Сръбски текстове и преводи

  • 207 183
  • 743
  •   1
Отговори
# 270
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Моля за превод на това

kotije ovo

 Rolling Eyes

"тази трудност" според гугъл, но нека НуЦа или търтей да потвърдят Simple Smile

# 271
  • Мнения: 410
Моля за превод на това

kotije ovo

 Rolling Eyes
Дай контекста.
ПОдозирам,че не е изписано правилно.

# 272
  • Мнения: 412
коментар на снимка е Rolling Eyes

# 273
  • Мнения: 410
коментар на снимка е Rolling Eyes
Е зависи кво има на снимката Laughing
Най-възможният вариант,за сега е,ко ти йе ово.Буквално е-кой ти е това.Демек каъв ти е този/тази.
Зависи какъв по народност екземпляр го е писал.
Може да е и ко ти йе ово...дао.-кой ти е дал това.
Така на сляпо,няма как да гадая.

# 274
  • Мнения: 412
коментар на снимка е Rolling Eyes
Е зависи кво има на снимката Laughing
Най-възможният вариант,за сега е,ко ти йе ово.Буквално е-кой ти е това.Демек каъв ти е този/тази.
Зависи какъв по народност екземпляр го е писал.
Може да е и ко ти йе ово...дао.-кой ти е дал това.
Така на сляпо,няма как да гадая.


Аз разбрах какво е искал да каже, мерси  bouquet

Айде де я ракията Drunk

# 275
  • Мнения: 128
Никой ли няма да ми открие песента. Sad

# 276
  • Мнения: 410
Никой ли няма да ми открие песента. Sad
Ти търси ли го в ютуб?

# 277
  • Мнения: 128
Разбира се!

# 278
  • Мнения: 410
От кое се разбира?
Щом го няма там,трудно ще го откриеш.
Освен ако някой го няма в личната си юго колекция...
Официалният спот на Хари е с едни мацки и свещи.

# 279
  • Мнения: 128
Разбира се, че щом някой има компютър и се интересува от някакъв тип музика, най-елементарното, в което би съчетал и двете би било ютюб.
Нуцо, доста заядливо го даваш към мен ти.  newsm78

# 280
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Никой ли няма да ми открие песента. Sad
miika, не се ядосвай, НуЦа не се заяжда, просто предлага вариант, може да си го намерила там, а да не можеш да го свалиш, да е кофти качество и т.н. Принципно всичко се качва в тубата, затова ако и там го няма изглежда сложна задача.
Ще питам при нашите, мога да пробвам и в някой друг сръбски сайт, но тези, които посещавам не са големи фенове на Хари... Може пък да имаш късмет  Praynig

Аз само да се изфукам, че снощи беше луда журка, Миле дойде към 1 и пя до 4 сутринта  newsm44 само с едно 20 минутно прекъсване. У-Н-И-К-А-Л-Н-О!
Сега ако успея да навия някой да дойде с мен (щото снощните колеги нещо не оцениха по достойнство събитието) се глася за 10.07 - Люба Аличич. И да не съм само офф- темата, ето едно поздравче http://www.youtube.com/watch?v=zy0_PTa4mcM

# 281
  • Мнения: 410
Разбира се, че щом някой има компютър и се интересува от някакъв тип музика, най-елементарното, в което би съчетал и двете би било ютюб.
Нуцо, доста заядливо го даваш към мен ти.  newsm78
Joy А сега де.
Харито ще го търсите по босански сайтове,едно.
Ако има група във фейса,също може да се попита там някой,друго.

Никол,браво ,мойто момиче.


http://www.youtube.com/watch?v=KdjYkpnI8fA  Mr. Green Mr. Green

# 282
  • Мнения: 3 372
това е моята тема  Crazy как не съм ви открила по-рано  Laughing поздрав за всички   Hug
 

# 283
  • Italia
  • Мнения: 1 057
Оффф, най-накрая се добрах до вкъщи, сега преопаковам багажа и утре съм на Черноморието.
miika, утре ще питам (дай боже да има нет в хотела  Praynig )

Нуц, за мен всички са "сърби" - босненци, черногорци, хървати  Joy

ЧерЕн_ШокоЛад, добре дошла, поздрава ти обаче го няма... Video removed by the user Sad

Дано са станали клипчетата с бат' ви Миле, ще кача някое уживо, че те са ми слабост...

# 284

Общи условия

Активация на акаунт