Ултра лято Албена 2010 (Тема 2)

  • 46 607
  • 715
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 151
Здравейте, пиша от хотел Ком както обещах  Flutter

Оценката ми е 6!

Страхотен УАИ! Бях супер скептично настроена, но не се оправдаха страховете ми; прясна и много разнообразна храна в огромни количества, чисти стаи, любезен персонал страхоооотни басейни, децата се забавляват върховно и симпатични аниматори.
Единствения минус за мен е големината на стаите - доста миниатюрни, но това се компенсира с всичко останало; а за смешните пари които платихме - 39 лв на човек  Crazy ..
Вярно че не е близо до плажа, но автобусът, който тръгва от Вита парк те стоварва до хотел Боряна, който е много близо до плажа на Ком и съответно до бар Хавана където пак има обедно хапване - съответно отново качествена храна - пресни плодове, салати, скара и т.н.
дано съм била полезна с инфото или поне успокоила някой вече резервирал тук  Flutter

# 661
  • Мнения: 719
arlena , супер е че си доволна.  Simple Smile

# 662
  • Мнения: 635
Във "Визит" има само 1 мнение, ама не е добро, било много шумно, а французите невъзпитани Laughing
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=492

И аз го четох вчера! rotfImbo Да се чудиш да се смееш ли,да плачеш ли с такива чушжденци...вземат ни за будали тука в България!
Според мен Калиакра е по-хубав!
според мен Калиакра е най-хубавия хотел в Албена, дори по-хубав от фламинго - местоположението му е в пъти по-добро)
а за мнението във визит - прочетох го, без коментар...щом жената така е казала , вероятно така е било....мал шанс - на всеки може да се случи да попадне на шумна група и наистина е неприятно..

# 663
  • София
  • Мнения: 9 517
Мнението във визит е за Малибу, не за Калиакра  Peace

# 664
  • В.Търново
  • Мнения: 6 728
Мнението във визит е за Малибу, не за Калиакра  Peace

Да,зная това Simple Smile!Но нали Kalentina беше попитала за Малибу защо никой не е писал и в последствие дадоха пример за мнение на туристка за този хотел във visit.bg и ние го изкоментирахме.И аз съответно отучних,че мисля хотел Калиакра за по-хубав и добър от Малибу! Wink

Последна редакция: ср, 16 юни 2010, 18:34 от rosinauzunova

# 665
  • Мнения: 1 972
Само UAI ли имат междинни хранения на плажа??

# 666
  • Мнения: 2 401
Ихаааа, какви са тия цени за Ком?  Shocked  Да съм знаела да съм отпрашила за месец поне.. Много ми е любопитно, дали са върнали стария персонал.

# 667
  • В.Търново
  • Мнения: 6 728
Здравейте, пиша от хотел Ком както обещах  Flutter

Оценката ми е 6!

Страхотен УАИ! Бях супер скептично настроена, но не се оправдаха страховете ми; прясна и много разнообразна храна в огромни количества, чисти стаи, любезен персонал страхоооотни басейни, децата се забавляват върховно и симпатични аниматори.
Единствения минус за мен е големината на стаите - доста миниатюрни, но това се компенсира с всичко останало; а за смешните пари които платихме - 39 лв на човек  Crazy ..
Вярно че не е близо до плажа, но автобусът, който тръгва от Вита парк те стоварва до хотел Боряна, който е много близо до плажа на Ком и съответно до бар Хавана където пак има обедно хапване - съответно отново качествена храна - пресни плодове, салати, скара и т.н.
дано съм била полезна с инфото или поне успокоила някой вече резервирал тук  Flutter

Наистина,каква е тая цена от 39лв. на човек? CrazyЛаст минет ли е била офертата?То ако е така и до година,10 дена с удоволствие бихме си починали там! smile3521

# 668
  • Мнения: 481
Наистина,каква е тая цена от 39лв. на човек? CrazyЛаст минет ли е била офертата?То ако е така и до година,10 дена с удоволствие бихме си починали там! smile3521
Такива бяха цените в началото, март-април може би. Магнолия също бе на тези цени, мисля че и други хотели имаше.

# 669
  • В.Търново
  • Мнения: 6 728
Наистина,каква е тая цена от 39лв. на човек? CrazyЛаст минет ли е била офертата?То ако е така и до година,10 дена с удоволствие бихме си починали там! smile3521
Такива бяха цените в началото, март-април може би. Магнолия също бе на тези цени, мисля че и други хотели имаше.
Аз следя офертите от март за Албена,към коя агенция са били на тия пари? newsm78

За хотел Добротица разбрах със сигурност,че няма сушоар в банята,който го интересува,и че стаите са малко теснички,но то се очакваше да са такива!

# 670
  • Мнения: 214
Благодаря за линковете и коментарите относно хотел Малибу Simple Smile Той е четиризвезден, но очаквам от хотел с толкова звезди спокойствие, уют и един вид ... безгрижие  Laughing . Но от коментарът във визит, разбирам, че е много шумно, а и французите не се отнасят добре ... Но пък на външен вид хотелът е добър   grinning039

# 671
  • Мнения: 2 868
Сега се сетих да питам дават ли плажни кърпи в хотелите 3*?

# 672
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Едва ли дават хавлии за плажа. Но трябва да има в банята поне 1 малка и 1 голяма на човек.

# 673
  • Мнения: 1 972
 ooooh! Искам да споделя ooooh! от първия ден на резервацията ни времето се разваля и е само дъжд до 5-я ooooh!  за по нататък незнам защото няма прогноза. ЕЕЕЕ може ли такова нещо значи ooooh! искам да се застрелям... Sick

# 674
  • Мнения: 506
ooooh! Искам да споделя ooooh! от първия ден на резервацията ни времето се разваля и е само дъжд до 5-я ooooh!  за по нататък незнам защото няма прогноза. ЕЕЕЕ може ли такова нещо значи ooooh! искам да се застрелям... Sick
Не се ядосвай!Прогнозите постоянно се променят Peace Пък и на морето нали знаеш как бързо се мени времето-докато гърми и вали,след малко можеш и на плажа да се печеш  Laughing За кога ви е резервацията?

Общи условия

Активация на акаунт