всичко свърши!моля ви за съвет!

  • 12 455
  • 169
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 448
Защо не се питате по важното според мен- защо на него не му е пукало за жена му и то не един път.
E, това ли ти е важно сега? Кофти пич , тва е. Влюбила си се в лайно. Не е проблема дори, че е бил женен, такива има и свободни, така, че сега внимавай да не се натресеш на следващия подобен тип. За това сега по добре намери приятелки да плюете по целия мъжки род, вместо да намериш някой утешител и да решиш, че и той е спасител.   Peace

# 46
  • Мнения: 1 748
Защо не се питате по важното според мен- защо на него не му е пукало за жена му и то не един път.

защото е тъпо като разбереш, че един човек е кофти да продължиш да дълбаеш на едно място

# 47
  • Мнения: 589
Защо не се питате по важното според мен- защо на него не му е пукало за жена му и то не един път.
Това е трябвало да се запиташ ТИ, впускайки се в тази връзка. Ти обаче явно си решила, че си по-друга бира и ще го опитомиш тоя тип.Няма такова положение, разбери.И да беше си оставил съпругата, за да е с теб, пак щеше да хойка.Спри вече да го жалиш и стани тарикат-девойка.

# 48
  • Мнения: 1 748
и за да не съм съвсем лоша ето и съвет: гледай един мъж какво действително прави за теб, а не само какво ти говори

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 23:10 от MIK

# 49
  • Мнения: 107
Здравейте, пише ви една форумка която досега само четеше постове. Моля  ви за съвет .... Историята ми е следната.... Всичко започна на работа , запознахме се ., той започна да ми звъни да искаше  да се виждаме , по същото време аз бях безкрайно наранена от един човек който се подигра с мен!Харесваше ми това което се случва между нас , държанието му започнах за изпитвам неща които не бях изпитвала никога и така малко по малко започна нашата приказка!Обичах ме се , той ми го показваше всеки божи ден, караше ме да се чувствам невероятно! Само че той беше женен....Аз винаги съм се съобразявала с това, никога не съм мрънкала, макар да съм имала нужда от него, говорихме си с часове, целувахме се , прекарвахме време заедно ! Бившият ми приятел ме третираше психически и физически и аз като че ли преоткрих в тази погрешна връзка себе си , прекрачих принципите си... И сега след 8 месеца той просто изчезна , изпари се .... звънях му пращах му смс-и отговор нямаше....плаках много! След една седмица най- после ми вдига за да ми заяви че всичко приключва, че той неможел да причини това на семейството си...ок но защо след 8 месеца , ако един човек мисли така той няма да тръгне да изневерява....незная плача вече 1 седмица нямам желание за нищо, защо този човек знаейки какво преживявах когато се запознахме се е забавлявал с мен, защото ако обичаш някой( а той ми го казваше 1000 пъти) ти няма да си тръгнеш просто ей така за миг изведнъж без причина....Както всички мъже се измъкват с някакви глупави доводи, забавляват се и си отиват без да им е жал! ЧУВСТВАМ СЕ  смачкана , отоново някой се подигра с мен, отново съм сама..Живея в малък град където вече е трудно да намериш някой ,невиждам как ще продължа напред,за какво ще се будя, за какво ще дишам дори, безкрайно съм наранена! Моля ви даите ми някакъв кураж, някакъв съвет как да се отърся от всичко...Нека , ако има някой които е бил в моето положение да пише!Аз зная не съм безгрешна, избрах да бъда със зает мъж,да бъда втората , но имаше ли право той да се е забавлявал с мен, все едно аз съм играчка която вече е захвърлил,а моите чувства, а това че той знаеше че някой ме е третирал преди, възмущаваше се от това...Възползва се от слабостта ми.НЕ НЕ СЪМ  ОЧАКВАЛА НЕЩО ОТ НЕГО, просто искам да продалжим както преди, да ми дава зрънцето любов което ми дава сили да продалжавам да се боря нищо повече не искам..И той ли е поредния който се подигра с мен
?

Ти сама си си дала отговорите. Само вече ги приеми и направо забрави това, което си написала, а аз - подчертала с червено.

# 50
  • Мнения: 1 217
Според мен темата има за цел да покаже колко е хищна ССФ, и донякъде успява newsm43

# 51
  • Мнения: 426
Според мен темата има за цел да покаже колко е хищна ССФ, и донякъде успява newsm43
Що пък да е така  newsm78. Аз пък такива "жертви" като авторката много ги обичам. Не вижда ли, че сама си причинява всичко това - да не би да е случайно  че гаджетата й все я лъжат, малтретират, изоставят... държи се като шматка - третират я като такава. Просто и ясно.

# 52
  • Мнения: 4 743
Babe factor, много си крайна в изказването си.... Не смятам, че когато някой е подлец и се отнася с теб като такъв ти си причината???? Просто няма логика.... Чувала ли си приказката, че "хубавите ябълки, прасетата ги ядат"... Когато си добър и всеотдаен, когато се раздаваш за другите, не винаги в живота получаваш това, нали? Просто зависи на какви хора си попаднал /измети има всякакви/... Друг е въпроса колко дълго ще търпиш подобно кофти отношение към теб.... 

# 53
  • Мнения: 265
Бебе,много грубичко беше това.Момичето не е попаднало на мъже.Случва се в живота.Не може всички да имаме късмет от първия път.Sexy_Eva,разбирам колко те боли сега,колко предадена и изоставена се чувстваш,но по-добре сега отколкото след още няколко години.Поплачи си,ще ти мине.Според мен щом е сложил край по този начин просто се е уплашил,че връката ви става сериозна,а не е искал да застраши семейството си.Доколкото разбрах не ти е обещал нищо повече нали?Гледай напред,има толкова хубави моменти в живота.Късмет!

# 54
  • Мнения: 426
Бебе,много грубичко беше това.Момичето не е попаднало на мъже.
Абе Деси, това да не е тото - какво значи попаднала, нали партньорите ние сами си ги избираме, сами избираме какво и колко да търпим. Виж, децата и родителите си наистина не ги избираме. Грубо-не грубо, така мисля аз  Peace

# 55
  • Мнения: 1 217
Самата аз не съм била идеалното дете, нито пък намирам само достойни постъпки зад гърба си, но си мисля, че когато някой осъзнава грешките си и иска да се поправи е по-добре да му се подаде ръка, вместо да се трие сол на главата. А малтретирането и изоставянето не винаги е породено от логика, по-скоро от липсата на такава. Аз имах едно гадже, което последния път като се видяхме се държеше сякаш всичко е наред и повече не го видях, не преживя, че няколко пъти отидох на кино без него и не го ревнувах, за разлика от предишните му. И според него бях шматка, защото не проумявах как може да играеш цял ден табла по гащи, мърморейки колко е несправедлив животът...Та много може да се спори дали ако си съвестен който и да е , по какъвто и да е начин може да те накара да се държиш като г**, освен ако не си си такъв принципно.

# 56
  • Мнения: 265
Понякога търпим неща,което сме мислили,че няма да ни се случат.Просто живота си прави шеги с нас.Не винаги можем да контролираме чувствата си и често ставаме тяхна жертва.Момичето се е влюбило и сега го боли.Без значение е дали щеше да е зарязана от семеен или от необвързан.Когато си изоставен е абсолютно еднакво...

# 57
  • Мнения: 935
гадното е когато си излъган, а това го разбираш едва когато някои си отиде . Мисля си че ако той не ми бе дал всичко онова за което някога съм мечтала(а никога някой не се е отнасял с мен така), а просто за 1-2 виждания за секс да речем нещата щяха да стоят по друг начин! и не само думи и делата му го показваха че ( уж )наистина е влюбен и че държи на мен. Кажете ми на кой няма да му хареса като за първи път се чувства обичан , закрилян , значим, кой ще иска това да свърши , никои!
А относно отговора на един въпрос към мен: какво мисля за себе си ли- да грешна съм , глупава ако щете , но и аз като всеки търся щастието и когато по някакъв начин някой ме е карал да се чувствам така не само аз никои няма да се откаже от това да бъде щастлив ! Поредната глупачка която се остави да бъде подлъгана - това мисля за себе си!
нараняваш ме като казваш че съм те лъгал!- това бяха последните му думи
Много полезна се оказа тази тема за мен надявам се и за всички и всеки да извлече поука .... и като се замисля колкото и гадно да ви звучи : колко от вас изобщо не подозират какво се случва с техните половинки така че никои не е застрахован нито от това да му изневеряват , нито пък че един ден ще попадне в моята ситуация....

# 58
  • Мнения: 4 965
Всъщност, изневеряващите хора /нарочно не уточнявам пол/ са 2 вида: едните не крият изневерите си и те оставят наясно за ситуацията /малко са/, а другите те лъжат, омайват и свалят звезди /твоят човек е бил от този тип/, но... една нищожна част от тях го правят от любов или изоставят семействата си, за да са с друг човек /все пак, сигурното си е сигурно/. Тези, които се влюбват и изживяват подобни връзки пълноценно, отказвайки се от настоящите, са едни рядко срещани изключения.
Това с любовта, грижите и вниманието си е цяла тактика, но често хората без голям опит /т.е. с по-малко връзки зад гърба си/ не успяват да го разберат, защото още вярват в чистата и възвишена любов и приказката за лошата съпруга у дома...
Колкото повече го мислиш, толкова по-зле става. Забавлявай се и си извлечи необходимите поуки, че има разлика между любов със свободен човек и любов с обвързан. С опита нещата си застават на мястото.
А с последното, което си написала напълно съм съгласна, защото малко са тези хора, които цял живот си лягат само и единствено със законната си половинка, но нали, за да си легне някой с тях, трябва да го омаят преди това. Сексът/флиртът е игра, какво да го правиш...

# 59
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 736
Ами на мен няма да ми хареса, секси ева, и ще искам да свърши, по един или друг начин. Защото освен, че не обичам да ме лъжат, мразя и аз за се крия като мишка,
за да не би случайно някоя да ме види с мъжа й.
Ясно е, че жена му тук не трябва да ни интересува, ама ми е чудно, защо трябва да се чувстваш излъгана, като всъщност поначало си участник в лъжа?
Разбира се, секс два-три пъти, но когато евентуално проимаш съпруг или там нещо, което смяташ за свое  Mr. Green, ще се чувстваш ограбена, ако разбереш,
че си топва чушката тук и там.
Той е ясен, най-вероятно жена му му е насвила сърмите, и е решил, че не си струва риска.
Ти ако проявиш малко повече самоуважение и акъл, ще намериш пътя си, а това, от което се нуждаеш най-много, ще намери пътя си към теб.

Общи условия

Активация на акаунт