Автомобил за три деца, мама,татко и т.н.

  • 16 800
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 196
В Европа многодетните семейства доста ползват Дачия Лоджи 7 местен вариант и като цена е доста нормална

# 31
  • Мнения: 450
Fiat Doblo с много голям и удобен багажник, но за съжаление е само с 5 места и като се наложи няма как да се вози с нас друг човек, затова минахме на 7-местен chrysler voyager  Peace

# 32
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ние сме с Фиат Улийс. Седем местен. Като се махне последния ред седалки количкaтa влиза цяла,  без дори да се сгъвa.

# 33
  • Мнения: 13
аз съм с три деца, когато се родиха близначките /първите две деца/ разбрах, че пежо 308 хечбек и подобните не вършат работа, но се мъчихме около година, после се роди сина, и вече нямаше накъде и минахме на пежо 307 комби със 7 седалки

в избора на автомобил за 5 и нагоре членно семейство, трябва да се имат мн неща предвид, но дори и без никакви багажи да сте, според мен нормално комби е най-малкото, с което можете да се отървете... като казвам нормално комби, нямам предвид малко комби тип фабиа...

в момента карам крайслер вояджър със седем седалки... много стар, но пък наистина мн комфортен, с удобен достъп до всеки ред седалки, и място отзад, дори и при 3 реда седалки, но пък харчи 10 на сто... при скорост 100км в час:(

аз лично харесвам и обмислям да закупя /на старо разбира се/ мерцедес Е класа, защото третият ред седалки е наобратно поставен и се прибира в пода и дори при 3 реда седалки има пак мн място за багаж, което не бе случаят при 307 или сродните...
ако някой е карал Е класа комби, моля да сподели за плюсове и минуси?

# 34
  • София
  • Мнения: 6 242
Не е писано скоро в темата, но ми се ще да заговорим пак за големи коли. Ние сме в търсене от известно време и скоро вече трябва да вземем, защото старата съвсем ни отесня, а и си е старичка. Приемаме идеи за 7 местен ван, с 3 отделни седалки на втория ред, да е достатъчно широко за момчетата отзад, защото държим колкото се може по-дълго да се возят в детски седалки и оттам в по-тесните коли краката им опират (т.е. трябва ни не за 3 бебета с кошници, а да се побират 3 големи детски столчета). По този параграф Опел Зафира ни е малка (отзад са 2 седалки и половина, средната е тясна). Спрели сме се на Рено Еспейс. Гледам има няколко гласа за Крайслер, мъжа ми нещо не ги харесва, newsm78 но ако има доволни пишете. Wink

# 35
  • Мнения: 485
Ами ние се спряхме на Шаран. ММ ходи да го гледа в автокъщите. Каза, че бил супер. Освен това, което си изброила, ние гледаме да има място за багаж, дори когато 7-те седалки са сложени.  Малко не ми харесва муцуната му, но какво да се прави. Все още не сме тръгнали да купуваме, може би догодина по някое време, но поне вече си избрахме кола.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 242
Мерси за мнението! Да и мъжа ми по едно време гледаше Шаран-а.

# 37
  • Мнения: 1 480
Ние имаме Сеат Алхамбра. Много сме доволни, има място за багаж и спокойно слагам столчетата на близнаците. Като интериор е по хубав от Шарана, но въпреки това е в двигател на WV.

# 38
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 518
Ние сме със Ситроен 4 Пикаса. Свободно слагаме 3 столчета и багажникът е голям. Вкарвали сме и сакове и количка и кошари, но няма място за бабии друг помощен персонал. Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 1 019
Шаранът ни беше идеален, обаче остаря и се скапа. Сега сме с Мазда MPV - 7 местна. Колата е по-голяма и събира повече багаж. Удобна е.

# 40
  • София
  • Мнения: 6 242
Мерси за идеите! Ще разгледаме и тези модели.

Общи условия

Активация на акаунт