Незабравима-Unutulmaz тема47

  • 26 434
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 93
Як шамлар, унутулмаз гюзел аркадашлар!   Hug bouquet
Аз се завърнах и се радвам да ви заваря всички заедно, в супер настроение и нестихващ талант! Излишно е да казвам, че включих ДАНС и ЦРУ да издирвам до къде сте го докарали – много писане, много нещо! Бая чок зор видях, но няма да се скриете от мен, защото, също така е излишно да казвам, че много ми липсвахте.  newsm51
Но, да не забравя– значи видяхме се с батко ви Серханчо , поразходихме с яхтичката ,  smile3548 пийнахме по една ръкъ /тяхна ракия/  1dating ...другото няма да ви го разправям, щото...нали се сещате – не е удобно. Embarassed
Та да ви кажа най-важното - много здраве ви праща, особено на Кометчето и на Дани. Човека е супер уморен вече, но каза, че без да прочете форума не си ляга. Голям фен ни е -  вика „Ако не сте вие, отдавна да съм го зарязал тоя филм, ама сърце не ми дава да ви оставя. Не мога вече без вас”. Те и сценаристите ни четяли, но продуцентите се плашели, че може да претендираме за авторски права и не давали да се краде от нас...много.
После и с Йозлемката се видяхме – тя много се ядосва на тоя нейния, дето обиди Бгхелп и вика” Срам ме е от него! Ще го зарязвам, щото вие сте ми по-близки, особено Петко. Той толкова галантен и талантлив, ама...женен. Иначе бая щях да се замисля...”


ОООООО ВОВО ЗДРАСТИ, РАДВАМ СЕ ДА ТЕ "ВИДЯ" - МНОГО НИ ЛИПСВАШЕ
  love001  love001  love001  love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 welcome welcome welcome welcome

# 31
  • Мнения: 315
Дани ,ето ти любимото перчемче!!

# 32
  • Мнения: 0
Абе, момичета, тия сценаристи съвсем се смахнаха - направо си отиваме към трети сезон. Всичките ми надежди филма да върви към финал се изпариха като на баба Саадет акъла!  hahaha
А, на всичко отгоре новото развитие ни върна в първи клас - всичко отначало. Ама тия забравиха ли, че номерата с яхтата и закуските на Мелда сме ги гледали вече! А, и Толгенцето и той се набра като глист на буца! Просто да полудее човек!  newsm78

# 33
  • Мнения: 93
http://www.facebook.com/home.php#!/video/video.php?v=123363184364846&ref=mf   - ТУК МАЙ КАЧЕСТВОТО Е ПО ДОБРО

# 34
  • Варна
  • Мнения: 329
Мъж разкошен
и разрошен,
и брадат,
и космат-
да го хапнеш на закуска,
като вафличка ще хруска!

Да му разрошиш косичката,
да му вдигнеш брадичката
и да го цункаш по устичката!
В очите му да гледаш- океан,
тъй е хубав и засмян!

Да го муцнеш по челцето,
ще ти засладни на небцето
и ще ти трепне сърцето!

Мъж на мечтите,
радост за очите,
мехлем за душата,
утеха за снагата!
Нашият неотразим,
неповторим,
любим за всички нас-
Серхан Унутулмаз!   Heart                                                      

# 35
  • Мнения: 0
И вие много ми липсвахте!   love001
В хотела нета беше много слаб и много страдах, че не можех да си общувам с вас!  Banghead

# 36
  • Мнения: 315
Абе, момичета, тия сценаристи съвсем се смахнаха - направо си отиваме към трети сезон. Всичките ми надежди филма да върви към финал се изпариха като на баба Саадет акъла!  hahaha
А, на всичко отгоре новото развитие ни върна в първи клас - всичко отначало. Ама тия забравиха ли, че номерата с яхтата и закуските на Мелда сме ги гледали вече! А, и Толгенцето и той се набра като глист на буца! Просто да полудее човек!  newsm78

Ами то това им е целта: "луди фенки"

Не предполагахме ,че ще оженят Еда и Толга ,но май точно това ще направят!!

# 37
# 38
  • Мнения: 11
Як шамлар, унутулмаз гюзел аркадашлар!   Hug bouquet
Аз се завърнах и се радвам да ви заваря всички заедно, в супер настроение и нестихващ талант! Излишно е да казвам, че включих ДАНС и ЦРУ да издирвам до къде сте го докарали – много писане, много нещо! Бая чок зор видях, но няма да се скриете от мен, защото, също така е излишно да казвам, че много ми липсвахте.  newsm51
Но, да не забравя– значи видяхме се с батко ви Серханчо , поразходихме с яхтичката ,  smile3548 пийнахме по една ръкъ /тяхна ракия/  1dating ...другото няма да ви го разправям, щото...нали се сещате – не е удобно. Embarassed
Та да ви кажа най-важното - много здраве ви праща, особено на Кометчето и на Дани. Човека е супер уморен вече, но каза, че без да прочете форума не си ляга. Голям фен ни е -  вика „Ако не сте вие, отдавна да съм го зарязал тоя филм, ама сърце не ми дава да ви оставя. Не мога вече без вас”. Те и сценаристите ни четяли, но продуцентите се плашели, че може да претендираме за авторски права и не давали да се краде от нас...много.
После и с Йозлемката се видяхме – тя много се ядосва на тоя нейния, дето обиди Бгхелп и вика” Срам ме е от него! Ще го зарязвам, щото вие сте ми по-близки, особено Петко. Той толкова галантен и талантлив, ама...женен. Иначе бая щях да се замисля...”

Бобо, добре дошла. Липсваше ни много. Само толкоз ли ще ни разкажеш. Искаме подробен отчет.

# 39
  • Мнения: 0
Ами то това им е целта: "луди фенки"

Не предполагахме ,че ще оженят Еда и Толга ,но май точно това ще направят!!
[/quote]

Меги,  Hug! Луди фенки сме, ама не за техните простотии! Добре, че тук ни е готино заедно и се забавляваме и че са много харизматични атьорите...иначе щяха да дишат праха от обувките!  Crossing Arms

Дани, много си надобряла с поезията! Бравос!   bouquet
Ади, ти си неуморима!   bouquet

# 40
  • Мнения: 93
Мъж разкошен
и разрошен,
и брадат,
и космат-
да го хапнеш на закуска,
като вафличка ще хруска!

Да му разрошиш косичката,
да му вдигнеш брадичката
и да го цункаш по устичката!
В очите му да гледаш- океан,
тъй е хубав и засмян!

Да го муцнеш по челцето,
ще ти засладни на небцето
и ще ти трепне сърцето!

Мъж на мечтите,
радост за очите,
мехлем за душата,
утеха за снагата!
Нашият неотразим,
неповторим,
любим за всички нас-
Серхан Унутулмаз!   Heart                                                      

БРАВО МНОГО МЕ РАДВАТ ТВОИТЕ ПРОИЗВЕДЕНИЯ

# 41
  • Мнения: 93
АКО НЯКОЙ ЗНАЕ КАК ДА МАХНА РАМКАТА НА КЛИПЧЕТО МОЛЯ ДА МИ КАЖЕ! БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

# 42
  • Мнения: 315
момичета,не че се хвалим ,но ми се струва ,че сме най - бързо изписващата се тема!
Вече изпреварихме броя на епизодите на филма!! Hands Clap Hands Clap Hands Clap Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet

# 43
  • Мнения: 0
Бгхелп,  Hug! Много се забавлявах с твоя сценарий! Много находчиво и забавно! Браво!   bouquet
А, какво още да разкажа - питай, каквото те интересува!

# 44
  • Мнения: 0
момичета,не че се хвалим ,но ми се струва ,че сме най - бързо изписващата се тема!
Вече изпреварихме броя на епизодите на филма!! Hands Clap Hands Clap Hands Clap Flowers Bouquet Flowers Bouquet Flowers Bouquet
smile3521 newsm10 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт