Получихте ли семейни добавки за деца/детски/този месец?-16

  • 49 962
  • 744
  •   2
Отговори
# 345
# 346
  • Мнения: 0
Монтана пощенска банка има децки но и цялата сума от чл.43

# 347
  • София
  • Мнения: 7 519
Според мен тези, които още нямате - обадете се в СП, но в района, в който сте подали молбата за детски, за да получите по-точно инфо кога ще имате.

# 348
  • Мнения: 262
Омуртаг ЦКБ има вече, току що получих смс

# 349
  • Мнения: 2
Аз звънях преди обяд в СП Възраждане и ми казаха, че вчера са пуснати детските и днес до края на деня ще ги имаме по картите.
В моята карта към момента има 0,00 лв - Уникредит! /от сутринта съм проверила сигурно 30-тина пъти в e-pay, както и от 20 май до днес/.

# 350
  • Мнения: 0
за Търново някой знае ли нещо
Има в РайфайзенБанк - вече са изтеглени

# 351
  • UK
  • Мнения: 88
Русе,ДСК - има!
ужас,то да се чуди човек - да се смее ли,да плаче ли....  ooooh! на маймуни ни направиха  censored

# 352
  • Мнения: 0
За Инвест-Банк-Шумен, знае ли някой дали има????

# 353
  • Мнения: 266
Шумен, Райфазен банк - НИЩО  ooooh! имам пасивно банкиране, проверявам през час, е няма ги и това си е!

# 354
  • Мнения: 2
Варна Общинска -парите са по сметките ни,въпрос е на един-два часа(борика) да си ги изтиглим.Инфото е от самата банка-преди малко звъннах!Честито на всички!

# 355
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
А за Добрич ЦКБ дали има?

# 356
  • Мнения: 9
Днес от СП-Красна поляна ми казаха,че още вчера са пуснати към банките.И е истина,защото имам приятелки,които са си ги получили.Едната е дори към Пощенска банака,към която съм и аз.Но аз съм към клон несебър,така че си мисля,че сега банките са виновни! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 357
  • Мнения: 75
Шумен, Райфазен банк - НИЩО  ooooh! имам пасивно банкиране, проверявам през час, е няма ги и това си е!
и аз чакам от райфаизен,но във варна.С онлаин банкиране съм и все още нищо,но там се отразява след 16 часа,ако някои вече е теглил да пише

# 358
  • София
  • Мнения: 7 519
Аз звънях преди обяд в СП Възраждане и ми казаха, че вчера са пуснати детските и днес до края на деня ще ги имаме по картите.
В моята карта към момента има 0,00 лв - Уникредит! /от сутринта съм проверила сигурно 30-тина пъти в e-pay, както и от 20 май до днес/.
Излъгали са те, мъжът ми работи на 20 метра от там и в 13 часа като разреваха детето се изстреля директно при тях. Както написах - казали са му най-вероятно утре, нямат преведени пари от министерството. Чакали да се отблокират 2 милярда, за да им дадат.  ooooh! Не знам на кого да вярвам вече, нали от министерството пък казаха, че са превели пари до всички соц. служби. Така или иначе  е факт, че нямаме по картите.

# 359
  • Мнения: 2 730
За Казанлък някой знае ли?

Общи условия

Активация на акаунт