всичко свърши!моля ви за съвет!

  • 12 479
  • 169
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 25 900
Но защо си мислите, че няма мъже нещастни в брака си / както има такива нещастни семейни жени/? Не винаги човек случва на точната за него половинка, много късно разбира че липсват любовта, уважението и други важни за брака неща... И какво като се случи това, да търпи ли и колко семейните "окови"?....Никой не е застрахован от несполучлив брак, нали?

Нещастните мъже просто си тръгват. Даже не е задължително да изневеряват - купища такива примери край мен. Просто слагат край.
Но да седна да съжалявам някого колко е нещастен с жена си и затова ходи като разпран с разни наивни девойчета... Хайде, хайде.  Stop
 Гледали сме го този филм.  Laughing

# 76
  • Мнения: 4 743
Жосефина, напълно съм на твоето мнение, че мъжа трябва да има куража и смелостта да напусне семейството си ако имат проблеми и тогава да започне на "чисто" с друга жена.... Но на практика за съжаление не става така... Той се крие, мами и двете жени /съпругата и любовницата/, но всъщност мами себе си и надали е щастлив.... Да живееш такъв двойнствен живот е лудост....  Но малко са решителните хора, които са готови да вземат живота си в ръце и да започнат всичко от начало. Затова и сме свидетели на толкова изневери, то в днешно време са навсякъде около нас... Не знам аз дали бих търпяла и един ден такъв "хубостник", та дори да ми е съпруг....

# 77
  • Мнения: 5 370
Ами, пътечке, докато не ти се е случило, не можеш да знаеш дали БИ или дали НЕ БИ.
Дано пък да попаднеш на Човек.

# 78
  • Мнения: 4 916
... Той се крие, мами и двете жени /съпругата и любовницата/, но всъщност мами себе си и надали е щастлив....


Горкият, направо е жертва  Laughing

# 79
  • Мнения: 4 743
Дано, ама не ми се вярва... Около мен също циркулират едни съмнителни типове /от типа на "лошите момчета"/, които май само за секс мислят, ама поне не са семейни... Е, не съм 100% сигурна дали е истина, така поне твърдят.... То в днешно време вяра да нямаш на никой.... Naughty

# 80
# 81
  • Мнения: 938
 аз никаде не съм казала че искам той да се разведе, че да бъде с мен. Исках само да изкажа болката си от човек който  съвсем съзнато ме накара да се  влюбя , защото когато аз все още не бях хлътнала той постоянно ми казваше колко много искал аз да се влюбя в него и явно се е постарал да си го постогне !
Имало е и много моменти когато съм му казвала че трябва да си тръгна , че неможем да продължаваме така ,а той не искаше и думичка да чува от това.Казваше че , може да не ми дава всичко по реда си но ме иска , силно , истински.Дори веднаж негов много близък приятел дойде и поговорихме  за тази връзка и ми каза, само да си посмяла да го оставиш- - той никога не се е чувствал толкова хубаво с някоя жена -- това му било споделено от въпросния мъж
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ПОВТАРЯМ - НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА НИЩО , НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ГО РАЗДЕЛЯМ И НЯМАМ НИЩО КЪМ СЪПРУГАТА МУ!БОЛКАТА МИ Е ЧЕ НИКОИ НЯМА ПРАВО ДА СИ ИГРАЕ С ЧУВСТВАТА НА НЯКОИ, ДА ГИ ЗАПАЛВА И ДА СИ ПЛЮЕ НА ПЕТИТЕ - ТОВА БОЛИ , ЛЪЖАТА!!
АКО НЕГОВОТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ МЕН БЕШЕ РАЗЛИЧНО НЯМАШЕ ДА БЪДА С НЕГО ЗАЩОТО ПРЕКАЛЕНО МНОГО ИЗСТРАДАХ ПРЕДИ И ТОЙ НЕ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТАЗИ СИТУАЦИЯ!
И НЕЗНАЯ ЗАЩО ТОЛКОВА ПЪК МИ ЧОПЛИТЕ НИКА , СЕКСИ ЕВА СИ   Е САМО ПСЕВДОНИМ И В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ЗНАЧИ ЧЕ СЪМ НЯКВА ОБИГРАНА КУЧКА!

# 82
  • Мнения: 107
Жосефина, напълно съм на твоето мнение, че мъжа трябва да има куража и смелостта да напусне семейството си ако имат проблеми и тогава да започне на "чисто" с друга жена.... Но на практика за съжаление не става така... Той се крие, мами и двете жени /съпругата и любовницата/, но всъщност мами себе си и надали е щастлив.... Да живееш такъв двойнствен живот е лудост....  Но малко са решителните хора, които са готови да вземат живота си в ръце и да започнат всичко от начало. Затова и сме свидетели на толкова изневери, то в днешно време са навсякъде около нас... Не знам аз дали бих търпяла и един ден такъв "хубостник", та дори да ми е съпруг....

В случая знаем, че не мами едната страна - секси евата, но да твърдиш, че мами себе си и не е щастлив...(да не си той Laughing) Щом му се живее двойнствен живот, явно за него не е лудост, защото не е луд, който яде баницата, а който му я дава.

П.П. Писнало ми е от жени, които описват такива типове като страдалци. Едни чувства, едни любови им се приписват, като лош розов роман. Реално са си много добре. Как'Сийка е голям народопсихолог Hug
феникс, мерси за разказа на подобен случай, погледнато отстрани, но за дома на "хубостника", да не мислят "евите", че у дома персийски килимчета им постилят и те затова не си тръгват от нещастния живот.  Надявам се, че не спамя, защото това са ми съветите винаги - по-бързо самоошамаряне и бързо влизане в релсите на собствения живот. Не може собственото ти щастие да зависи от нечие чуждо благоволение. Само пред природата сме беззащитни. Другото е в главите ни. Обича се с мозъка, а не със сърцето - това е физиологията на любовта.

# 83
  • Мнения: 84
Радвай се, че е свършило след 8 месеца, а не след 8 години, например.

И дано обезверението и разочарованието не ти попречат да се довериш на някой, който наистина го заслужава.  

# 84
  • Мнения: 373
......Дори веднаж негов много близък приятел дойде и поговорихме  за тази връзка и ми каза, само да си посмяла да го оставиш- - той никога не се е чувствал толкова хубаво с някоя жена -- това му било споделено от въпросния мъж

Знаеш ли, това не мога да повярвам, че си го повярвала  Crazy
Добре де, хайде сподели в идеалния вариант за теб, как трябваше да се развият нещата ?
- Да се разделите по взаимно съгласие, когато чувствата си отидат
- Да го изриташ ти като си намериш друг, или ти писне
- Да си карате така до пенсия
(за друго не се сещам, нали каза че не искаш да го развеждаш   Thinking ).

# 85
  • Мнения: 107
аз никаде не съм казала че искам той да се разведе, че да бъде с мен. Исках само да изкажа болката си от човек който  съвсем съзнато ме накара да се  влюбя , защото когато аз все още не бях хлътнала той постоянно ми казваше колко много искал аз да се влюбя в него и явно се е постарал да си го постогне !
Имало е и много моменти когато съм му казвала че трябва да си тръгна , че неможем да продължаваме така ,а той не искаше и думичка да чува от това.Казваше че , може да не ми дава всичко по реда си но ме иска , силно , истински.Дори веднаж негов много близък приятел дойде и поговорихме  за тази връзка и ми каза, само да си посмяла да го оставиш- - той никога не се е чувствал толкова хубаво с някоя жена -- това му било споделено от въпросния мъж
ОЩЕ ВЕДНЪЖ ПОВТАРЯМ - НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА НИЩО , НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ГО РАЗДЕЛЯМ И НЯМАМ НИЩО КЪМ СЪПРУГАТА МУ!БОЛКАТА МИ Е ЧЕ НИКОИ НЯМА ПРАВО ДА СИ ИГРАЕ С ЧУВСТВАТА НА НЯКОИ, ДА ГИ ЗАПАЛВА И ДА СИ ПЛЮЕ НА ПЕТИТЕ - ТОВА БОЛИ , ЛЪЖАТА!!
АКО НЕГОВОТО ОТНОШЕНИЕ КЪМ МЕН БЕШЕ РАЗЛИЧНО НЯМАШЕ ДА БЪДА С НЕГО ЗАЩОТО ПРЕКАЛЕНО МНОГО ИЗСТРАДАХ ПРЕДИ И ТОЙ НЕ ТРЯБВАШЕ ДА СЕ ВЪЗПОЛЗВА ОТ ТАЗИ СИТУАЦИЯ!
И НЕЗНАЯ ЗАЩО ТОЛКОВА ПЪК МИ ЧОПЛИТЕ НИКА , СЕКСИ ЕВА СИ   Е САМО ПСЕВДОНИМ И В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ЗНАЧИ ЧЕ СЪМ НЯКВА ОБИГРАНА КУЧКА!



Ох, сама се вкрваш във филми, кой какво казал тук и веднага заемаш защитна и оправдателна позиция.
Казаха ти и аз ти го казвам - не слушай,какво говори, а гледай, какви ги върши. Ето и сега, което пишеш. Ти му казваш на него да се разделите. Защо? Ами знаеш добре. Да чуеш това, което цитираш, че ти е казал, а пък "приятелят му" голямо доказателство е. Mr. Green Ти май не разбра урока от това.
Прочети си първия пост и накрая, какво си написала. Искаш още да идва при теб и да бъде, както е било досега - капка по капка да туши мъката ти. Ако не вземеш радикални мерки за себе си, ще се превърнеш в един типаж хора, които обичат да живеят като страдалци и все някой е виновен за нещастието им. Причината е извън тях. И започва да им харесва такъв начин на живот. Но не вярвам някой да харесва такива хора, че дори и за приятели.

# 86
  • Мнения: 211
Така или иначе,тази връзка е имала срок на годност.
Теб те "боли" ,че не ти го е казал в очите,а се скрил като мишка,нали за това е цялата драма?
Крайният резултат е един и същ.
Не се вживявай,ще си образуваш някоя бръчка,а си млада още. Wink

# 87
  • Мнения: 4 916
Жената не поема никаква отговорност за тази тяхна връзка - той съзнателно бил я накарал да се влюби в него  Crazy той е виновен, че тя била имала други очаквания... Случват се такива работи.

# 88
  • Мнения: 4 965
Разбира се - накарал те е да се влюбиш, за да му пуснеш, колкото и грубо да звучи.
Чиста проба нормален човешки егоизъм.
В твоя случай си знаела, че е ангажиран и не те е лъгал, просто е улеснявал нещата за самия себе си.
Останалото са твоите фантазии, които той е подхранил. Не е трябвало да оставяш да те подведе, а за това той вина няма.
Приятелят е ясно, че ще каже нещо такова - щом и той е бил наясно с играта. Мъжете в тези ситуации винаги са много солидарни и си помагат взаимно.
Спри да го мислиш и скоро ще видиш, че има и следваща, и следваща.
Направо имам усещането, че го познавам този човек - този тип мъже винаги имат "еднакви чипове". Peace

# 89
  • Мнения: 1 788
Абе, слушай, не слушай, но когато насреща ти говори човек, в когото си влюбен, не винаги можеш да "здравомислиш"...
Аз, например, съм недоверчива и от това много често съм губила.
Понякога искам да съм като Ева и да вярвам на думите по-лесно, отколкото на делата...

Общи условия

Активация на акаунт