Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-16

  • 45 320
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 90
към края на месеца ще е

# 721
  • в пустинята
  • Мнения: 195
кво стана с тая МИРУМИР нещо много се покри?щеше да съди всички наред а сега се е покрила и коментари не прави даже

# 722
  • Мнения: 82
По принцип законовия срок си е до 30то 31во число.Едва след това ако не са преведени можем да мрънкаме,съдим и т.н  Peace

# 723
  • в пустинята
  • Мнения: 195
По принцип законовия срок си е до 30то 31во число.Едва след това ако не са преведени можем да мрънкаме,съдим и т.н  Peace
изобщо няма законов такъв срок ,няма това е измислица на водопроводчика

# 724
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
По принцип законовия срок си е до 30то 31во число.Едва след това ако не са преведени можем да мрънкаме,съдим и т.н  Peace
изобщо няма законов такъв срок ,няма това е измислица на водопроводчика

ти доколко си сигурна в думите си?!

# 725
  • Мнения: 427
Сигурно от другата седмица ще започнат да превеждат.Аз поне се надявам да стане във вторник.По-рано едва ли.Но ще потърся и в новата тема може някои да се похвали. Laughing

# 726
  • Мнения: 0
дай линк за новата тема

# 727
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
Каква нова тема, тази още не е изписана до 50 стр.

# 728
  • Мнения: 1 796
Абе то че си има законов срок има.Ама от министерството като пуснат парите в последния ден(т.е. спазили са си срока)и при нас няма как да дойдат преди 2-4 число на следващия месец.

# 729
  • Мнения: 55
Аз се мадявам към петък да има Mr. Green

# 730
  • Мнения: 427
Аз в тази не се и надявам да има някакво развитие.Затова така се изразих.До другата седмица половин тема ще се изпише какво остава за една страница.
Иначе в по- предишни теми някой беше давал линк, според документа от него срока е до 30,31.дата..
Преди винаги се изплащаха до 25 и затова се бях объркала за крайния срок.Лошо е че, вече крайния срок стана системно начален за изплащане и това е дразнещото. #Cussing out

# 731
  • Мнения: 9 814
Преди парите за детски се пускаха директно по сметките на АСП, а сега първо се работи с тях и тогава.

# 732
  • Мнения: 0
досега бях във форума на дарик,там майки казват ,че има в русе и пловдив и на накоя от банките в софия.но за другите ще чакаме ,както винаги

# 733
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 564
досега бях във форума на дарик,там майки казват ,че има в русе и пловдив и на накоя от банките в софия.но за другите ще чакаме ,както винаги

не разбрахте ли, че във форума на Дарик разни изтрещялки само си чешат езиците?! Още миналата седмица имаше пуснати детски, само за майките, пишещи там  Stop

# 734
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
досега бях във форума на дарик,там майки казват ,че има в русе и пловдив и на накоя от банките в софия.но за другите ще чакаме ,както винаги

не разбрахте ли, че във форума на Дарик разни изтрещялки само си чешат езиците?! Още миналата седмица имаше пуснати детски, само за майките, пишещи там  Stop
Мисля че редовно някой там се гаври с хората,и миналия месец писаха,че уж са пуснати парите,а реално започнахме да ги получаваме седмица след това.

Общи условия

Активация на акаунт