ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 64 264
  • 1 307
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 776
Писах ви преди дни за проблема с публикуването на постове. Все още не се е решил въпроса. Успявам да публикувам по два реда с триста зора. Само да спомена, че имам проблем също с пращане на и-мейли, съобщения във фейсбук, качване на снимки където и да било и какво ли още не. Казаха ми, че при инсталиране на уиндоуса трябвало да се сложи някаква програмка, която да ми позволява всичко това, но не са ми я сложили преди седмица, когато преинсталираха. Както и да е. Днес обаче ми се случва нещо друго. При опит за публикуване на два съвсем орязани цитата и моите мнения с по две изречения към тях, ми излезе съобщение, оградено в червено - нещо от сорта - не можеш да публикуваш, защото има ограничение 80 символа, а твоите са 83 ooooh!. Казах си, добре, ще пусна два малки поста. Пак не стана. Орязах съвсем цитати и на два пъти успях да публикувам. Въпреки това съобщението пак ми излизаше - ограничение 80, твойте - 83 newsm78, въпреки, че са очевидно много по-малко /не съм ги броила/. Какво ви е мнението?

# 151
  • Мнения: 6 362
Писах ви преди дни за проблема с публикуването на постове... имам проблем също с пращане на и-мейли, съобщения във фейсбук, качване на снимки където и да било и какво ли още не...

Имате сериозен проблем с интернет връзката и определено проблемът не е във форумите, мейла, фейсбука и т.н.


не можеш да публикуваш, защото има ограничение 80 символа, а твоите са 83 ...


Няма подобно ограничение от 80 символа. Ако отново Ви се появи грешка, моля, цитирайте я точно, за да можем да отговорим какъв е проблемът.

# 152
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Добър вечер, опитвам се намеря темата за "придобивките", относно закупени дрешки и т.н., където всеки си показваше покупките, но нещо не се справям Rolling Eyes

# 153
  • Мнения: 6 362

Търсене на "придобивки"
Търси само в заглавията на темите
Маркиране само на подфорум Красива мама

Резултат: Нови придобивки в гардероба - 20

# 154
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212

Търсене на "придобивки"
Търси само в заглавията на темите
Маркиране само на подфорум Красива мама

Резултат: Нови придобивки в гардероба - 20

Благодаря Ви.  Embarassed  bouquet

# 155
  • Мнения: 8
Получих лично съобщение на 17.06 от потребител,който последно бе влизал във форума на 31.05.Възможно ли е да не бъде отчетено неговото посещение от сайта на 17.06.

# 156
  • Мнения: 6 362
Възможно ли е да не бъде отчетено неговото посещение от сайта на 17.06.

Не.
Потребителят явно е използвал възможността за изпращане на ЛС през сайта.

# 157
  • Мнения: 8
Благодаря.

# 158
  • Мнения: 466
Съжалявам , но не зная къде да публикувам следното.... Вчера вечерта във 22:23 часа съм получила следното лично съобщение от потребител , регистрирал се на 16 Юни 2010 под името elinkavr85
TOGAVA KO PRAI6 TUKA MA IDIOT VMESTO DA SE PODKREPQME NIE SE PLUEM.MAIKA LI SI TOGAVA KVO SARCE IMA6 QLOVA K.....
Не зная дори от какъв мой пост е породено това ЛС . Смятам ,че е меко казано неуместно и обидно и държа да обърна внимание на модераторите за този потребител .

# 159
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Имам следния въпрос, не съм очаквала, че ще го задам, но... Изчезна ми бутончето над всяко мнение за цитат, както и това за отговор, остана само бърз отговор. Опитах малко да бъзикна настройките от собствения ми "контрол-панел", но няма разлика. На какво може да се дължи? В момента това мога д аго напиша само от бързия отговор, като за да прикача картинката, сама си пиша таговете...

# 160
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Съжалявам, че пиша и второ мнение, но нямам и опцията едит. СЪщо така не виждам и част от снимките на потребителите. Изобщо съм окастрена отвсякъде Wink

# 161
  • Мнения: 6 362
... Смятам ,че е меко казано неуместно и обидно и държа да обърна внимание на модераторите за този потребител .

Благодаря Ви за насочването на вниманието, но модераторите и администраторите нямат достъп до личните съобщения на потребителите и по никакъв начин не модерират нито изходящите, нито входящите лични съобщения. Препоръчвам Ви да ограничите получаването на лични съобщения от този потребител през настройките на профила си.

Съжалявам, че пиша и второ мнение, но нямам и опцията едит. СЪщо така не виждам и част от снимките на потребителите. Изобщо съм окастрена отвсякъде Wink

Забранили сте показването на картинки от www.bg-mamma.com
Настройките не са от профила във форумите, а на браузера Ви.   Погледнете в настройките на браузера си - някъде в таб Съдържание (напр.) трябва да има опция Автоматично зареждане на изображения и бутонче за изключения. Цъкнете го и от списъка премахнете www.bg-mamma.com

# 162
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Много благодаря! В случай, че някой друг има същия проблем (ето как се оправя на Mozilla): Tools -> Page Info -> Permissions -> Load Images -> Allow

На мен не ми се получава на никой друг сайт и затова и не предположих, че проблемът се крие в това. Wink

# 163
  • Мнения: 1 209
Имам въпрос - защо не получавам известия, за нови публикации по темите, които ме интересуват на имейла?

# 164
  • Мнения: 143
Имам следния въпрос - какъв е случаят на този потребител - bialotechenie.net ? В смисъл, може ли да му се има доверие и минавал ли е през вас или е самотен електрон?

Общи условия

Активация на акаунт