1-ви юни ще посрещнат, засмяните АПРИЛчета за първи път - 2

  • 25 706
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 107
  bouquet

Честита бебка на Змейковица!

Ние вече започваме да се "очовечваме" и успяваме по постоим известно време будни, без да ревем. Даже си говорим (издаваме странни звуци) и си се хилим самички и махаме с крачета и ръчички.  Grinning

Да попитам варненските майчета: смятате ли да ходите на профилактичен преглед след раждането и къде? Някой да е ходил при Петинка Цветкова и да знае адрес и телефон и дали наистина е добра, че ми я препоръчват от няколко места и мисля май там да отида.

# 46
  • гр.София
  • Мнения: 30
Здравейте!

Аз си направих нови лентички newsm68

Иначе нашето бебе нощес до 3ч.будува и днес спа до 11ч.

Днес го дават да вали след обед затова ще се стягаме да излизаме.Имаше мама която питаше дали има разхождащи се в градинката на Народния театър.Чак вчера се  усетих че мога да мина през платното вместо през подлеза за да стигна до там hahahaАко има желаещи да пишат.

Лек и весел ден от нас. newsm53

# 47
  • Мнения: 39
Мами, благодаря ви за отговорите за стафилококите и капките за очи.
Винаги успявам да се успокоя покрай вас!  Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 351
Здравейте!
За излизането - ами ние още в 10ч. излизаме. Георги ме буди още в 6ч., та аз до 10 успявам и да сготвя(което не правя всеки ден), и да изпера (т.е. да изчакам пералнята), и да простра, и да изгладя, и какво ли още не между другото. Хубаво е, че Елия обикновено спи между храненето в 6ч. и в 9ч.  Simple Smile
Обличам я все още с повече дрехи от колкото трябва... Пусти страх да не я простудя. А и вкъщи  е доста по-студено от навън и нямам реална представа. Но ще се науча. Днес я изведох с боди с къс ръкав, плюшено панталонче и чорапки, които тя събу след 2-рото ритване и остана боса. Но я бях и завила с памучна пелена.
За спорта - аз чакам малкия да тръгне на градина (че тази седмица беше бкъщи) и ще атакувам Борисовата градина, която ми е на 45мин. Това ще ми е спортът - ходене. А като спра да кърмя ще направя и диетка, но се надявам да кърмя по-дълго, така че чак за другото лято ще съм секси!  Wink
Ние отиваме след малко на турнир по футбол. Георги ще се изявява. Голям смях ще е сигурно.  Laughing
Целувки на бебчовците!

# 49
  • Мнения: 289
Здравейте,
Ние днес направихме чудесна разходка в едни парк покрай реката.С високи дървета,ромолене на река и мноого птичи гласове.И Сава спа "като бебе"  Joy
Явно естественият бял шум ни се отразява добре.Там го и кърмих и беше супер.И каката доволна и щастлива и аз така.Жалко,че нямате такива месетенца в някои градове.  Hug
за пъпките ние имаме някакви,които като завяхнат оставят много груба кожа.С Йоана имах колд крема на Клоран и бях очарована.Сега пак ще си го взема.Много помагаше при пъпките от лиги,когато избиваха зъбките,а и други мами на които го препоръчах бяха доволни.
 Цунки на всички малки дупенца!

# 50
  • Мнения: 20
здравейте мамчета   bouquet

и ние имаме пъпки по лицето  ooooh! кога ще се махнат аман вече тъкмо преминат едни и се появят други и като отминат става груба кожичката, почиствам лицето само с преварена водичка

за спорта аз съм от мързеливите мами  Heart Eyes навън бутам количката , а вечер си правя по 50 коремни преси но по лесния начин с пуснати ръце че ако си сложа ръцете зад тила ще видя голям зор, започнала съм ги още на 20я ден първо по 10 и постепено увеличавам, но мен не ми е проблем корема, проблем ми са като цяло 15те килца дето ми са в повече, но диетата скоро няма да пазя заради кърменето

хубав ден от нас с Петя  Hug

# 51
  • Мнения: 6 029
гледам разходки обсъждате
моето ревящо бебе става в 5,30 ч така че до 8,30 сме готови за разходка ,ако трябва нещо да се размразява за готвене до 11 се е размразило и успявам до обяд да сготвя,ама тази седмица баткото ми разказа играта обикаляхме по болници и лекари и за разходки с бебо почти нямах време,ама днес наваксах.

# 52
  • Мнения: 2 401
J_M_M, за лятото 8,30 е много добро време за разходки, и на мен ми се иска да излизаме към 9 най-късно, ама засега по-рано от 10 не сме успявали. Аз се разхождам и с двете ми принцеси Simple Smile и честно казано сутрините ми са най-тежкото време от деня, защото ми е доста трудно докато се нагласим и трите да излезем, а и после самата разходка и прибирането са предивикателство. Хубавото е че живеем в къща и когато бебето не иска да спи си седим в двора, че когато е будно не иска да се вози в количката. В тази връзка с нетърпение чакам да стане на 3м. и да започна да и изправям леко облегалката за да гледа и се надявам тогава и когато е будна да се вози в количката, с каката поне беше така.

Да ви питам нещо, че имам едно странно усещане, като кихна имам едно такова пристягане в корема все едно имам мускулна треска, това ми се появи сега след второто раждане има ли и друг с такава болежка, че се чудя на какво ли точно се дължи! Thinking

# 53
  • Мнения: 0
Запис и изчезвам. Simple Smile
Забравих--честита мома  на Змейковица.

# 54
# 55
  • Мнения: 30
 Simple SmileПривет,мами!Аз днес за пореден път признах сешоара за най-добър приятел на майката по време на колики Peace.Сами 15 мин. топля коремчето на бебка и тя отнася.Също и кремчето "Бейбинос" на коремчето доста я успокоява.Спокойна и любовна нощ ви пожелавам!

# 56
  • Мнения: 38
Здравейте,мами:)имах малко проблеми с компа,но май се оправи от само себе си Simple Smile))
При нас цял ден вали  и днес не сме излизали,та Ивет беше доста по-кисела,отколкото обикновено,но сега спи  Hug
звезди4ка,дали не си внушаваш 4е е след раждането?може би си по преуморена ,сега с двете де4ица...А и ако мъкнеш коли4ката понякога...незнам,ти роди напълно естествено,не вярвам да е от раждането.. Hug
Цвети,страхотна разходка сте си направили!и аз забелязвам като ходим в някой парк,4е шумът от дърветата,4уруликането на пти4ките  се отразяват мн добре на малката:)
За обли4ането-и аз сякаш все си я обли4ам-сега е с боди с къс ръкав и отгоре е с цяло гащеризон4е (май так се казва)При нас днес е към 16 -17 градуса навън,вкъщи е топли4ко,но мисля 4е така и е добре.4есто я проверявам да не би  да е потна,но през пове4ето пъти не е..
Щях  да ви питам,последните 2 дни забелязвам,4е след хранене (първо кърмя и после давам АМ) ивето пла4е,рита с кра4ета,като цяло е нервна...Мислех си да е от АМ ,но не съм сменяла млякото ?а се сетих 4е ядох плодово кисело мляко с горски плодове и ягоди и се води Био..дали е възможно да е оказало внимание на кърмата? newsm78 4е нали тези плодове не тр да ги ядем докато кърмим?...
ще бъда благодарна ,ако някой си има на идея какво може да е?също като вариант не изклю4вам да има още остатъци от коликите,макар да преминаха като цяло,от време на време си свива кра4етатта като спи примерно..
оки,целувки от нас за вассс:) Hug

# 57
  • Мнения: 38
И аз забравих -4ЕСТИТА ГОСПОЖИЦА НА ЗМЕЙКОВИЦА!!!!!!!!!!!!!!
да им е жива и здрава!!!!!!

# 58
  • Мнения: 19
Ола ола благодаря на всички за пожеланията към мъжо Simple Smile много сте милички и сладки  Embarassed Hug Голямо проаненство беше снощи вкъщи, уж нямаше да правим нищо пък ни се изтърсиха ама кво да се прави Simple Smile Днес релакс Simple Smile
 Whistling Mr. Green аиде лека вечер на всички

# 59
  • Мнения: 3
Simple Smile глегам че сте се разписали за обличане...роклички.....ние от миналата седмица открихме сезона на босите крачета и малките сладки тоалетчета и роклета. Мен само ме ядосват бабите с това изнежване и обличане. Мианалата седмиц в най-топлия ден, когато не се дишаше навън, бяхме на дворчето с малката и идва баба й и детето още не беше си се изкихало като хората и веднага и метна едно мн мн пухкаво одеало отгоре, лелееее полудях навън 25 градуса, а тя с одеало ще я завива, ми тя таки си киха вс ден от както се родила.
Все се каня да ви питам как мога да разгледам снимките, които качвате на бебоци и да кача и аз една две на Ема   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт