нормален лекар търся, който да ми помага.

Общи условия

Активация на акаунт