ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 70 044
  • 1 307
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 6
Здравейте, имам проблем с добавянето на собствен аватар. Изчетох подробно темата за добавяне на картинки, форматиране и т.н., след което форматирах няколко снимки чрез този сайт http://www.resize2mail.com/advanced.php така че да отговарят на изискванията за 200х160 пиксела, а после ги качих в този сайт picvalley.net , след което копирам кода започващ с http://  в полето за собствена снимка на профила ми, но нито една снимка не се вижда. Каква може да е причината, след като направих всичко както трябва?

# 871
  • Мнения: 4 587
Не 200х160, а 160х200. Това са максималните размери, първият е широчина.

# 872
  • Мнения: 6
Да точно така, посочила съм ги в обратен ред тук, но при форматирането за височина зададох 200px, а за широчина 160px... формата е jpg.

# 873
  • Мнения: 4 587
Дай адреса на една такава, да я видим. Кликваш ли в кръгчето имам собствена картинка. А на промени профила после, долу вдясно?

# 874
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192


Ето я. Идеална е. Просто копираш адреса на снимката от адрес бара, затова не ти се получава. Трябва да кликнеш върху снимката с десен бутон. Това за следващия път. Сега копирай долния адрес

https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

# 875
  • Мнения: 6
А да, ето я  Mr. Green  Готова съм засега, стана ми ясно, много благодаря на всички  Wink

# 876
  • Мнения: 27 523
Увеличила си изображението - аз го оправям като натисна контрол и със скролчето на мишката надолу - така се намалява, докато излезнат иконките като хората.  Peace

Мерси, Дзвер, точно това се оказа  Embarassed Hug

# 877
  • Мнения: 12
добър ден... имам проблем с влизането във форума. Значи от служебния си компютър влизам без проблеми, в момента от него ви пиша. Но не мога да влизам от домашния компютър. При всеки опит да вляза, ми изписва нещо от рода на "здравейте, гост, нямате достъп до тази страница, цирковете - другаде". Направих си нов акаунт, положението е същото. По принцип домашния ми компютър се използва от много хора в къщи и допускам, че ми е блокирано IP-то заради някоя идиотщина на някой от домашното население. Никой не си призна.... Въпросът ми е само - дали някога пак ще мога да влизам във форума от компютъра си в къщи? Желая ви успешен ден!

# 878
  • Мнения: 28 691
Може ли някой да почисти тази тема, докато не е направила 50 страници само със "запис" и се наложи да се отвори нова?
Благодаря предварително!

# 879
  • Мнения: 3
Някой може ли да ме насочи, как се слага аватар в този форум. Разгледах целия профил и не открих Blush Благодаря предварително! Grinning

# 880
# 881
  • София
  • Мнения: 40 958
magarica, имаше бан от администратор на един от профилите. След този бан се регистрират два нови акаунта и последва
Цитат
3. Всеки опит да се заобиколи временния бан (регистрация на нов прякор, влизане като Гост и др.) ще бъде последван с окончателен бан.

Пишете ЛС на Татти.

# 882
Цитат
Съжалявам, acetildicarboxicylin, достъпът до този форум ти е забранен!
стига!

Ооооо я по-спокойно. Пази си нервите ще ти трябват за други по-важни неща в тоя живот. Има къде, къде по-трудни житейски ситуации от тази, някакъв да ти пише в прескъпия форум. Недей се хаби за глупости.
Форумът е открит, обществен форум и всеки има право да пише и изказва мнения. Това че някой не те кефи не значи че този някой няма право на мнение. И мен много неща не ме кефят, ама както виждаш си мълча и си кротувам. Гледай си живота и не се занимавай с дребни проблеми и дребни хора.
Ако толкова държиш форума да стане частна собственост на двама човека има решение - правиш го затворен, частен форум с покани и така контролираш всеки защото без покана няма регистрация. Докато регистрацията е открита и свободна това значи че всеки може да се регистрира и да пише. Това е положението.
Ще си пиша когато ми е кеф защото не смятам че нарушавам правилата на добро поведение - не псувам, не викам, не се бия, не крада, не обиждам и т.н... Това че не те кефя е друг въпрос който няма нищо общо с доброто поведение.
Това е от мен засега. Стана късно, доспа ми се и ще си лягам. Лека нощ ти желая и приятни сънища... До скоро...

# 883
  • Мнения: 6 367
Борис, форумът Е частна собственост.
Форумът е обществен и всеки има право на регистрация и ползването му при определени правила, които многократно бяха нарушавани - имаше не едно и не две предупреждения (и то без да броим тези, които не сме направили, а само сме премахвали неотговарящите на правилата публикации) и логично и нормално се достигна до момента на окончателна забрана за достъп.
Вижданията ни за "добро поведение" явно се разминават.
Това кой ме/ни кефи и кой не, няма абсолютно нищо общо с ползването на форума и достъпа до него... ако имаше, доста неща щяха да са по-различни - много хора нямаше да са баннати, а много други щяха да са със забранен достъп.

П.П. Не знам към кого е горната публикация, но определено не е към мен - първо, защото аз прекрасно съм се научила да си пазя нервите и благодаря, не се оплаквам от нервни изблици, и второ - не аз съм наложила последната забрана. Все пак обаче реших да отговоря, по-скоро за информация за останалите потребители.

П.П. 2  Моля, спести си съветите за това дали и как да си гледамe работата, живота или пък и двете.

# 884
  • Варна
  • Мнения: 3 371
От вчера следобед, някои подфоруми /Клюкарник, нашите деца, на път/, са ми "зациклили" с последните публикации Петък около 12 часа. В други си вървят нормално. Някаква идея?

Общи условия

Активация на акаунт