Кюретаж и забременяване след това - 11

  • 26 586
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Хоп и аз да се запиша. На мен тези дни ще ми е овуто! Нов месец, нов късмет, да видим. Писна ми вече да чакам.  ooooh!

# 16
  • Мнения: 78
 Grinning И аз съм тук. Чета си чета и тайничко се надявам и аз да бъда в списъка скоро....
mmmStelxen_m  успех с овуто.
desisue   Hug Всички сме изпитали тази болка и е много гадно. От моя аборт мина половин година, но всеки път щом се сетя очите ми се пълнят със сълзи. Сега щях да съм в 8мия месец... Ти поне си имаш едно малко ангелче, което дава ти дава смисъл на живота и да ти дава сили да продължиш, за което ти завиждам благородно! да го нацелуваш от мен  Hug
Имам 37.1 температура,,, Странно. Може ли да е симптом за бременност???
Аз чакам лелката другата седмица, но дано ме подмине.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 368
Grinning И аз съм тук. Чета си чета и тайничко се надявам и аз да бъда в списъка скоро....
mmmStelxen_m  успех с овуто.
desisue   Hug Всички сме изпитали тази болка и е много гадно. От моя аборт мина половин година, но всеки път щом се сетя очите ми се пълнят със сълзи. Сега щях да съм в 8мия месец... Ти поне си имаш едно малко ангелче, което дава ти дава смисъл на живота и да ти дава сили да продължиш, за което ти завиждам благородно! да го нацелуваш от мен  Hug
Имам 37.1 температура,,, Странно. Може ли да е симптом за бременност???
Аз чакам лелката другата седмица, но дано ме подмине.
Благодаря мила ще го нацелувам.
Що сеотнася до температурата, при първата ми бременност и аз имах такава 37.1-37.2.. Дано и при теб да е показател на две чертички fingerscrossed

# 18
  • Мнения: 1 167
При мойте и при двете бременности температурата ми беше 37.00,37.02,веднага след овуто се покачи и още от тогава знаех,че съм бременна.
Стели Praynig Hug силни палчета,хайде хващайте овуто Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 850
  Хоп и аз се записвам , благодарско за новата темичка ... първия пост е чуден , нека все така да се пълни с коремчета  Hug

 Стели стискам силно палчета  Praynig  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 3 695
и аз се записвам в новата тема  Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 13 206
desisue, аз щях да съм към 20 г.с. сега. Виждам бременни по улиците горе-долу в тези седмици и на мен ми минава тази мисъл. Обаче честно казано гледам да не мисля за това. Мисля си, че не е трябвало да имам бебе сега и толкова. Моята щерка е родена в края на март. Кой знае, може пък да ни е писано с мъжа ми да си имаме пролетни бебета. Та не се натъжавам особено. Вчера в работата ми се наложи да обяснявам, че не съм бременна вече и ми беше много гадно колежките от управлението да ме гледат със съжаление. Това след кюртажа ми е първият по-неприятен случай, иначе съм си ОК и гледам напред.
Това, от което се притеснявам е, че след тоя цикъл смятам да не се пазим, а имам да боядисвам едни секцийки с алкидна боя  Crazy Представяте ли си какво ме тормози.. да не дишам боята, а дефакто още не правим бебе. Луда работа  Grinning

# 22
  • Мнения: 802
Аз минавам на отчет, днес ми е термина признаци за раждане нямам. Довечера съм на преглед за разкритие да видим има ли.
Стели, едни палчета и от мен. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 23
  • Мнения: 502
Привет и от мен  Hug
Огромно благодаря за новата темичка   bouquet Дано да е на късмет на всички ни  Praynig
Baby Love® , ти още ли си вкъщи бе душко  Flutter Аз бях заложила за днес, но май няма да е...  Mr. Green ...което няма особено значение; важното е само да се роди жива и здрава малката принцеска и мама да е добре  Hug  Hug  Hug
Jessika , мила, и от моя аборт мина половин година  Tired И на мен продължават да ми се пълнят очите щом се сетя за това...още повече, че термина ми беше 07 юни, т.е. сега трябваше да съм в очакване на бебчето, а може би вече щях да бъда мама... Cry Опитвам се да изгоня тъгата и да мисля положително, точно заради това, което е написала desisue
....., защото в момента имам две сини очички които често ми казват " обичам те, мамо" и искам още един чифт очички да изрекат един ден тези думи, имам си и две ръчички които така силно ме прегръщат и усещам любовта без да е нужно да се изрича с думи, само заради тези моменти си струва всичко......
Вярвам, че много скоро Бог ще дари и нас с тази неземна радост  Praynig

desisue , дано да те подмине МЦ и да се включиш към списъка на бременните  Praynig  Hug Ще чакам с нетърпение новини  Party

Много  Hug на всички Hug Обичам ви много, момичета  Heart Eyes   bouquet

# 24
  • Мнения: 3 637
Baby Love®,аууу Simple Smile ,тая бебка и е харесало вътре на топло  Mr. Green,айде да излиза,че искаме да я видим  Mr. Green !Много гушки  Hug Hug Hug!

# 25
  • София
  • Мнения: 1 368
Vache, Kastiliq много  Hug.
Дано всички да вземе да ни подмине, ей така на куп, както сме се събрали в тази тема , така да отворим една отчетна и да няма повече съкрушени мечти.
Danielkka, благодаря ти миличка Hug
Baby love, мила, стискам палци много скоро да гушнеш едно здраво бебе Hug

# 26
  • Мнения: 1 262
Ей, Бейби, още ли си тук Hug Аз заложих на 3ти юни Hug
Между другото и аз така с Даная, никви признаци, шийка на матка твърда, бебе високо, 4дни преди бг термина, тогава ми направиха и секциото, но пък тия французи нали дават с 9дни повече и хич не ми признаваха бг термина.Май истината е някъде по средата.
Дано скоро завали дъжд от положителни тестове Hug

# 27
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Момичета, благодаря за палчетата!  Hug Hug Hug
Бейби лав, да дойдеш на отчет довечера! Чакам новините от теб с все по-голямо нетърпение!  Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 802
Ето ме. Mr. Green
Имам 2, че дори почти 3 см разкритие, главичката е много ниско вече ( за това ходя като пингвин Joy). Чакаме и това е, но ако до вторник не се появи в сряда може да вляза в болница. Иначе всичко е ок, тонове идеални. Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 10 698
Мале Бейбииии Mr. Green
Аз не съм залагала досега...въпреки че някой беше казал 1 юни- и аз съм за тази дата.
Наслука Hug Praynig

Общи условия

Активация на акаунт