Добър педиатър в жк Хаджи Димитър

  • 1 044
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 271
Здравейте мами,

търся добър, отговорен, точен педиатър на моето още неродено бебче. Чакам го през юли. В района на Подуяне съм, жк Хаджи Димитър, кв. Стефан Караджа, Суха река.

Кажете за някой отговорен лекар в 23-а поликлиника, тя ми е по-близка от 18-а. Като изискването ми е педиатърът да отговаря на моите спешни обаждания по телефона и да не лекува веднага с антибиотици. Хубаво би било, ако е и хомеопат или се занимава с нетрадиционна медицина.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 002
   Аз съм при д-р Мария Саздова - отговаря на всички тези изисквания. Много съм доволна само дето много се чака пред кабинета, но бебетата са си с предимство. Винаги ми е вдигала по всяко време, но и аз не звъня за глупости. Не ходи по домовете, но при съвсем малки бебета не знам как е.

# 2
  • Мнения: 271
Благодаря ти за съвета, Катри.

А чувала ли си нещо добро за д-р Сапаревска в същата поликлиника?

# 3
  • София
  • Мнения: 1 002
  Ми другите не ги познавам. Има една възрастна в първия кабинет която изобщо не става - ужас е, но не ги знам нито по имена нито впечатления, защото нашата ни я препоръчаха и съм много доволна.

# 4
  • Мнения: 271
Д-р Саздова не работеше следобед, но се срещнах с д-р Сапаревска. Вдъхна ми доверие и си даде тел. номер да й се обадя когато родя. Но дали ще ни вмести в графика - надявам се.

Общи условия

Активация на акаунт