Незабравима-Unutulmaz тема47

  • 26 422
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Бобоянке, добре дошла отново сред нас! Липсваше ни!
  Един поздрав с една красива песен за добре дошла smile3525

http://www.vbox7.com/play:ab103d9f

# 46
  • Мнения: 2
Мъж разкошен
и разрошен,
и брадат,
и космат-
да го хапнеш на закуска,
като вафличка ще хруска!

Да му разрошиш косичката,
да му вдигнеш брадичката
и да го цункаш по устичката!
В очите му да гледаш- океан,
тъй е хубав и засмян!

Да го муцнеш по челцето,
ще ти засладни на небцето
и ще ти трепне сърцето!

Мъж на мечтите,
радост за очите,
мехлем за душата,
утеха за снагата!
Нашият неотразим,
неповторим,
любим за всички нас-
Серхан Унутулмаз!   Heart                                                      

  newsm10 smile3501 newsm10 smile3501 newsm51 smile3525

# 47
  • Мнения: 0
Бобоянке, добре дошла отново сред нас! Липсваше ни!
  Един поздрав с една красива песен за добре дошла smile3525

http://www.vbox7.com/play:ab103d9f

Добре съм ви заварила! Благодаря ти Ради за страхотното клипче!  Hug
Въпреки, че там гледах епизодите по АТВ, истината е, че като не можех да си споделям с вас не беше дори наполовина толкова вълнуващо. Всичко е от компанията! Поне за мен е така!   bouquet

# 48
  • Мнения: 0
Бобоянке, добре дошла отново сред нас! Липсваше ни!
  Един поздрав с една красива песен за добре дошла smile3525

http://www.vbox7.com/play:ab103d9f

Добре съм ви заварила! Благодаря ти Ради за страхотното клипче!  Hug
Въпреки, че там гледах епизодите по АТВ, истината е, че като не можех да си споделям с вас не беше дори наполовина толкова вълнуващо. Всичко е от компанията! Поне за мен е така!   bouquet

Права си, те сценаристите и без това сгазиха лука вече с нашето сериалче, добре че е тази компания за да се забавляваме и коментираме.  newsm51

# 49
  • Мнения: 3 203
Здравейте момичета .Браво на вас 2-3 дни ме нямаше а вие вече в нова тема .Още немога да наваксам от старата.Леле а само какво видях в тоз нов фрагмент.Направо ме разбиха аблата пак ще си остане много доволна от развоя на събитията .
BoBoYana  привет добре дошла.Очакваме новини от кухнята. Hug

# 50
  • Мнения: 11
Здравейте момичета .Браво на вас 2-3 дни ме нямаше а вие вече в нова тема .Още немога да наваксам от старата.Леле а само какво видях в тоз нов фрагмент.Направо ме разбиха аблата пак ще си остане много доволна от развоя на събитията .
BoBoYana  привет добре дошла.Очакваме новини от кухнята. Hug

Малко информация.

В тази серия Еда ще приеме да се ожени за Толга. Той няма да разбере, че Харун е бащата на Ямур. А до края на сезона Еда и Харун няма да заминат никъде. Но и Еда и Харун няма да се откажат един от друг.

# 51
  • Мнения: 0
За цялата компания...http://vbox7.com/play:66153c25

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте момичета .Браво на вас 2-3 дни ме нямаше а вие вече в нова тема .Още немога да наваксам от старата.Леле а само какво видях в тоз нов фрагмент.Направо ме разбиха аблата пак ще си остане много доволна от развоя на събитията .
BoBoYana  привет добре дошла.Очакваме новини от кухнята. Hug
Здравей, мила!  Hug
Явно дълго ще си късаме нервите с тоя филм. Или по-точно ще им гледаме сеира. За мен пика на емоциите премина и не знам какво още ще измислят за да ни задържат вниманието. Аз нямах много време там да гледам телевизия, но се въртят страшно много техни сериали. Даже и Листопад... Joy Joy Joy

# 53
  • Мнения: 3 203
Здравейте момичета .Браво на вас 2-3 дни ме нямаше а вие вече в нова тема .Още немога да наваксам от старата.Леле а само какво видях в тоз нов фрагмент.Направо ме разбиха аблата пак ще си остане много доволна от развоя на събитията .
BoBoYana  привет добре дошла.Очакваме новини от кухнята. Hug

Малко информация.

В тази серия Еда ще приеме да се ожени за Толга. Той няма да разбере, че Харун е бащата на Ямур. А до края на сезона Еда и Харун няма да заминат никъде. Но и Еда и Харун няма да се откажат един от друг.

Благодаря това последното много ми допада.  bouquet

# 54
  • Мнения: 914
Дежавю ,може ли да ти предложа вариант за анкета?

Според Вас какво ще се случи с Толга след връщането му отново в сериала?

1.Ще разбере истината и отново ще го изкарат от сериала.
2.Ще разбере истината и няма да се ожени за Еда.
3.Ще разбере истината и въпреки това ще се ожени за Еда.
4.Ще продължава да е в неведение поне още няколко серии.

ок приема се благодаря ти мила Меги

# 55
  • София
  • Мнения: 1 394
Здравейте момичета .Браво на вас 2-3 дни ме нямаше а вие вече в нова тема .Още немога да наваксам от старата.Леле а само какво видях в тоз нов фрагмент.Направо ме разбиха аблата пак ще си остане много доволна от развоя на събитията .
BoBoYana  привет добре дошла.Очакваме новини от кухнята. Hug

Малко информация.

В тази серия Еда ще приеме да се ожени за Толга. Той няма да разбере, че Харун е бащата на Ямур. А до края на сезона Еда и Харун няма да заминат никъде. Но и Еда и Харун няма да се откажат един от друг.

А сватбата кога се очертава да бъде и къде, че съм си поръчал вече погребален костюм и непременно ще отида да кажа, че знам една причина този брак да не се състои. Тоя сериал да не вземе да свърши като "Изгубени", където се оказало, че всички от полет не знам си кой били наистина мъртви и се намирали в чистилището - точно в стил Туин Пикс. Та и при нас така - Еда, Харун и Ямур в рая, всички останали в ада и то директно без престой в чистилището.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 329
Здравейте момичета .Браво на вас 2-3 дни ме нямаше а вие вече в нова тема .Още немога да наваксам от старата.Леле а само какво видях в тоз нов фрагмент.Направо ме разбиха аблата пак ще си остане много доволна от развоя на събитията .
BoBoYana  привет добре дошла.Очакваме новини от кухнята. Hug

Малко информация.

В тази серия Еда ще приеме да се ожени за Толга. Той няма да разбере, че Харун е бащата на Ямур. А до края на сезона Еда и Харун няма да заминат никъде. Но и Еда и Харун няма да се откажат един от друг.
Значи тея гадове- сценаристите ще продължават да ни пекат на бавен огън. newsm11 Ааа, вече неам нерви! smile3516 Верно ли Еда ще приеме брак с Толга?! smile3515 Ние бая се пошегувкахме с тая идея, пък то ще се окаже истината! newsm34 И какво Харун пак ли ще гони Еда да я понатисне в някое кьоше- стига бе, тея вече сме ги гледали! smile3555 И бая се тормозихме около цялата тая работа- и сега пак ли?! newsm61 Направо не е истина! smile3514

# 57
  • Мнения: 3 203
Момичета три дни бях по Свищов и там в хотела имаше булсатком .Незная на какъв пакет е абонамента им но ми направи впечатление че имаха 2 турски канала от който единия беше само със сериали и късно снощи гледах част от сериала който излъчват по нова Малки жени.Другото което така ме впечатли е ,че в десния ъгъл на екрана действително имат знамето си с някакъв мъж. Явно за тях самите на първа линия е изстъкването на  национализма им.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 394
[Значи тея гадове- сценаристите ще продължават да ни пекат на бавен огън. newsm11 Ааа, вече неам нерви! smile3516 Верно ли Еда ще приеме брак с Толга?! smile3515 Ние бая се пошегувкахме с тая идея, пък то ще се окаже истината! newsm34 И какво Харун пак ли ще гони Еда да я понатисне в някое кьоше- стига бе, тея вече сме ги виждали! smile3555 И бая се тормозихме около цялата тая работа- и сега пак ли?! newsm61 Направо не е истина! smile3514

Е ти какво друго очакваше, за да има трети сезон? Колко серии бяха нужни, за да оженят Харун за Мелда? Поне още толкова ще гледаме и покрай сватбата на Толга и Еда. Макар че там ще е по-кратко - няма нужда от два годежа. Плюс това благодарения на огромния организационен талант и натрупан вече опит на Мелда, подготовката ще протече по-бързо. А Мелда ще вземе тази работа присърце, сигурен съм. И накрая в рамките на не повече от една серия всичко ще се разплете, ще последват два мълниеносни развода и едно ново забременяване на Еда и така ще свърши според мен.

# 59
  • Мнения: 914
Охооо Бобо Якшамлар бе джанум шикерова.

Отсъствията ти много но щом си наваксала значи срока т.е респективно сезона си го минала Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт